NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rotterdam-szukam adwokata,bieglego w spraw odszkodowan...
Autor Wiadomość
krisu 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 23
Skąd: rotterdam//
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:51 pm   Rotterdam-szukam adwokata,bieglego w spraw odszkodowan...

jak na wstepie...z powodu zlej diagnozy.../wstepnie badal mnie student-asystent lekarza i przesuwania terminu operacji/o TYDZIEN!!! ,w nastepstwie gleboka infekcja ogolna nogi i krwi,.po tygodniu od zabiegu nawrot a po-ogolem-21 dniach Erasmusklinik/zwolniony do domu z bateria antybiotykow .i zastrzykow/nadal stan zapalny/uslyszalem ze sorry byl blad ale co mi po tym.../szukam adwokata bieglego w takich sprawach/niekoniecznie polskiego/

ps.w zwiazku z tym,iz 2 lata-sam bylem kiedys studentem na wydziale medycyny/chirurgia/ w wa-wie,od poczatku sugerowalem ze sposob jaki stosuja doprowadzi do glebokiej infekcji,jednak stwierdzono iz w Hollandi,maja :021: bezinwazyjny sposob leczenia i trzeba czekac...po tym stwierdzono ze mialem racje...jednakze,Co mi po tym!!!ubezpieczenie nie pokrywa mi calego leczenia i wielki rachunek obciazy mnie.za szpital ktory sam spowodowal taki stan/nie mowiac o bolu,stracie pracy etc.//nadal jestem w stanie niewesolym/dzieki za jakakolwiek rzeczowa informacje.pozdrawiam :039: prosze na privat lub uferlos.tlen.pl
_________________
"Przyjaciel kazdego jest nikogo przyjacielem"
-------------O.Wilde------------
Ostatnio zmieniony przez krisu Czw Wrz 24, 2009 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ejani 
Poczatkujacy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 6:42 pm   Błąd lekarski

Możesz spróbować tutaj: Tijbout bv, nr tel po polsku 020 6715270, po holendersku 075 6401040, mają swoich prawników,specjalizują się w odszkodowaniach powypadkowych,a także z błędami o charakterze medycznym, sam sie wkrótce do nich wybieram bo także mam problem z błędem lekarskim,holendrzy nie są dobrymi lekarzami
_________________
Opony zimowe i letnie Rotterdam
 
 
krisu 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 23
Skąd: rotterdam//
  Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 3:18 pm   adwokat pomaga chorym...

witam i b.dziekuje bo niby znajduje ,wciaz kogos ale byli to wszyscy bez obycia w tych sprawach,szukajacy kasy
a mnie zalezy na odpowiednim podejsciu i skutecznosci.dzieki raz jeszcze i zycze rowniez sukcesu/jutro mam kontrole mija 27 dzien a mam nadal stan zapal.mimo podwojnej dawki antyb.ktore rujnuja mi serce i reszte zdrowia nigdy wiecej szpitala pod wiatrakiem/pozdrawiam :039: krisu
_________________
"Przyjaciel kazdego jest nikogo przyjacielem"
-------------O.Wilde------------
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group