NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problemy z rachunaki ze szpitala
Autor Wiadomość
kamcia0720 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 16
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 9:26 pm   problemy z rachunaki ze szpitala

witam mam problem i licze ze ktos mi pomoze dziaiaj dostalam rachunek na 3000 tysiace euro ze szpitala za pobyt w nim 13 lutego .wszystko by bylo wporzadku gdybym w nim wtedy byla niestety w tym czasie nie przebywalam w szpitalu zaznacze ze bylam wtym okresie w ciazy ale nie bylo potzreby bym znajdowala sie w tym terminie w szpitalu.wprawdzie znalazlam sie w nim ale 13 kwietnia a nie 13 lutego i posiadam na to dokumentacje .jakie mam prawa wzgledem szpitala gdy wystawili mi bledny rachunek i upieraja sie przy tym ze on jest wporzadku,i czy moge ich zaskarzyc pod tym wzgledem gdyz to nie jest pierwszy taki rachunek od nich .zaznacze tu jeszce ze posiadam ubezpieczenie w holandi .
_________________
kamila
 
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 12:00 am   

Moj maz (Holender) tez otrzymal rachunek, za pomoc specjalistyczna w szpitalu, rozbijanie kamieni w nerce, na kwote 2800 euro. W szpitalu przebywal kilka godzin.
Data pobytu w szpitalu tez sie nie zgadzala ale rachune zostal wyslany do ubezpieczyciela i ubezpieczyciel pokryl koszty zabiegu.
Na fakturach ze szpitala czesto zdarza sie pomylka w dacie ale jezeli nie masz zastrzezen do ceny zabiegu, to chyba nie ma o co robic pronlemu.
 
 
Dorisben 
Super gaduła

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 1:30 am   

Ja, po dzisiejszej wizycie u swojej ksiegowej odradzam cokolwiek placic... Najpierw trzeba napsac pismo do osoby wystawiajacej rachunek... MUSI udowodnic, ze mimo ich staran by zaplacici rachunek-nie zaplacilas go... W twoim przypadku jest jeszcze prosciej - ksero dokumentow z inna data wyslac na adres podmiotu wysylajacego rachunki.... Zanim cokolwiek wyslesz, pokseruj wszystko i wyslj tylko ksero
 
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:13 am   

kamcia0720, A jaki powod pobytu jest na rachunku ??
A jaki powod ty mialas by w nim przebywac ??
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 11:54 am   

kamcia0720, .
Cytat:
jakie mam prawa wzgledem szpitala gdy wystawili mi bledny rachunek i upieraja sie przy tym ze on jest wporzadku,



Cytat:
wprawdzie znalazlam sie w nim ale 13 kwietnia a nie 13 lutego

nie zgadza sie zatem wystawiona data
masz prawo zwrocic sie do administracji szpitalnej o wyjasnienie tej sytuacji
wskazanyjest rowniez kontak z wlasnym ubezpieczycielem
procedura jest wlaciwie taka, ze otrzymany rachunek przesylamy do swojego verzekering'u oni zajmuja sie reszta
piszesz ze posiadasz ubezpieczenie, wobec tego nie powinno byc problemu Twoje ubezpieczenie powinno pokryc sume znajdujaca sie na rachunku

:039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Wrz 18, 2009 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamcia0720 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 16
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 11:47 pm   administracja szpitala

witajcie
dzisiaj bylam w administracji szpitala wyjasnic sprawe i nic byla tam tak kompetentna pani ze stwierdzila ze to juz nie jest za pobyt w szpitalu rachunek tylko za jednorazowa wizyte u ginekologa . i ze w ty czasie nie mialam ubezpieczenia czyli chodzi o date 13 lutgo a natomiast probowala mi mimo moich dokumentow wmowic mi ze kolejna data nie zgadzajaca sie mi to porod tylko ze ja trafilam do szpitala 1.06 i wtedy tez urodzilam corke a nie 31.05 .pokazalam jej wypis ze szpitala z prawidlowa data ale ona sobie nic z tego niezrobila i oznajmila ze musze to zaplacic .jutro jeszce odwiedze swojego ksiegowego z tym noi CZ i zobaczymy co oni na to powiedza .
_________________
kamila
 
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 11:52 pm   

A moze ty ja zle rozumiesz albo ona ciebie . Bo czytajac twoj post naprawde mam problemy z zrozumieniem twojego postu i nie bardzo wiem co i z czym sie je w tym ostatnim poscie.
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 3:56 pm   

przeniesione


kamcia0720 napisał/a:
WITAM
POSZUKUJE POMOCY WZGLEDEM NACIAGNIECIA SZPITALA I FAŁSZERSTWA DOKUMENTÓW NADMIENIE ZE CHODZI O WYSTAWIENIE FACTURY KTORA NIE POWINNA MIEC MIEJSCA ,O KILKA RÓŻNYCH NUMERACH PACJENTA NA MOJE DANE I O BLEDACH W DANYCH MIN. W WYPISIE Z PORODU JAK I ROWNIEZ W FACTURA WYSTAWIONYCH PRZEZ SZPITAL ZA KOSZTY LECZENIA I DATACH LECZENIA.
OD TRZECH LAT USIŁUJE WYJASNIC TO Z SZPITALEM ALE BEZ SKUTKU NASŁALI NA MNIE KOMORNIKA KTÓRY TEZ NIECHCE WYJASNIC TEJ SPRAWY TYLKO ZĄDA 4OOO EURO .
OD 3 LAT NIE MOGE TEGO WYJASNIC I OD 3 KOMORNIK NIECHCE ODSTAPIC OD SPRAWY WRECZ PRZECIWNIE DAL MI 7 DNI NA SAMODZIELNE PONOWNE WYJANIANIE SPRAWY ZE SZPITALEM KTORY NIECHCE ZEMNA ROZMAWIAC AJAK NIE TO CHCA MNIE ZATRZYMAC ZA NIE UREGULOWANIE DŁUGU .POSZUKUJE PILNIE POMCY CO MAM DALEJ ZROBIC POSIADAM CALA DOKUMENTACJE UDOWADNIAJACA BLAD SZPITALA ALE DO TEJ PORY NIKT NIE POTRAFI MI POMÓC .PROSZE JEZELI KTOS MIAL TAKA SYTUACJE LUB SLYSZAŁ O CZYMS TAKIM TO PROSZE O KONTAKT. [email protected]
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 4:34 pm   

kamcia0720 falszowanie dokumentow i naciaganie to powazne oskarzenie, ja bym na Twoim miejscu byla ostrozniejsza w swoich osadach. Jednak jakby nie bylo nieladnie z ich strony, ze nie chcieli dojsc z Toba do porozumienia w tej sprawie. Z komornikiem nic nie zalatwisz bo on nie jest posrednikiem miedzy Wami, on tylko wykonuje swoja prace. Teraz jest za malo czasu na pisanie skargi, teraz powinnas jak najszybciej udac sie do radcy prawnego zeby on Ci pomogl rozwiazac Twoj problem, on musi skontaktowac sie ze szpitalem. Oprocz tego zawsze mozesz jeszcze dodatkowo skarge do WKCZ-klachtencommissie (Wet Klachtrecht Cliënten Zorgsector) ale to juz jak mowie niech zrobi radca prawny.
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group