NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Neckermann zakupy na raty
Autor Wiadomość
masia75 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Gru 2008
Posty: 47
  Wysłany: Czw Lut 19, 2009 6:54 pm   Neckermann zakupy na raty

Jak to wyglada? Bo ja zlozylam zmowienie, wybralam opcje platnosci w ratach miesiecznych po czym zamowiony towar dostalam dzis do domu, ale bez zadnej informacji o wysokosci rat, nie ma tez nic na ten temat na moim koncie neck.nl
czy to normalan procedura, ze dostarczaja towar, bez dogrania formalnosci finansowych?
boje sie, ze zazadaja ode mnie zaplaty calej koty jednorazowo...
 
 
MartaAmsterdam 
Gaduła

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 102
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:04 pm   

A za ile zamowilas ten produkt?

W nl jest wiele sklepow ktore tak robia. Nawet ja ostatnio zamowilam bielizn i po dwoch dniach dostalam bez zadnej zaplaty, mam napisane ze mam zaplacic w ciagu miesiaca!
 
 
masia75 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:11 pm   

kosztowal ponad 400 euro i nie chce za niego placic w ciagu jednego miesiaca, razem z dostawa byl tylko pusty blankiet do przelewu (zadnej kwoty) i zero innych papierow :/
 
 
LeGolas 
Super gaduła


Pomógł: 11 razy
Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 271
Skąd: Zwanenburg
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:22 pm   

Poczekaj może jeszcze przyjdzie poczta.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
 
Catarzyna 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:34 pm   

LeGolas ma rację.
Czasem po kilku dniach od otrzymania przesyłki przychodzą druczki lub list od firmy.
_________________
Catarzyna
 
 
masia75 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:42 pm   

tak jakby nie mozna razem wszystkiego wyslac... ehhh...
najlepsze w tym wszystkim, ze ja wogoe nie kwitowalam odbioru tej przesylki, doreczyciel wreczyl mi pudlo, obrocil sie na piecie i tyle go widzialam :D
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:53 pm   

Tutaj mozesz sprawdzic ile bedzie wynosic miesieczna rata,przy zakupie za kwote 500 euro - miesieczna rata wynosi 15 euro: kliknij tutaj
 
 
masia75 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 8:05 pm   

tylko, ze ja nie jestem pewna czy oni mi te raty przyznali, bo zadnego potwierdzenia nie bylo, moze spodziewaja sie, ze jednak zaplace wszystko w calosci?
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 8:08 pm   

Jezeli zamawialas przez internet to trzeba bylo zaznaczyc,ze na raty.A jesli nie podalas tej informacji mozesz to w kazdej chwili zmienic,najlepiej zadzwon.
 
 
masia75 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Gru 2008
Posty: 47
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 8:11 pm   

raty zaznaczylam w momencie skladania zamowienia
no nic, poczekam do jutra...
dzieki za wszystkie odpowiedzi!
 
 
jolcia88 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 190
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 10:20 pm   

W neckermanie jest czasem dziwnie - zaznaczasz na raty przychodzi ze jednak musisz placic wszystko. Mialam tak raz zadzwonilam zapytac o co chodzi a oni ze najpierw musza sprawdzic wszystkie informacje dotyczace konta itp. itd. i ze musze czekac...czekalam i sie doczekac nie moglam...drugi raz juz nie zadzwonilam dalam sobie spokoj. Wszystko odeslalam oczywiscie.

:039:
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 10:37 pm   

zamówiłem coś na raty zobaczymy czy przyjdzie i czy będą raty, bo w media nie dali, a coś muszę kupić ważnego m no i wyszło że na raty..
dam znać
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 10:30 pm   

jolcia88 napisał/a:
W neckermanie jest czasem dziwnie - zaznaczasz na raty przychodzi ze jednak musisz placic wszystko. Mialam tak raz zadzwonilam zapytac o co chodzi a oni ze najpierw musza sprawdzic wszystkie informacje dotyczace konta itp. itd. i ze musze czekac...czekalam i sie doczekac nie moglam...drugi raz juz nie zadzwonilam dalam sobie spokoj. Wszystko odeslalam oczywiscie.

:039:


no podobniejak jolcia. oni przy pierwszych zakupach najczesciej sprawdzaja. wiem bo tez tak mialam. tylko ze ja na poczatekdla weryfikacji zamowilam cos tanszego. zaplacilam od razu i potem nie bylo juz problemu. no ale to bylam ja :031:

moj maz mi wytlumaczyl ze w latach 90 to duzo ich w ciula narobili, szczegolnie imigranci i azylzoekers. teraz to standardowa procedurka (podobnie mialam z karta kredytowa, musialam np. zaplacic pierwsza rate z konta osobistego na kogo ta karta zostala wystawiona)
Ostatnio zmieniony przez lusia0101 Wto Lut 24, 2009 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jordan233 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 158
Skąd: NL
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 6:53 pm   neckermann

Witam
W jaki sposób składa się zamówienie na raty w Neckermann.nl ???
Jaką opcję płatności trzeba wybrać ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group