NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VDV Intermediair B.V. z Oirschot, czy ktos zna?
Autor Wiadomość
Daro 
Poczatkujacy


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 18
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 8:26 pm   

nicki napisał/a:
Drodzy rodacy>dlaczego obczerniacie firmy?spojrzcie na siebie i zadajcie sobie pytanie czego tak naprawde chcecie.W firmie vdv.intermediar b.v. nie wszyscy strajkowali pozostali rowniez pracownicy.Pozostali Ci ktorzy wiedza czego chca od zycia.Dlaczego nikt nie mowi o tym jak wykorzystywal swoj wolny czas obrzydliwe to co robilyscie mam nadzieje ze wasi mezowie dowiedza sie o waszych zdradach.Biedne poszkodowane kobietki alkoholu wam dac i wiecej mezczyzn do wyboru.Co bylo takiego zlego ze w tej firmie pracowal tylko jeden mezczyzna?ale dla was nie bylo mysle wielkiego problemu bo potrafilyscie znalezc go w poblizu.Malo atrakcji,sensacji no to zrobilyscie mysle ze kazda ze strajkujacych zaluje tego bo w podswiadomosci kazda z was wiedziala ze otrzyma pieniadze.Mam wielka nadzieje ze spotka was w zyciu rowniez bolesna sytuacja jaka zaznala ta firma.A o niewiernosci waszej czy predzej czy pozniej dowiedza sie wasi mezowie.


W pełni się z tobą zgadzam, sam tam pracowałem w zeszłym roku wraz z dwoma innymi kumplami i nie było źle, szef jak każdy inny, fakt że godzin mało (było to wczesną wiosną)ale nie było mowy z nie wypłacalnością faktycznie raz księgowa spóźniła się dwa dni z wypłatą ale nikt z tego nie robił żadnego halo, a osobiście nie wieże żeby szef kogokolwiek zastraszał a co gorsza na kogoś podniósł rękę.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki które miałem tam okazje poznać oraz Janka Artura oraz Rome
 
 
 
bandziora 
Poczatkujacy

Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Gru 12, 2009 11:07 pm   

nicki napisał/a:
Drodzy rodacy>dlaczego obczerniacie firmy?spojrzcie na siebie i zadajcie sobie pytanie czego tak naprawde chcecie.W firmie vdv.intermediar b.v. nie wszyscy strajkowali pozostali rowniez pracownicy.Pozostali Ci ktorzy wiedza czego chca od zycia.Dlaczego nikt nie mowi o tym jak wykorzystywal swoj wolny czas obrzydliwe to co robilyscie mam nadzieje ze wasi mezowie dowiedza sie o waszych zdradach.Biedne poszkodowane kobietki alkoholu wam dac i wiecej mezczyzn do wyboru.Co bylo takiego zlego ze w tej firmie pracowal tylko jeden mezczyzna?ale dla was nie bylo mysle wielkiego problemu bo potrafilyscie znalezc go w poblizu.Malo atrakcji,sensacji no to zrobilyscie mysle ze kazda ze strajkujacych zaluje tego bo w podswiadomosci kazda z was wiedziala ze otrzyma pieniadze.Mam wielka nadzieje ze spotka was w zyciu rowniez bolesna sytuacja jaka zaznala ta firma.A o niewiernosci waszej czy predzej czy pozniej dowiedza sie wasi mezowie.
dużo nad tym wszystkim myślałam zastanawiam się nad dziewczynami które były tam nie po raz pierwszy. wiedziały przecież jak tam jest!! naprawde na warunki nie można narzekać jest wszystko co jest potrzebne czyli łóżka prysznice kuchnia toalety i woda ciepła też jest!!!! :043: ale polacy potrafią nażekać jakby stał tam hotel pięcio gwiazdkowy to też by było zle bo by sie okazało że nie ma basenu :119: vdv.intermediar b.v. to firma pożądna nie było tam sytuacji żeby pieniędzy nie wypłacili i te dziewczyny co były tam nie poraz pierwszy wiedzą że tak było i nie wim czemu zwątpiły bo wiedziały ze je dostaną a to że miały się spóznic no coż księgowe też miewają urloy :038: cały ten strajk jest żenujący oczerniły firmę i van de vena a on naprawde jest spoko gość nikomu nigdy nie zrobił krzywdy :083: jeżeli ktoś zmusza biciem kogos do pracy to wraca tam ponownie chyba nie . byłam tam po raz 3 i było tam wiele pań które były 3 czy 2 lata temu i chyba jakby im było zle to by nie wracałły tam. pozdrowienia dla nie strajkujących :038: :038:
_________________
bandziora
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 1:16 am   

Do Bandziora:

Pozwol mi Bandziorze na pare slow.

Na poczatek prosze przeczytaj cos napisal raz jeszcze a nastepnie ponizej.

Cytat:
naprawde na warunki nie można narzekać jest wszystko co jest potrzebne czyli łóżka prysznice kuchnia toalety i woda ciepła też jest!!!!


Bylo wszystko ale czy bylo im dane z tego skorzystac? Poza tym jak mowisz bylo wszystko... procz PIENIEDZY NA WYNAGRODZENIA !!!

Cytat:
ale polacy potrafią nażekać jakby stał tam hotel pięcio gwiazdkowy to też by było zle bo by sie okazało że nie ma basenu


Czy dzialalnosc gospodarcza jaka prowadzilo VDV Intermediair BV czyt. Van De Ven to posrednictwo pracy i oferta pracy czy moze hotelarstwo? Prosze Cie nie zmieniaj FAKTOW !!!

