NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pobyt w szpitalu
Autor Wiadomość
iwona_ 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 23
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 3:25 pm   pobyt w szpitalu

witam, chcialam sie dowiedziec jak wyglada tutaj pobyt w szpitalu, a dokledniej chodzi mi o to co trzeba a czego nie wolno brac ze soba idac do szpitala, czy bedac w szpitalu robia wszystkie ogolne badania, czy jest tak podobnie jak w pl jezeli chodzi m.in. o codzienne poranne obchody. dodam ze prawdopodobnie bede musial isc do szpitala na ginekologie, i nie jest to zwiazane z ciaza.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 5:03 pm   

iwona_,
mozesz uzywac wlasne kosmetyki
wlasne rzeczy ubranie: szlafrok, koszulka nocna, bielizne, o ile dany szpital nie ma wlasnego przepisu stanowiacego inaczej (w co watpie)w szpitalu zrobia Ci wszystkie niezbedne badania
typowych obchodow lekarskich nie ma, chyba ze ktos jest po ciezkiej operacji wowczas moze pojawic sie lekarz i to na wezwanie siostry... z tego co wiem to jest z tym roznie w zaleznosci od ziekenhuis
ps. przyjmowanie bukietow kwiatow w szpitalu ...nie zabronione
telefon w zasiegu reki ...
lazienki i wc obok ... bardzo zadbane i pachnace
w szpitalu nie unosi sie ten specyficzny zapach ,ktory jest nam dobrze znany z polskich szpitali
zdrowka zycze i trzymam kciuki :039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 10:18 pm   

jak leżalam na ginekologii u siebie w szpitalu byly obchody z rana ok 8 i wieczorem-choc nie zawsze glownie jesli ktoś miał pytania.

Tutejsze szpitale inie maja ni wspolnego z polskimi-cale szczescie
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 11:37 pm   

koszula nocna nie obowiazkowa.
Jakies luzne swobodne ciuszki ci wystarcza.
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 8:56 am   

Ja lezalam w Delft na chirurgii, obchod byl kazdego dnia rano sprawdzic jak sie goja rany po operacji, itd. w kazdym pokoju jest lazienka, w pokoju lezalam z 4 osobami, z 2 kobietami i z jednym panem, slyszalam ze w Polsce nie mieszaja plci w jednym pokoju, ale n aginekologii to raczej nie bedziesz miala problemow z plcia przeciwna :)

Chyba 4 czy 5 razy na dzien przychodza z jedzeniem, sniadaniez rana, ok.10. czas na ciastko i kawe, potem lunch, potem czas na owoc i cos do picia, potem obiad i jeszcze na koniec dnai cos slodkiego i co s do picia, mi to bylo za duzo jak na jeden dzien, ze wzgledu na to ze chcialo mi sie tylko i wylacznie spac a oni caly czas przychodza z czyms..
Najbardziej podobalo mi sie ze na obiad dostalam menu skaldajace sie z okolo 12 dan i musialam sobie cos z tego wybrac, deser takze wybierasz sobie sama.. to mi sie podobalo bo niektorzy sobie zamawiali miecho i bruskelke, ja po operacji nie miala wogole checi na taki ciezki oibiad, wiec losos z marchewka i krieltjes byl dobym wyborem...

Reczniki dostajesz od szpitala, reszta muszisz miec swoja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group