NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nijmegen
Autor Wiadomość
Bizonek
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 80
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 8:49 pm   nijmegen

Witam! Ciekawi mnie,czy ktos z forumowiczow mieszka w nijmegen? Interesuje mnie,jakie jest to miasto,jaka ma atmosfere?jaki jest transport?wlasciwie wszystko mnie interesuje.POzdrawiam
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 7:34 pm   

ja mieszkam na wsi kolo nijmegen i pracuje w nijmegen miasto jest ladne a atmoswera tak jak wszedzie dretwa nic takiego ciekawego sie nie dzieje,czasami jakis koncert albo mecz
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 8:03 pm   

nic sie nie dzieje??? a dni nijmegen??? sa obchodzone w lecie... jak sie nie myle... tylko raz na nich bylam... ale to bylo jakies 4 lata temu... hehe

albo nie dawno byl marsz w nijmegen... nie pamietam jak sie nazywa... w ktorym ludzie pokonywali dlugi dystans a pieniadze byly na jakis dobroczynny cel przeznaczony...
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Śro Lip 11, 2007 6:39 pm   

Duuvelke napisał/a:
nic sie nie dzieje??? a dni nijmegen??? sa obchodzone w lecie... jak sie nie myle... tylko raz na nich bylam... ale to bylo jakies 4 lata temu... hehe

albo nie dawno byl marsz w nijmegen... nie pamietam jak sie nazywa... w ktorym ludzie pokonywali dlugi dystans a pieniadze byly na jakis dobroczynny cel przeznaczony...
faktycznie masz racje Duuvelke ,w przyszlym tygodniu zaczynaja sie 4 dniowe marsze[4-daagse] i bedzie bardzo bardzo ciekawie zapraszam do nijmegen :lol: :lol: :lol:
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Lip 11, 2007 7:14 pm   

hehe... jak bede miala czas... to kto wie moze sie wybiore:-)
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Śro Lip 11, 2007 7:19 pm   

dretwe miasto??? popatrz jaka ma piekna architekture, ale fakt moze nie kazdy na to patrzy i umie sie zachwycic, to jedno z najstarszych miast w Holandii i chyba w tej czesci Europy w 2005 obchodzilo 2000 lat swojego istnienia...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group