NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska młodzież
Autor Wiadomość
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 4:22 pm   Polska młodzież

Eh..przegladalam wlasnie wiadomosci..co chwila pojawia sie jakis nowy artykul o molestujacej mlodziezy..skad to sie bierze..skad sie rodzi w nich tyle brutalnosci nienasycenia..qrcze dla mnie to jest zboczenie kiedy 16-17latek molestuje swoich kolegow czy kolezanki..przykre..
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 4:57 pm   

tak masz racje... to jest przykre...

w zeszlym roku na praktykach w szkole byl tez taki przypadek, ze chlopiec molestowal seksualnie kolezanke z klasy... dziewczyna tak sie przestraszyla, ze bala sie chodzic do szkoly... ale jeszcze gorsze jest to, ze chlopiec ma dopiero 11 czy 12 lat... i ze u niego w domu sex to jedna z najwazniejszych rzeczy... ten chlopiec bardzo czesto widzi rodzicow uprawiajacych sex... wiec myslal, ze to normalne... ze wszyscy tak robia... kiedy sie go spytano gdzie urodzila sie jego mlodsza siostra... to odpowiedzial, ze w lozku u mamy i taty...

to jest jeden z przykladow skad bierze sie takie zachowanie dzieci...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 4:59 pm   

mysle, ze nie tylko polska mlodziesz ma problemy... ale i tu jest ich wiele...
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 5:36 pm   

Duuvelke napisał/a:
mysle, ze nie tylko polska mlodziesz ma problemy... ale i tu jest ich wiele...


ja mysle ze w holandii mlodziez jest jeszcze gorsza niz w polsce bo maja latwiejszy dostep do roznego rodzaju uzywek :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: co widac po dworcach i w ceentrach handlowych czym te dzieciki sie zajmuja i co pala :evil: :evil: :evil:
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 10:17 pm   

eh..macie racje..ale tutaj to nie jest tak naglosniane..albo ja nie zauwazylam tego typu akcji opisanych przede mna..poprawcie jesli sie myle..?
 
 
Przemion 
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 10:30 pm   

Nie zgodze się z tym, że holenderska młodzież jest gorsza... Dość często bywam w polsce (raz na dwa/trzy miesiące). Co dzieje się wieczorami na ulicach w takich Katowicach to istna Bonanza... ja w nocy już po prostu nie chodze, tylko musze liczyć na taksówki. A transport nocny w polsce, oj, to czysta loteria/ruletka(niepotrzebne skreślić). Brutalizacja społecześntwa w polsce jest niesamowita... Przeraża mnie to, tutaj czuje sie bezpieczny, mimo tego, że czasmai chadzam w nocy po Hadze lub Amsterdamie, i nawet jak jestem z drogim sprzętem czuje się bezpiecznie.
_________________
"There Are No Secrets, Only Information You Don't Yet Have"
Adam Curry
Hochlander - tego słucha mój kot...
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 11:21 pm   

pawel... a myslisz, ze w polsce lepiej??? sadze, ze nie... tytaj ludzie sie z tym nie kryja... a w polsce mlodziez robi to po katach... tak zeby nikt nie wiedzial...
 
 
Przemion 
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 48
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 11:53 pm   

A właśnie narkotyki - polecam sprawdzenie sobie danych dotyczących uzależnień, a dokladniej ilości uzależnionych, Polaks ajet prawie na samym końcu tej listy (największa liczba ćpunów) Holandia jest krajem z najniższą licz?ą uzależnionych w Europie (bardzo skuteczna profilaktyka). Do narkotykow mam stosunek obojętny, chcesz to ćpaj, ale w polsce dlatego, że to jest tenat tabu młodzi ćpają takie gó..... że długo nie pożyją, a pozatym jak rozrasta się przy tym aparat mafijny, a to, że nie ma przyzwolenia społeczenstwa, i się o tym nie mówi, tylko pogarsza sprawe, bo chory nie ma jak sie leczyć, albo jest to baaaardzo trudne.
_________________
"There Are No Secrets, Only Information You Don't Yet Have"
Adam Curry
Hochlander - tego słucha mój kot...
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 10:01 pm   

mnie przeraza to co sie teraz dzieje z młodzieza ,nie pamietam zeby bylo tyle przemocy w szkole wyludzania pieniedzy itp.nienormalne jest dla mnie seks w wieku 13 lat! ale w wiekszosci to wina rodzicow i tego co dzieje sie w domu...
nic dodac nic ujac :(
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 7:07 pm   

tu sie nie nie zdgadzam... wina nie lezy tylko i wylacznie po stronie rodzicow... ale calego otoczenia w ktorym sie dzieci obracaja...
 
 
ewka
Gaduła


Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 171
Skąd: amsterdam
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 7:38 pm   

pewnie, że tak! Rodzice moga wychowywać, ale przecież połowe dnia dziecko spędza w szkole i ze swoim rówieśnikami, to tez ma bardzo duzy wpływ.
 
 
sylvia
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 18
Skąd: enschede
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 3:33 pm   mlodziez

nie wiem co sie dzieje z mlodziezam ale to tez zalezy od podejscia rodzicow do dziecka i wytlumaczenie tego co ma sens a co nie ,narktyk jest czyms co daje zmiane w uczuciu jakam kolwiek a przeciez jest tyle fajnuch innych zeczy w zyciu.
 
 
pstrag
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 99
Skąd: rwacy potok
Wysłany: Czw Gru 20, 2007 10:14 pm   

pasQdzia napisał/a:
eh..macie racje..ale tutaj to nie jest tak naglosniane..albo ja nie zauwazylam tego typu akcji opisanych przede mna..poprawcie jesli sie myle..?

moze ten artykol cos komus podpowie

http://www.nu.nl/news/136...rens_drank.html

pozdrawiam
_________________
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka
 
 
Mantissa 
Poczatkujacy


Dołączyła: 19 Paź 2007
Posty: 47
Skąd: Toruń/Gouda
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 3:14 pm   

Niestety czlowiek jest tak skonstruowany ze musi doswiadczyc zeby zrozumiec...mysle ze wszystko zalezy od harmonijnego i jednoczesnego wplywu rodzicow, wplywu szkoly , srodowiska rowiesniczego - te elementy stanowia o wychowaniu i odnajdywaniu sie mlodych ludzi z zyciu...najbardziej smutne jest to ze te dzieci - bo nie mozna mowic o 13- kach jako mlodziezy szybko traca cos co jest bezcenne beztroskie dziecinstwo...dojrzewaja fizycznie zbyt szybko podczas gdy umysl...niestety dobrobyt tez moze wytworzyc tak negatywne zjawisko jak trend sekularny...pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group