NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie panny młode
Autor Wiadomość
za_czarowana 
za_czarowana

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 0
  Wysłany: Śro Lip 11, 2012 6:25 pm   Polskie panny młode

W związku z tym, że niedawno dołączyłam do grona tych , które rozpoczynają przygotowania do tego wielkiego dnia to postanowiłam spróbować znaleść te panie, którym również ten temat jest bliski.Tak więc polskie przyszłe panny młode, poplotkujmy wspólnie, pogadajmy, ponarzekajmy na przygotowania do ślubu etc. :039:
_________________
Never stop to dream
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 7:22 am   

A dlaczego tylko Panie?! Ja swojemu przyszlemu ślubnemu też za miesiąc mówię "Ja" :033:
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
za_czarowana 
za_czarowana

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 0
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 4:59 pm   

Zaprosiłam panie do rozmowy,bo w sumie nie wiem jakie jest zainteresowanie panów odnośnie przygotowań slubnych, ale wiem jak to wygląda ze strony panien młodych :041:
_________________
Never stop to dream
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 5:18 pm   

No jak mamy dwoch panow mlodych, to tk czy siak ktorys musi wykazac zainteresowanie:D

Gratulacje LeGolasik i powodzenia ;)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 6:01 pm   

Suska dzieki ;)domysl sie ktory:D w sumie nie robimy nic wielkiego, sami najblizsi przyjaciele i rodzina, obiad w restauracji i popijawa w domciu;)
Zaproszenia zamowilem in blanco, reszte sam drukowalem i zajelo mi to caly dzien;)
Jeszcze zostalo nam tylko ondertroouw podpisac, pooplacac i muzyke posklejac takze zaden stres;)
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 9:08 pm   

za_czarowana, a kiedy ten ślub masz? Ech...to był taki fajny, choć nerwowy czas...ale u mnie 11 lat temu ;)

LeGolasik, gratulacje, daj znać jak już będziecie po żeby można było napisać życzenia :)
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
za_czarowana 
za_czarowana

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 0
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 2:05 pm   

A u mnie jeszcze rok wiec dosc sporo czasu, ale już powoli zaczynam przygotowania, bo nie chce wszystkiego na ostatni moment szukac, a tym bardziej, że biorę ślub tutaj to też za pewne sprawy trzeba wziąc się nieco szybciej.
_________________
Never stop to dream
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 4:28 pm   

za_czarowana, czy ja wiem.... wiesz zależy też na ile ludzi imprezę robisz, co dokładnie chcesz mieć...

My się zdecydowaliśmy w maju, obrączki kupiliśmy w Polsce, a tutaj musimy jeszcze podpisać ondertrouw i restauracje zamówić i tyle :)
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
za_czarowana 
za_czarowana

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 0
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 12:26 pm   

U mnie właśnie wygląda to trochę skomplikowanie, bo pan młody ma bardzo dużą rodzine- oboje rodziców ma jedynastkę rodzeństwa więc lista gości ciągle rośnie. Obrączki, zaproszenia i suknię ślubną też będziemy w Polsce zamawiać. W październiku skoczymy do Polski żeby to wszystko pozałatwiać i żeby dostać moje zaświadczenie o zdolności prawnej do zawarcia związku małżeńskiego. Jak narazie wszystko zmierza w dobrym kierunku ;)
_________________
Never stop to dream
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 2:07 pm   

za_czarowana, No to rzeczywiście masakra...

Co do obrączek, my kupując w Apart czekaliśmy dwa tygodnie, grawer jest już w cenie :)

No nam niestety nie chcieli wydać zdolności prawnej ze względu na polskie zje***e przepisy ( druki sa wypisywane na pary hetero) to gmina holenderska powiedziała że oni wiedzą że polska jest zacofana, i kazali nam wyciągnąć pełne akty urodzenia z adnotacją o braku informacji o zawarciu związku małżeńskiego...
Nawet urzędniczka w USC zaczęła klnąć na polskie przepisy... :029:

[ Dodano: Nie Lip 15, 2012 2:09 pm ]
mamqa, 9.08.2012 mówimy sobie tak :D

BTW, wie ktoś jak mniej więcej wygląda ceremonia w NL? Nie chodzi mi tu o to kiedy są dnie bezpłatne. tylko wtedy kiedy płacisz.Czy można swoja muzykę mieć, co z szampanem i szkłem do szampana?
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
za_czarowana 
za_czarowana

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 0
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 4:50 pm   

Z tego co się orientuję to do gminy dostarczasz 3 piosenki jakie chcesz podczas ślubu:
1 na wejście
1 podczas ceremonii
1 gdy opuszczacie ratusz gminy

Są też tacy, co muzyki wcale nie chcą, więc istnieje też opcja całkowicie bez muzyki.
O muzykę może też zatroszczyć się gmina jeśli para młoda sobie tego życzy.
Za picie szampana (o który zatroszcza się gmina) w ratuszu gminy płaci się od osoby.
_________________
Never stop to dream
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Nie Lip 15, 2012 7:21 pm   

za_czarowana,

A ile trwa ceremonia? Czytałem ze ok.20 minut także wiesz podejrzewam że nikt muzyki techno nie chce na ceremonii, także bd musiał sobie utwory posklejać :P
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
za_czarowana 
za_czarowana

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 0
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 6:42 pm   

Muzyka jest Twoim wyborem więc myślę, że techno też mogłoby być ;)
_________________
Never stop to dream
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 11:08 pm   

Nie chodzilo mi o to ze ja chce :P

Dzis podpisalismy ondertrouw, z szampanem bedzie problem. ale z muzyka ok tylko musze zgrac i podejsc sprobowac czy na ich sprzecie pojdzie.

Na wejście:
http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xo

Podczas ceremonii:

http://www.youtube.com/watch?v=m8bgfj41TYw

Na wyjściu:
http://www.youtube.com/watch?v=ofA3URC1wyk


Chyba że co do ostatniej ma ktoś lepsza propozycje? Help!
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
Ostatnio zmieniony przez LeGolasik Pią Lip 20, 2012 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
za_czarowana 
za_czarowana

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 0
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 11:44 am   

LeGolasik, jak tam ślub? (bo z tego co pamiętam to chyba to już na dniach miało być) Poopowiadaj :039:
_________________
Never stop to dream
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group