NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ajax4ever
Pon Mar 17, 2008 4:52 pm
Witam ,szukam rodaków mieszkających w HAARLEM LUB ZANDVOORT
Autor Wiadomość
bebe
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 12:05 pm   Witam ,szukam rodaków mieszkających w HAARLEM LUB ZANDVOORT

może się ktos odezwie ,napisze coś o tych miastach ,wybieram się tam do pracy ,moze coś o szkołach w tych miastach .Mam zamiar się tam wybrać do pracy .Wiem ,ze to desperacja ale jade w ciemno ,tu nie mam szans na nic mimo ,ze pracuje .Będe wdzięczna za każdą odpowiedż :)
 
 
 
Bartek

Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 0
Skąd: Poznan/Haarlem
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 3:18 pm   

Haarlem jest bardzo ladnym miastem, starowka, rynek, fajny klimat, knajpki itp. Mieszkam tu od niedawna, wiec moze inni potrafia napisac wiecej. Nie mam pojecia jak wyglada tu rynek pracy, bo pracuje gdzie indziej.
Zandvoort jest nad morzem, ale ladniejsza plaza jest moim zdaniem obok w Bloemendaal. Niewiele moge powiedziec na temat samego miasta.
A gdzie teraz pracujesz i co chcesz robic?
 
 
 
Bizonek
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 80
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 5:23 pm   

my tez z mezezm i coreczka jedziemy do Haarlem. Tez w ciemno,mamy tylko mieszkanie-ale mysle,ze bedzie dobrze!!Bebe,powodzenia!
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 7:09 pm   

A znacie jezyk ??? Bez niderlandzkiego ani rusz , twoj maz moze znalezc cos przy budowie albo pole , tobie pozostaje pole albo sprzatanie.
 
 
bebe
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 6
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 7:48 pm   Do Bizonka ...i ni tylko liczy sie każda wskazówka !!!

witaj Bizonek a jak z mieszkaniem jak to wszystko załatwiliście ..jakie to mieszkanie ..kiedy jedziecie i z jakiego miasta w Polsce ?? ale pytań :wink:
 
 
 
biedronka
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 9
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 11:23 pm   

cześć Bebe.
Mieszkałam kiedyś w Haarlem.Jest to naprawde ładne miasteczko.Jezeli miałabyś wybierać haarlem czy Zandwoort to polecam jednak Haarlem.Niewiem jakiej pracy chcesz szukać ale jednak wieksze mozliwości są w Haarlem.Zandvoort jest to bardzo mała mieścina.takie miasteczko turystyczne do którego jest fajnie podjechać z Haarlem na rowerze albo autobusem żeby się zrelaksować.Ale z praca tam będzie ciężko.
 
 
bebe
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 6
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 12:04 pm   DZIEKI

Witaj birdroneczko ,dięki za info :) :)
 
 
 
clean69 

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 0
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 6:20 pm   

Witam serdecznie! Wybieram się do Zandvoort ok 10 lutego na kilka dni.Czy ktoś może mi dać namiary na jakiś tani pokój ,gdzie można przenocowac? Narazie najtańsze co znalazłem to hotel hogewen 50 za 180 euro ( 4 noclegi dla 2 osob) Będę bardzo wdzięczny za każdą informację.Pozdrawiam serdecznie.
 
 
Olenka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 16
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 9:20 pm   

Bez problemu znajdziesz tam rodakow!!!W Zandvoort jest hotel dla polskich pracownikow
wiec nie bedzie problemu!!! Mam tam wiele dobrych znajomych napewno ci pomoga.
Powodzenia!
 
 
GWEN 
Poczatkujacy
NIEPOWTARZALNA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 18
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 2:06 pm   

mieszklam 3 lata w ZANDVOORT ZNAM HAARLEM I ZANDVOORT JAK SWOJE WLASNE

[ Dodano: Pon Mar 17, 2008 2:09 pm ]
BIEDRONKO HAARLEM to nie miasteczko to ogromne miasto z300 tys mieszkancami
_________________
"OCZY SA ZWIERCIADLEM DUSZY" JAKIES PYTANIA???
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 4:51 pm   

Tutaj możecie kontynuować rozmowę http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=111. Ten temat zamykam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group