NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanko o firme
Autor Wiadomość
korsarz63
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 31
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 12:28 pm   

A Ty to jesteś face czy kobieta??? czytaj co pisze się o firmie.A czy jest dobrze.niech płacą za prace i wakacyjne,to będzie dobrze.A jak lubisz być robiony(na )w balona to powodzenia. :039:
 
 
zielaczysko 
Gaduła
Zielaczysko


Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 108
Skąd: Łódz-Den Haag;)
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 10:47 pm   ????

czy są jakieś nowe informacje na temat tej firmy?
jestem ciekawy czy ktoś jeszcze wypowie się "pozytywnie " na ten temat...
ja wraz z moja dziewczyna mieliśmy ta niesłychaną "przyjemność" pracy dla "Tureckiego" biura...
konkretnie dwóch...
i napisze jedno-brak organizacji i nie wypacanie pieniążków(nadliczbówki,wakacyjne...)
nie otrzymałem ani jednego dokumentu potwierdzającego zarobki.
wydaje mi się ze niema szans by w takim biurze było wszystko w STU% zgodne z prawem.
zbyt mało osób dochodzi swoich praw,bo nawet 6.50euro do reki to dla polaków jest "atrakcyjna" oferta.
ale wierze ze nadejdzie kres takim nadużycią ...
ale dziwi mnie ze "odpowiednie instytucje" do nadzoru tzw."biur pracy...",nie kontrolują papierów takich firm...
bo jeśli moje ex firmy posiadają podpisy na papierach to oznacza tylko to ze są sfałszowane.
a wykazać moja prace jakoś musieli ponieważ dokumenty zawsze trafiają do ewentualnego pracodawcy.czy to będzie szklarnia,magazyn czy biuro...
ale jedno wiem na STO%-nigdy nie podejmę pracy dla "Tureckiego" biura... !!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Zło zawsze powraca.........................
Ostatnio zmieniony przez zielaczysko Czw Gru 18, 2008 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 12:01 am   

Mam podobne doswiadczenia.
 
 
Berlinczyk2 
Poczatkujacy
Berlinczyk

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 37
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 11:35 am   

ja pracuje dla tureckiego biura i nie mam zadnych problemow z zadna kasa, ani praca
 
 
zielaczysko 
Gaduła
Zielaczysko


Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 108
Skąd: Łódz-Den Haag;)
Wysłany: Pią Gru 19, 2008 3:28 pm   

Więc proszę Cię podziel się z Nami wszystkimi cóż to za "Wyjątkowe" biuro....
:083:
Ja nie przekreślam "Tureckich" biur,tylko nie znam żadnego które "gra" do końca fer...
Jeśli posiadasz namiary na takowe,proszę o podanie.
Proszę również o kontakt na GG-182111.

A Tureccy właściciele sami są sobie winni że takie opinie krążą na ich temat :073:
_________________
Zło zawsze powraca.........................
Ostatnio zmieniony przez zielaczysko Pią Gru 19, 2008 3:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
pierr32 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 2:48 pm   

Witam chcialem powiedziec coś na temat JobSelectionBV.
Wiem co sie w tej firmie dzieje jak ludzi wykorzystują ludzi do pomocy i nawet centa nie dadzą. Teraz na dzień dzisiejszy jest nowy kordynator któremu i tak wszystko wisi zachowuje sie jak dziecko ludzie go nie obchodzą zatrudnia kogo chce i na jak długo.
Zatrudnił kierowce z VarnePutten Który kontrolował mieszkania, a teraz bedzie w JobS.
Wszystko co pisza na tym forum jest prawdziwe. co chodzi o Panią Agnieszke to jest lub nawet była Księgową w JobS. co chodzi o Kase to Zawsze sie coś niezgadza oszukują ludzi nawet z 2-uch godzin tygodniowo, a wiecie ile to jest jak pracuje w biurze 60 osób ??
to jest bardzo dużo kasy i tak tydzień w tydzień.
Kary za mieszkanie brudne lub gary tez obowionzuje w tej firmie. totalny syf !!!
Kierowca tez tu jest nieszanowana osobą oczywiście też pracującą, jeśli kończy sie paliwo w środku tygodnia to ci nie zaleją tylko musisz placić ze swojich pieniędzy a potem jest problem z odbiorem swojich pieniędzy, a do tego kierowca nie ma dodatku za jeżdzenie.
wynagrodzenie to 6.50 bez wakacyjnego, a 6.25 niby z wakacyjnym, odlicz mieszkanie i jedzenie i jestes goły. jednym słowem MAFIA.
 
 
 
korsarz63
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 31
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 11:05 pm   

He dobre .Temat wraca , co do tego tankowania, :119: to widze że jakieś zmiany, kiedyś było lepiej.A czy
ta firma jeszcze istnieje?Bo wakacyjnego jusz ponad rok brak.
 
 
schiva123 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 30
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 8:32 pm   

Bardzo prosze o pomoc!!!Mam isc do pracy przez uitzendbureau o nazwie ONLY JOB POWER! z Hagi,niestety nic niewiem na temat tej firmy :(ktos z was pracwal przez ta firme???Prosze jak cos wiecie to napiszcie cos :039:
_________________
schiva123.
 
 
sindafil 
Poczatkujacy
sindafil


Wiek: 56
Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 24
Skąd: Hilversum-Holandia
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 5:34 am   ludzie co z Wami??

