NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prawica, konserwatyzm, nacjonalizm itd.
Autor Wiadomość
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Mar 17, 2012 11:21 pm   

no i rodzi nam sie na forum ruch nacjonalistyczny w postaci zwartej grupy dwoch osob,jeden z was w takim razie ma szanse zostac przywodca,naczelnikiem,kanclerzem czy jak tam wolicie:)
Smieszni jestescie w swoim nacjonalizmie,bo i dlaczego tutaj a nie w ukochanej Polsce,bo przeciez nacjonalizm to min"stawianie dobra narodu ponad dobro jednostki"no chyba,ze prowadzisz tu jakas dzialalnosc wywrotowo-partyzancka dla dobra ojczyzny to wtedy zrozumiem!I oczywiscie nie musisz sie schylac do mojego poziomu intelektualnego,bo sie polamiesz jeszce a wszyscy wiemy ze twoj poziom jest nad wyraz wysoki,do tego niepowtarzalny,a poglady jedyne i sluszne:)
Proponuje spotkanie z nacjonalistami holenderskimi i przedstawienie swoich pogladow,JA POLAK:)Po tym spotkaniu ocenisz przynajmniej jakosc i poziom holenderskiej sluzby zdrowia:)
Powodzenia Wodzu!
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Sob Mar 17, 2012 11:37 pm   

szkoda ze nie ma przycisku 'Lubie to" :D
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 12:19 pm   

jacek76, gdzie żeś dojrzał w moim poście nacjonalizm to ja nie wiem. Cały ten Twój wywód pomimo, że zabawny, to niestety nietrafiony, bo bazuje błędnym założeniu, że jestem nacjonalistą.
_________________
Dumny Polak
Ostatnio zmieniony przez jso Pon Mar 19, 2012 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emigrant1488 
Poczatkujacy


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 8
Skąd: ijmuiden
Wysłany: Śro Mar 21, 2012 7:49 pm   

oczywiście, temat jest o szeroko pojętej prawicy... ale jak ktoś siedzi w kompleksach i udaje prawie-Holendra to dla niego wszystko jest ultra-nacjonalizmem, faszyzmem i kanibalizmem ;)
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 11:09 pm   

jso a gdzie zes dojrzal w moim poscie,ze pije do ciebie..?nie bedziemy tu stosowac powiedzenia"uderz w stol a......"bo i po co:)
emigrant 1488 co ja ma ci powiedziec zakompleksiony przyjacielu...
po pierwsze nigdy nie bede czul sie holendrem,bo nim nie jestem i nie chce byc i jestem dumny ze swojego pochodzenia,
co do kompleksow to kazdy je ma,mi na przyklad nie wychodzi tak jak bym chcial -"Hechyo Taerigi" ale ciagle zyje nadzieja ze kiedys wyjdzie idealnie...Pozdrawiam panowie
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
Ostatnio zmieniony przez jacek76 Pon Kwi 09, 2012 11:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emigrant1488 
Poczatkujacy


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 8
Skąd: ijmuiden
Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 10:58 pm   

jacku76, zachowujmy się kulturalnie, Ciebie nikt nie obrażał. i nie jestem ani zakompleksiony, ani Twoim przyjacielem. po prostu wymieniamy poglądy.. pozdrawiam ;)
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 11:11 pm   

emigrant1488,alez ja cie traktuje jak przyjaciela,musimy nimi byc w koncu jestesmy Polakami musimy razem krzyknac jednym wspolnym glosem,musimy pokazac europie,ze to my Polacy jestesmy najwazniejsi,ze to my Polacy jestesmy rdzeniem europejskiej tradycji,bracie polaczmy nasze sily,zewrzyjmy nasze ramiona i zniszczmy ich!!!Pozdrawiam wodzu i przyjacielu
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 7:03 am   

jacek76 napisał/a:
musimy pokazac europie,ze to my Polacy jestesmy najwazniejsi,ze to my Polacy jestesmy rdzeniem europejskiej tradycji,bracie polaczmy nasze sily,zewrzyjmy nasze ramiona i zniszczmy ich!!!


Do boju do boju - Polska góra jest ...

Oleole ole olele nie damy sie nie damy sie ... :043:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 12:07 pm   

jacek76 napisał/a:
jso a gdzie zes dojrzal w moim poscie,ze pije do ciebie..?nie bedziemy tu stosowac powiedzenia"uderz w stol a......"bo i po co:)


Pewnie tutaj:

jacek76 napisał/a:
no i rodzi nam sie na forum ruch nacjonalistyczny w postaci zwartej grupy dwoch osob,jeden z was w takim razie ma szanse zostac przywodca,naczelnikiem,kanclerzem czy jak tam wolicie:)


Ale dyskutować z tobą zamiaru nie mam, bo właściwie tylko wpadłeś do tego tematu pokazać swój wielki brak tolerancji na inne poglądy i jeszcze większe buractwo. Nie wniosłeć kompletnie NIC do tematu, który z definicji nie był skierowany do ciebie, poza głupimi docinkami. Spadaj sobie trolować na onet skoro masz zbyt dużo wolnego czasu.

