NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
lebara - pytanie
Autor Wiadomość
vigo 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 53
  Wysłany: Sob Maj 10, 2008 9:17 pm   lebara - pytanie

Czesc wszystkim, mam taki problemik. Dzwoniłem dziś do Anglii na komórkę i za 5 minut rozmowy pobrało mi 8 euro. Pytanie brzmi: dlaczego? Przecież minuta rozmowy na komórkę angielską kosztuje 0,35 centów ( źródło: http://www.lebara-mobile....international/)
Jeśli jest to możliwe w jaki sposób się to stało że zapłaciłem 1,6 Euro za minute????
 
 
auger 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 50
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 9:58 pm   

Najlepiej skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, zapewne zwrócą ci tą kwotę, którą najprawdopodobniej pobrali przez pomyłkę lub jakis błąd w systemie.
Kontakt pod tymi numerami http://www.lebara-mobile.nl/pl/contact/
_________________
:-)
Ostatnio zmieniony przez auger Sob Maj 10, 2008 9:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mikulska
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 10:44 am   

cos nie tak lebara jest najtanszym operatorem komorkowym jezeli chodzi o rozmowy miedzynarodowe ,mysle ze ci zwroco kwote zabrano za to rozmowe tel pozdrawiam
_________________
wazne ze jest oki
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 1:25 pm   

Witam, mam problem z kartą Lebary. Syn bawił sie telefonem i zablokował PIN. Karta nie reaguje na kop PUK (sprawdzałam na kilku aparatach) w jaki wiec sposób ją odblokować? Dodam że nie jest mi pilnie potrzebna, ale chciałabym mieć ją aktywną mimo wszystko bo może sie przydać.
Pozdrawiam
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
ohmin 
Gaduła


Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 128
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 2:40 pm   

jeśli telefon nie reaguje na PUK, to znaczy że kod został 10 raz wprowadzony niepoprwanie. Karta raczej do kosza, albo zwrócić się do LEBARA, oni coś mogą poradzić, ale pewnie odpłatnie
Ostatnio zmieniony przez ohmin Nie Cze 01, 2008 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
KINDRI 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 1:50 pm   

mam pytanie ile właściwie kosztuje minuta do Polski na stacjonarny bo napewno nie 6 centów i ile kosztuje sms do polski bo 6 centów. Jakoś patrze na ich strone i wszystko tanio i super a mi pieniądze tak wsiąkają że nie wiem o co chodzi.
Za sms zapłaciłam 12 centów i to napewno nie były 2 sms i napewno nie było żadnych znaków Polskich np. ó,ł,ś itd
Jeśli ktoś wie niech mi napise ile właściewie kosztuje min do polski na stac i sms, bo już zgłupiałam :017:
 
 
 
balbinka227 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: veghel
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 1:52 pm   

na stacjonarny kosztuje 9 c a sms w zaleznosci do jakiej sieci
 
 
KINDRI 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 5:03 pm   

to nie możliwe bo ja zapłaciłam 3.79 za 30 min na stac jeśli by kosztowało 9 centów to bym zapłaciła 2.70
Wkuża mnie już ta lebara pamiętam że wcześniej mi normalnie liczyli ale od jakiegoś czasu to już nic nie rozumiem.
 
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 5:17 pm   

KINDRI Wszystko sie zgadza .płacisz 9cen za minute ,reszta to za połączenie Ostatnio mi przerywało połączenie co pół minuty :021: i wielkie mi mecyje ze niby to 9 centów !!!! Ale reasumując i tak najczesciej korzystam z Lebary .
:mrgreen:
 
 
 
KINDRI 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 6:46 pm   

no dobra 9 centów za minute to co w tej minucie jest myślałam że tojest za minute połącznia. :072:
A na stronce czytam że 6 centów za minute na stac do Polski i za sms to samo.
Nic nie kumam.
Nie musimy są już inne sieci A z lebary tylko Holandii, tu się mi opłaca gadam i gadam. :026:
 
 
 
balbinka227 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: veghel
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 7:21 pm   

oszukuja-to prawda,ja mialam na karcie 18e,nigdzie nie dzwonilam i nie pisalam,sprawdzam stan konta a tu 16,40.i to nie pierwszy raz kasa znika z konta,nic jak tylko wałek
 
 
przemekm26 
Gaduła
GD

Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 183
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 8:30 pm   oszukuja od jakiegos czasu na rozne sposoby

Wsrod moich znajomych problem ten pojawil sie kilka miesiecy wstecz i jak tylko zaczelismy sie przygladac stanowi kont;wszystkim znika euro,niezgadzaja sie odliczenia za rozmowy,sms idt.
Ale nie ma sie co dziwic w koncu Lebara to siec Turków,na ktorych temat juz nie bede sie wypowiadał!!! Naliczaja wiecej nawet o kilka euro-z regoly nikt nie sprawdza jak zginie mu raz w miesiacu z konta pare euro po prostu idzie i kupuje nastepne doladowanie .
Ja coraz czesciej zaczynam uzywac polskiego numeru na abonament-przynajmniej na koniec miesiaca wiem gdzie dzwonilem i za co place.
 
 
cubajjk 
Poczatkujacy
cubaJJK

Wiek: 56
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: GLIWICE
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 10:20 pm   

ludzie skoro piszecie to znaczy -macie internet a lebara jest na necie w języku polskim ,czytasz i wiesz za co płacisz za min płacisz 6 centów ale za każde rozpoczęcie rozmowy doliczane jest 19 nie ma w polsce takiej sieci z której zadzwonisz za granice za takie grosze tym bardziej że doładowanie jest podwajane ,./
_________________
JJK
 
 
 
KINDRI 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 10:45 pm   

Umiem czytać i zanim zadałam to pytanie zapoznałam sie właśnie z tą stroną.

A teraz dobra to jeśli płace 19 centów za rozpoczęcie i po 6 centów za każdą minute to i tak mamy za rozmowe 30 min 1.99 a nie 3.79.
Jskby doliczali do karzdej minuty po 19 centów to za pół gogdziny wyszło 7.50
I dalej nie wiem za co i ile ja do ...... (tu niecenzuralne słowo) płaca i ILE.
przemekm26 napisał/a:
Ale nie ma sie co dziwic w koncu Lebara to siec Turków,na ktorych temat juz nie bede sie wypowiadał!!!


Jakiś rasizm?? :072:
To co ty dopiero powiesz o Polakach jak ja tylko widze jak rodak na krzywdzie rodaka zarabia.
A tak sie dzieje.
O na to mógłbyś sie wyczulić!
Ostatnio zmieniony przez KINDRI Śro Wrz 16, 2009 11:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lupus28 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 33
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 7:30 pm   

MI wychodzilo ze za minute na stacjonarny wychodzilo jakies 15 c, zmienili to mniej wiecej od czasu jak pojawilo sie podwojenie doladowania, a smsy rzeczywiscie kosztuja 12 c kazdy, a nie 9 jak kiedys i jak nadal stoi w cenniku. Tez zauwazylem rozbieznosci, ale kasa z konta jeszcze mi nie uciekla "na lewo".

pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group