NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Duuvelke
Sob Wrz 19, 2009 11:32 am
Ubzpieczenie
Autor Wiadomość
Paulik88 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 36
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 11:06 am   Ubzpieczenie

Witam wszystkich tyle na forum jest tych tematow o ubezpieczeniu ze nie wiem do ktorego sie podpiac;/ wszystko wyczytalam ale i tak nie wiele z tego wiem a problem mam nie maly:( otoz tak w 2008 przyjechalam do l po raz pierwszy przez biuro posrednictwa pracy no i oni odbijali nam co tydzien z wyplaty ok20e tylk ze to bylo ubezpieczenie z pzu z polski jak teraz tak doczytalam chyba nie bylo ono wazne gdzyz trzeba miec holenderskie odbijali mi tak przez 6mieeicy czyli tak jakby 80e mies wiec na 1 wychodzi z kwota jakby bylo ubezpieczenie holenderskie;/ druga sprawa to to ze w tym roku przyjechalam w czerwcu do nl znow tylko ze wogole do tej pory nie pracowalam no i jak sie zapewne domyslacie ubezpieczenia nie posiadam teraz od pazdziernika zaczne prace i chce sie ubezpieczyc i teraz moje pytania sa skierowane do osob sie w tym orientujacych bo dla mnie to czarna magia niestety;/ nie znam hol bo nie zamierzam tu zostac dlugo ale ubezpieczenie jak juz teraz iwem jest tu obowiakowe.
czy moze mi zostac naliczona kara za 2008r skoro biuro oferowalo nam takie ubezpieczenia poza tym tu gdzie mieszkam prawdopodobnie nie jestem zamelodowana tzn biuro niec nie mowi wiecnie wiem;/ czy jak sie teraz ubezpiecze moe dostac kare za miesiace czerwiec-wrzesien? co zrobic by jej nie dostac po 1 nie pracowalam to z czego mialam placic a po 2 nie bylam uswiadomiona w tutejszych przepisach niestety i nie mowcie madry polak po szkodzie bo juz o tym wiem i mam niemaly problem ie stac nie po prostu na to zeby placic wsteczi jeszcze jakies odsetki i moje ostanie pytanie jakie moglibyscie polecic najtansze ubezpieczenie podstawowe chodzi o to ze z lekarzy nie bede tu korzystac tylko to jest kwestia skladki i zeby jakikolwiek ubezpieczenie miec z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i nie krytykujcie mnie bo naprawde myslaam ze jest dobrze jak sie okazalo nie bylo;/ pozdrawaim wszystkich
ps prosze moderatorow o nie usuwanie mojego posta gdyz nie mam nikogo kto moze mi pomo zostaje mmi tylko forum;)
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 11:32 am   

jak juz sama zauwazylas jest juz wiele tematow o ubezpieczeniu... wiec moglas tam zadac swoje pytanie... twoj post zostal przeniesiony tutaj i tam prosze pisac...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group