NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Samolot z PL do NL
Autor Wiadomość
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 11:20 am   Samolot z PL do NL

czesc, chcialam sie zapytac, czy ktos z was juz lecial tymi liniami do Polski (dokladnie z Eindhoven do Katowic) i zamawial bilet przez internet? Czy musze miec karte kredytowa zeby zaplacic za bilet, czy zwykla karta np. z ing lub rabobanku wystarczy? i jak wyszukuje lot np na luty i laczna kwota to przypuscmy 35 e w 2 strony to tyle tylko kosztuje ten bilet, czy sa tez jakies ukryte oplaty? bede wdzieczna za odpowiedzi, poniewaz pierwszy raz bede leciala samolotem i jeszcze nie wiem co i jak :)
 
 
marcinekpl 
Gaduła
The one and only

Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 11:38 am   

Ludzie przeciez wszystko jest po polsku na stronie Wizz air, koszta tez mozna sprawdzic po wyborze lotu cena wyjsciowa plus oplaty lotniskowe, walizki, ubezpieczenie. Co do karty nie mozna maestro karta, ja lecialem i placilem visa electron z pko, mozna tez visa, mastercard ale nie zwykle(maestro) karty jak sie tu dostaje przy otwieraniu konta, trzeba aplikowac o karte kredytowa ew.platnicza w PL
 
 
beapap 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 11:46 am   

Hej

Eindhoven - Katowice - linie lotnicze Wizz Air

Za bilet możesz zapłacić przelewem lub kartą kredytową. Z tego co się orientuję zwykłą kartą z rabobanku nie da rady zapłacić za ten bilet przez internet. Musisz miec kartę CVV2.
Ale zawsze można zapłacić za bilet przelewem - robiłam tak wiele razy :)

Jeżeli chodzi o opłaty to do kosztu biletu dochodzi jeszcze opłata za formę płatności (karta kredytowa bądz przelew) no i za rejestrowany bagaż :) 20 euro w dwie strony :(
jeżeli chcesz np. miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi czy ubezpieczenie to dodatkowy koszt

Edysia jak będziesz zamawiała bilet przez stronkę, to gdy wybierzesz datę po wpisaniu danych przejdziesz do strony gdzie możesz wybrać dodatkowe opcje (ubezpieczenie - nieobowiązkowe i bagaż) tam na dole tej strony bedziesz miała całkowity koszt biletu

Mam nadzieję że zrozumiałaś jak coś to pisz a odpowiem na wątpliwości :)
_________________
artystyczna-dusza-tulipanki.blogspot.com
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 12:02 pm   

marcinekpl napisał/a:
Ludzie przeciez wszystko jest po polsku na stronie Wizz air, koszta tez mozna sprawdzic po wyborze lotu

może i jest wszystko po polsku, ale czasami sa jakies ukryte oplaty i wolalam sie upewnic od kogos kto juz lecial!!! niz potem mam sie rozczarowac i doplacac!

beapap, dziekuje Ci bardzo za informacje, czyli jak bilet kosztuje 35 to musze doliczyc do tego 20 euro za bagaz? no widzisz, o tym chyba nic nie napisali, albo nie doczytalam :038:
 
 
beapap 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 12:10 pm   

Edysia bagaż wybierasz po zatwierdzeniu terminu lotu i wpisaniu swoich danych. Jeżeli lecisz w jedną stronę tylko płacisz 10 euro w dwie 20 euro.

Nie wiem na jak długo lecisz ale przysługuje Ci bagaż podręczny (1 sztuka waga max. 10 kilo) jeżeli się zmieścisz wtedy nie płacisz nic za bagaż. Z tym, że w bagażu podręcznym wszystkiego nie przewieziesz...[/b]
_________________
artystyczna-dusza-tulipanki.blogspot.com
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 12:20 pm   

aha. w ten sposób. Ok, dzieki Ci bardzo :)
 
 
Assa 
Poczatkujacy


Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 40
Skąd: Den Haag
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 6:01 pm   Przelot z Holandii do Polski Wizzairem z małym dzieckiem

Witam czy leciał ktoż może z malutkim dzieckiem?,ja mam bilety na grudzień i zastanawiam się jak to będzie wyglądać.Mój synek bedzie miał 5 miesięcy czy mogę zabrać go na pokład z fotelikiem?czy można mieć w bagażu podręcznym termosik z wodą do przygotowania mleka?Może któraś mama już podróżowała będę wdzięczna z odpowiedzi i jakieś rady,żeby było w miarę bezstresowo zarówno dla mnie jak i synka:)
 
 
beapap 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 6:23 pm   

Assa

może te informacje Ci pomogą:

Niemowlętom nie przysługuje przewóz bagażu z wyjątkiem wózka, który można przewozić bezpłatnie.
Na pokład samolotu nie można wnosić fotelików samochodowych dla dzieci.


http://book.wizzair.com/u...oking_children/

I jeszcze. Co można przewieść w bagażu podręcznym:

Dla dzieci poniżej drugiego roku życia: jedzenie, składany wózek dziecięcy, małe łóżeczko dziecięce.

:039:
_________________
artystyczna-dusza-tulipanki.blogspot.com
Ostatnio zmieniony przez beapap Pią Lis 20, 2009 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 6:26 pm   

Wode przegotowane dostniesz na pokladzie, chwile po wystartowaniu, bez problemu.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Ainka 
Super gaduła
Princess of the Sun


Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 239
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 1:34 pm   

Btw. widzieliscie ze beda polaczenia do Wawy (29 marzec 2010, Gdanska (17 grudzien), Wroclawia (lipiec 2010)?
_________________
...And I am filled
With the sweetest devotion
As I, I look into your perfect face...
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 2:48 pm   

No nareszcie ;] Mogliby jeszcze jakies jedno lotnisko w NL obslugiwac, jednak za kazdym razem do Eindhoven jechac to troche bezsensu...
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
agata21229 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 125
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 3:12 pm   

Ainka napisał/a:
Btw. widzieliscie ze beda polaczenia do Wawy (29 marzec 2010, Gdanska (17 grudzien), Wroclawia (lipiec 2010)?


I nawet ceny przyzwoite jak na okres swiateczny :)
 
 
Ainka 
Super gaduła
Princess of the Sun


Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 239
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 3:31 pm   

suska napisał/a:
No nareszcie ;] Mogliby jeszcze jakies jedno lotnisko w NL obslugiwac, jednak za kazdym razem do Eindhoven jechac to troche bezsensu...



Postuluje za Maastricht :) TYlko dla mnie troche pozno. Moze sie na jeden lot przez Wawe zalapie. Ewentualnie moi znajomi co w odwiedziny zechca przyjechac to skorzystaja.
_________________
...And I am filled
With the sweetest devotion
As I, I look into your perfect face...
 
 
 
schelte 
Poczatkujacy

Wiek: 53
Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 29
Skąd: warszawa-bussum
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 8:11 pm   

Szkoda ,ze nie do A`damka :073:
_________________
vaneldyk
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Śro Lis 25, 2009 3:12 pm   

schelte napisał/a:
Szkoda ,ze nie do A`damka :073:


Za duzo kosztuje by ladowac na AMS.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group