Cytat:
vdv.intermediar b.v. to firma pożądna nie było tam sytuacji żeby pieniędzy nie wypłacili...

Ale czy wyplacano pieniazki zgodnie z holenderskim prawodawstem (ML WET lub odpowiedniego CAO) tego juz nie wiemy.

Cytat:
...i te dziewczyny co były tam nie poraz pierwszy wiedzą że tak było i nie wim czemu zwątpiły bo wiedziały ze je dostaną...


A moze zwatpily widzac jakie wynagrodzenia dostaly ich kolezanki, ktore juz zakonczyly tam swoja prace? W obawie powtorzenia sie takiej sytuacji wolaly sie w jakis sposob zabezpieczyc?

Cytat:
...a to że miały się spóznic no coż księgowe też miewają urlopy...

Bedac na ich miejscu pewnie tez bym zwatpil w szczegolnosci gdy wynagrodzenie nie wplywa na czas a wytlumaczenie, ze ksiegowa udala sie na urlop niestety ale mnie nie interesuje. Pracodawca musi wiedziec i przewidywac takie sytuacje. Powyzsze wytlumaczenie nie zwalnia go z obowiazku wyplaty pieniazkow swoim pracownikom na czas!

Cytat:
...cały ten strajk jest żenujący oczerniły firmę i van de vena a on naprawde jest spoko gość nikomu nigdy nie zrobił krzywdy...


Zenujaca to jest Twoja opinia, ta cala firma VDV Intermediair BV oraz jej wlasciciel(e). Van De Ven nie jest w stanie prowadzic jakiejkolwiek firmy a dowodem na to moze byc ogloszenie BANKRUCTWA (przed kilkoma tygodniami) VDV Intermediair BV. Poza tym jest to "gostek", ktory nie wie co to zdrowa konkurencja. Dziala jak pasozyt, stara sie dorobic na sile roboczej co mu nie wychodzi na czym traca inni plantatorzy (zaliczaja plajte gdyz nie moga z takimi jak on konkurowac), cierpi wizerunek organizacji pracodawcow (wyjatek wyzysku pracodawcy nad pracownikami potwierdza regule przyp. rok 2006 i 2009) oraz ogolnie spoleczenstwo. Co tu gadac - SPOKO GOSC !!! Chlopina - gieniusz!!! Co zarobil to wydal na odpowiednie wynagrodzenie dla pracownikow co sprawilo nierentownosc zbiorow z danego roku do tego kary za naruszenie prawa co pochlonelo zyski z poprzednich lat :038:


Cytat:
...jeżeli ktoś zmusza biciem kogos do pracy to wraca tam ponownie chyba nie ?byłam tam po raz 3 i było tam wiele pań które były 3 czy 2 lata temu i chyba jakby im było zle to by nie wracałły tam.


Oczywiscie, ze nie wraca! Czy ktos kto strajkowal w tej firmie w roku 2006 pracowal tam w roku 2007, 2008, 2009? Czy ktos chcialby byc oszukany przez tego samego gnojka raz jeszcze? Moze sie zdziwisz jak i reszta forumowiczow ale odpowiedz brzmi - TAK! Znam taka osobe, jest nia niejaka Roma (pewnie ja znasz). Jest to "dziewczyna-kapo". Tepa babka, ktora za zadanie ma "gonic" dziewczyny do pracy. Wykona kazde polecenie Van De Ven'a za miske ryzu i blancika a do tego "kobznie szpary" (przepraszam za wyrazenie). Reszta racjonalnie myslacych ludzi, swiadomych wyzysku nie pracuje tam. Na dowod tego moze jeszcze uda Ci sie wygoglowac oferty pracy skierowane do WUP zlozone przez VDV Intermediair BV w celu rekrutacji pracownikow zarowno z roku 2007 jak i 2008 (za kadym razem inne wojewodztwo). W tej firmie postawiono na rotacje (osoba wyzyskana nie wraca ponownie). Sa oczywiscie wyjatki chociazby takie osoby jak TY ale to juz inna historia, bo suma sumarow 5 EURO to wiecej niz 2 EURO (co ruzumiem bardzo dobrze).

Konczac juz moja opinie Bandziorze, jezeli dalej nie rozumiesz to puknij sie w glowke wtedy moze zaczniesz normalnie myslec. Nastepnie przeczytaj raz jeszcze cos napisal i tak do skutku. Jezeli nie da rady to popros Van De Vena w koncu co dwie glowy to nie jedna.

Pozdrawiam zarowno tych strajkujacych jak i i tych niestrajkujacych.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
Ostatnio zmieniony przez janosik Pon Gru 14, 2009 1:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Harry Hell 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 4:01 pm   

Miałem wątpliwą okazję przebywac w tym obozie pracy w 2008 r. Bez komentarza. 4 dni wystarczyły na znalezienie pracy w innym miejscu w NL. Trzeba tylko chcieć, znać język (w moim przypadku angielski) i nie żądać nie wiadomo jakich luksusów. Z ciekawostek, które wzbudziły moją szczerą wesołość: musiałem podpisać oświadczenie, że nie jestem w ciąży:) i gdy rozmowa przybierała niekorzystny dla "pracodawcy" obrót, nagle zapominał że rozumie po polsku...Szkoda słów...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group