NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stolnica
Autor Wiadomość
mariola 784 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 220
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 10:12 am   Stolnica

Czy ktos moze mi udzielic informacji czy ja kupie gdzies w holandii stolnice .Czy pozostaje mi zakup w polsce .Nawet w ikei nie widzialam a robienie czegokolwiek na tych deskach do miesa denerwuje mnie okropnie ja sie na nich poprostu nie mieszcze a na blacie nie potrafie nic robic chodzi mi o walkowanie ciasta.Ja wiem ze tutaj sie nie bawia w robienie ciasta ale tez nie robia np. pierogow.Dzieki za kazde info.Pozdrawiam.
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 10:20 am   

hm...
Ja mialam ten problem piec lat temu.Moja holenderska tesciowa skwitowala to stwierdzeniem, ze takich przezytkow to sie w Holandii juz od ponad 50 lat nie uzywa...
No to se sprowadzilam stolnice z Polski.
Rzeczywicie, oni walkuja wszystko bezposrednio na tych blatach przy zlewozmywaku, na ktorych i kot siada, i wszelkiego brudu pelno.Bez paniki, odkazaja to bardzo skrupulatnie wszelkimi rodzajami smierdzidel typu Cilit Bang czy (tansza wersja) Bleekwater.
Dla ciekawostki: wiecie, ze tu dzieci kapie sie w zlewie kuchennym :119:
 
 
mariola 784 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 220
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 10:46 am   

Wiem juz raz dostalam propozycje robienia pierogow na jakims zapaskudzonym blacie ,ale zeby bylo smieszniej to tesciowa powiedziala do mnie poczekaj chwile ja sobie tylko umyje wlosy ja mowie do niej no przeciez nie bede robila pierogow w lazience a ona do mnie w jakiej lazience ja myje wlosy w kuchni przy zlewie . :119: no dobra a zeby bylo jeszcze lepiej to umyla ta glowe i mowi do mnie juz .Mozesz zaczynac robic pierogi i wyszla z kuchni na co ja jej chyba jednak nie bede sie bawic pierogami ide do miasta.nawet go nie umyla.tragedia.albo ja jestem przewrazliwiona albo oni sie tak bardzo nie przejmuja. :119:to ja juz wole miec stolnice.
 
 
aneta 23 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 153
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 11:07 am   

Zobacz w Hornbach mam ulotkę i jest tutaj coś co wygląda jak stolnica za 11.95e i w praxisie też jest coś co wygląda już trochę mniej jak stolnica, ale już za 49e i jest jakaś niska
:039:
 
 
faful
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 36
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 4:35 pm   

W IKEI
Ostatnio zmieniony przez faful Pią Lut 06, 2009 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Lut 2009
Posty: 18
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 6:03 am   

Ja kupilam w IKEI i jest super,nie za duza i nie za mala akurat pasuje di holenderskich malych kuchenek ;)

Pozdrawiam
 
 
lady_m80 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 4:45 pm   

Wydaje mi sie, ze stolnice mozna kupic w blokkerze, albo podobnym sklepie, z tym ze nie drewniana, ale taka silikonowa, jak np. blaszki, czy foremki do ciasta. Jest naprawde niezla, mozna ja latwo umyc i zwinac w rulon :200:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group