Przy okazji - dlaczego polski patriotyzm niektórych tak bardzo śmieszy?
http://natemat.pl/10429,patriotyzm-made-in-usa
_________________
Dumny Polak
Ostatnio zmieniony przez jso Pon Kwi 16, 2012 12:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
emigrant1488 
Poczatkujacy


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 8
Skąd: ijmuiden
Wysłany: Śro Kwi 18, 2012 5:37 pm   

jacek76 napisał/a:
emigrant1488,alez ja cie traktuje jak przyjaciela,musimy nimi byc w koncu jestesmy Polakami musimy razem krzyknac jednym wspolnym glosem,musimy pokazac europie,ze to my Polacy jestesmy najwazniejsi,ze to my Polacy jestesmy rdzeniem europejskiej tradycji,bracie polaczmy nasze sily,zewrzyjmy nasze ramiona i zniszczmy ich!!!Pozdrawiam wodzu i przyjacielu


niestety jako naród nie jesteśmy solidarni, co widać po twoim pseudo-ironicznym poście. większość "polaczków" na emigracji to zakompleksieni, wystraszeni, próbujący na siłę wtopić się w większość frajerzy.. jeżeli do tego dodamy nadużywanie alkoholu i narkotyków to mamy obraz, który ładnie nam obrazujesz swoim grafomańskim pisaniem trollu forumowy. cześć ;)
 
 
karolek85 
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 83
Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 10:00 am   

piąteczka emigrant i jso !!!
 
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 11:21 pm   

emigrant1488, oczywiscie ja jestem tym frajerem naduzywajacym alkohol,narkotyki itp a ty jestes Polakiem w Holandi,ktory chce reprezentowac nasz kraj,wiec zacutuje jeden z twoich niedawnych postow na tym forum
emigrant1488 napisał/a:
Cała Polska w cieniu Śląska!

ciekawostka: w Beverwijku na stacji pociągów, nieznani sprawcy namalowali piękny napis "WKS Śląsk Wrocław"... pozdrawiam chuligankę ;)

i tyle w temacie rozmowy z toba wodzu

Jso widzisz tym sie roznimy,ze ja staram sie wymieniac poglady i do tego mam pelne prawo natomiast ty wymieniasz je tylko wtedy, jesli sa zgodne z twoimi i wbij sobie do swojej kaczynskiej glowy,ze to forum nie jest twoje i nie bedziesz decydowal kto tu pisac moze a kto nie i skoro ja jestem burakiem to ty glópkiem przez ó bo na otwarte nie zaslugujesz
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
Ostatnio zmieniony przez jacek76 Sob Kwi 21, 2012 11:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 11:47 pm   

Czyżbyś tak szybko dostał bana na onecie?

Istnieją lewicowcy, którzy umieją wymieniać pogłądy. Obawiam się jednak, że ty do tej grupy nie należysz. Albo "wymieniłeś" poglądy kiedyś i z kimś, jednak na pewno nie miało to miejsca w tym temacie, więc to o czym piszesz najwidoczniej ci się tylko przyśniło. Ponownie zapraszam na http://onet.pl, albo jeszcze lepiej http://www.vrijwilligerswerk.nl/
_________________
Dumny Polak
Ostatnio zmieniony przez jso Nie Kwi 22, 2012 12:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacek76 
Gaduła


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 112
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 12:28 am   

Uzyles slowa"Istnieja"co zaklada,ze uwazasz ze jest ich niewielu co wcale nie dziwi patrzac na twoje kaczystyczne podejscie.Nie zrobie ci tej przyjemnosci i nie przerzuce sie na zalecane przez ciebie linki,ktore widze sa ci dobrze znane, wiec nici z twojego dzisiejszego nocnego autoerotyzmu
_________________
"Jedną nogą w Europie, drugą głęboko w gównie"
Ostatnio zmieniony przez jacek76 Nie Kwi 22, 2012 12:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martusska
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 8:06 pm   

emigrant1488 napisał/a:
Roman Dmowski to twórca niepodległej Polski, wybitny polityk i dyplomata a nie "bełkot" ;)

Patriotyzm za granicą jest możliwy. Czasami sytuacja zmusza nas do emigracji. Mickiewicz napisał Pana Tadeusza w Paryżu a nie w Warszawie.

To chyba nie jest zbyt skomplikowane ;)


Mnie, Polke, znajaca polska historie dosc dobrze, najbardziej boli gdy patrotami mienia sie ludzie, ktorzy swym nickiem czcza Hitlera i miedzy wierszami nawiazuja do ideologi oprawcow milionow obywateli polskich...Emigrant, czy naprawde liczysz na to, iz nikt na tym forum nie wie co oznacza 88? albo1488? itd? najlepiej od razu przeniesc sie na stormfromt i brataj z holanderskimi nazistami jak to ktos tu wspomnial juz... jakos trudno mi uwierzyc, ze jestes tu po to by dyskutowac na tema pogladow...a jesli sie myle, to mnie popraw. I jesli masz ochote na dyskusje to wyjasnij mi, jak to mozliwe by Polak i patrota, jakim sie mienisz, swym nickiem dumnie wyrazal czesc Hitlerowi? Z czego jestes dumny?

(przepraszam za brak polskich znakow)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group