Agnes1313 napisał/a:
zobowiązana może nie jest ale czym dla waszej firmy jest "dobro klienta"
agnieszka.job podaj kilka przykładów jak powinno się biuro zachowywać aby pracownikowi w granicach dogodzić...

Np. do nl przyjechał Janek, który umie mówić tylko po polsku.
W jaki sposób pokażesz mu że firma do której przyjechał stara się o niego i pomaga mu na obczyźnie?




Nie ma takiej możliwości żeby każdemu dogodzić. Taki Jasio, przyjeżdża do obcego kraju bez języka to, to jest jego problem. No bo jest. Ale wspaniałomyślni rodacy chcą takiemu Jasiowi pomóc. Pokazują jedną ścieżkę. Jasio idzie i idzie, jest mu dobrze ale potyka się o kamień i już mu jest źle. Co robi Jasio? Rozpowiada wszędzie, że w Holandii źle, krzywda się dzieje, nie płacą i w ogóle w mieszkaniach ciasnota. Ludzie od zawsze w Holandii było źle dla tych, którym dogodzić ciężko lub dla naiwniaków, którzy boją się pytać. Lepiej spytać 2 razy niż raz zostać wykręconym. Nie można się bać pytać. Ja rozumiem, że dla tych co języka ni w ząb nie znają i blokada w gębie się włącza jest kłopotem dowiedzieć się więcej co, gdzie, jak i o której ale cholera pytacie o swoje. Im więcej wiesz tym mniej będziesz narzekał.
A zresztą, w d...e to mam, choćbyś nie wiem jak chciał i tak Polakowi nie dogodzisz.
Idę spać.
Pa
_________________
Jeśli nie wiesz czego szukasz, rozglądnij się, a napewno znajdziesz coś ciekawego.
 
 
 
korsarz63
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 31
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 11:56 pm   

Wiesz a ten Jaśio to kto?????.A jak idziesz spać to spadaj i głupot nie gadaj .Znalazł się ten z językiem.I co pomogłeś w tym poście?
 
 
pierr32 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 2
  Wysłany: Pon Lut 16, 2009 10:51 am   JobSelectionBV

Ja tam byłem widziałem przeżyłem, a co do Języka to znam i co mi z tego i tak mnie wykręcili. Drodzy FORUMOWICZE ja bym narazie Holandie sobie odpuścił dopuki nie dadzą nam wolnego rynku pracy, a pozatym jak pytałem to albo kręcili albo ich niezastawałem w biurze więc gdzie tu pomoc i do tego po Polsku tam rozmawiają poprostu totalna olewka.
Drodzy Rodacy jak chcecie pracować za granica to ja proponuje na kontrakt u holendra nie przez biuro pośrednicze bo stracicie i to bardzo wiele ja tego doświatczyłem. Pozdro
 
 
 
Catarzyna 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 10:56 am   Re: JobSelectionBV

pierr32 napisał/a:
Ja tam byłem widziałem przeżyłem, a co do Języka to znam i co mi z tego i tak mnie wykręcili. Drodzy FORUMOWICZE ja bym narazie Holandie sobie odpuścił dopuki nie dadzą nam wolnego rynku pracy, a pozatym jak pytałem to albo kręcili albo ich niezastawałem w biurze więc gdzie tu pomoc i do tego po Polsku tam rozmawiają poprostu totalna olewka.
Drodzy Rodacy jak chcecie pracować za granica to ja proponuje na kontrakt u holendra nie przez biuro pośrednicze bo stracicie i to bardzo wiele ja tego doświatczyłem. Pozdro


[ Dodano: Pon Lut 16, 2009 10:57 am ]
O jakim wolnym rynku pracy piszesz?
_________________
Catarzyna
 
 
ata 
Poczatkujacy

Dołączyła: 15 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 5:25 pm   

Dawno tu nikt nie pisal. Otoz pracuje przez to biuro jobselection juz poltora roku. W tej chwili oficjalnie biuro nie istanieje. Natomiast biuro zmienilo nazwe, miejsce i szefa, ktory jest tylko na papierku a rzadzi jak dawniej Rasim. Agnieszka,ktora tu pisala juz nie pracuje w Js. Problemy z wyplatami jak byly tak sa nadal takie same. Nawet Ci najlepsi pracownicy musza niezle sie nachodzic i nadzwonic upominajac sie o zarobiona kase. Czasem to trwa i 3 tygodnie zanim wyplaca. Pracy duzo tu nie ma. Nie raz bywalo, ze wpadnie 2-3 dniowki w tygodniu, czasem przepracuje sie 2 tygodnie a potem pracy niet przez nastepne 2 tygodnie nawet w sezonie. Biuro strasznie kiepskie i nikomu nie polecam.
Nie jestem zlym pracownikiem ani nie mam zatargow z szefostwem a jednak moje zdanie nie jest dobre o tym biurze.
Ostatnio zmieniony przez ata Czw Kwi 15, 2010 5:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 7:34 pm   

Wszystko zależy od rodzaju pracy; jedni narzekają, że za dużo godzin a inni, że za mało bo kryzys albo zła pogoda itp. Trzeba mieć farta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group