NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawa informacja
Autor Wiadomość
mariola 784 
Super gaduła

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 220
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 8:32 am   Ciekawa informacja

Zanalazlam tak inforacje . http://www.tvn24.pl/28377..._wiadomosc.html
 
 
pani_puchatkowa 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 355
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 9:30 am   

no i dlatego nie mam konta na naszej-klasie i tego typu portalach :P
 
 
cudna_lisse
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 45
Skąd: Lisse
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 10:09 am   

daje do myslenia ... chociaz ja nie mam nic do ukrycia :081: wiec generalnie sie nie przejmuje :036:
 
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 10:15 am   

Moj kolega pracuje jako windykator dla jednej z firm incasso w Polsce.
Mial jednego dluznika co sie ukrywal, ale znalazl profil jego zony na N-K. Zona owego faceta miala w profilu wpisana miejscowosc gdzie aktualnie sie znajduje i ... zdjecie na ktorym bylo widac numer domu. Wiec kolega wybral sie w podroz do tej miejscowosci i odwiedzal ulica po ulicy az znalazl dluznika - podobno jego mina: bezcenne ;)

Takich przypadkow bylo znacznie wiecej ;) Jak np. policjanci ze szkol policyjnych dajacy zdjecia kolegow (w tym tajniakow :D )
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Sob Cze 13, 2009 10:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dannythedog 
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 115
Skąd: tam
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 10:47 am   

No coz tutaj tez sa serwisy spolecznosciowe, ludzie maja swoje konta i jakos nikt nie robi z tego wielkiego HALLO. Osoby poznane tutaj wszystkie maja konta na facebooku i jest OK. Jedna z pierwszych rzeczy przy poznaniu to prosily o ewentualny namiar zeby byl kontakt i zeby mozna sie bylo umowic czy spotkac.
_________________
brak
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 11:19 am   

dannythedog napisał/a:
No coz tutaj tez sa serwisy spolecznosciowe, ludzie maja swoje konta i jakos nikt nie robi z tego wielkiego HALLO. Osoby poznane tutaj wszystkie maja konta na facebooku i jest OK.


Bo nie naglasniaja tego tak jak w Polsce, ale uwierz, ze tu tez wykorzystuja informacje z portali typu Hyves itp. Osoby skladajace podanie o prace sa brane "pod lupe", wyszukuja delikwentow i przegladaja galerie, czy dana osoba ma fotki z alkoholowych imprez weekendowych itp.A jak myslisz, dlaczego urzednikom, policjantom itp. ich zaklady pracy zabraniaja zakladania kont na takich portalach? ;-)
 
 
dannythedog 
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 115
Skąd: tam
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 12:12 pm   

To, ze sa osoby ktore lepiej zeby nie mialy kont dla swojego bezpieczenstwa to chyba normalne. Sam znam takie osoby. Z przegladaniem zdjec itp. no coz zdarzy sie i to wszedzie, tylko tutaj mniej sie patrzy na rece.
Generalnie Polacy pod wzgledem korzystania z internetu musza sie jeszcze wiele nauczyc, polowa internautow zaczynala chyba wlasnie od NK i jest to niewatpliwe temat rzeka.
_________________
brak
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 10:36 am   

Witam,

No to ładnie mają poryte jak sprawdzają potencjalnych "pracowników" na NK... :082:

Co to dużo mówić za dużo mają wolnego czasu jak US śmiga sobie po NK ... :043:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 11:29 am   

Chca niech smigaja jak ktos nie ma nic do ukrycia to spi spokojnie a ja spiej jak "kamien" :030: :081:
 
 
Gollum 
Poczatkujacy

Wiek: 58
Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 27
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 4:25 pm   

Beny.rac napisał/a:
Co to dużo mówić za dużo mają wolnego czasu jak US śmiga sobie po NK ... :043:

To wierutne kłamstwo :033: ! Praca urzędnika to jest iągła walka. Przed południem urzędnik musi walczyć z głosdem.
Po południu walczy ze snem.
 
 
bolokula 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 5:07 pm   

Witam wszystkich . bardzo fajna stronka . chce powiedziec ze portale typu naszaklasa badz posiadanie gg lub nawet winampa i innych podobnych zeczy powoduje to ze osoba znajaca w stopniu srednim informatyke moze wejsc na nasz komputer gdzie zaden awast i inny program antywirusowy nie wykryje takiej operacji.. wiekszosc firm wywiadowczych prowadzi takie dzialania .Oprogramowania maja luki !!!! pamietajcie o tym .
 
 
Amster 
Poczatkujacy
Amster


Wiek: 66
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Amsterdam
  Wysłany: Nie Sie 02, 2009 12:45 pm   

Witam,
No jak ktos sie ukrywa lub ucieka przed czyms to jasne ze niemoze zostawiac po sobie tropow :073: ale dla normalnych nic nie majacych na sumieniu ludzi to jest piekne ze moge miec kontakt z kims z dziecinstwa lub wogole kogos nowego przez internet poznac.

Pozdrawiam
 
 
aszka888 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 30
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 8:16 pm   

ukryc profil..podpisac sie inicjalami..najlepiej z jakiejs kreskowki..i koniec ciekawskich min..a..zdjecia przerobic..coz.mozna..
_________________
no holandia city..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group