NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubezpieczenie CZ
Autor Wiadomość
Ksysiuuuu 
Poczatkujacy
Ksysiuuuu

Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 5
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 4:51 pm   Ubezpieczenie CZ

Witam wszystkich. mam pytanie otoz place ubezpieczenie w CZ 61,4 € i chcialbym sie dowiedziec co te ubezpieczenie obejmuje bo ostatnio dostalem fakture z CZ (jeszcze jej nei widzialem) na kwote ponad 300 € za 7 zabiegow fizjoterpii i chcialbym wiedziec cze to moja agencja chce na mnie zarobic czy jest tak rzeczwiscie ze musze placic za fizjoterpie sam. Z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam
 
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 5:08 pm   

My mamy ubezpieczenie w CZ ale nasze skladki wynosza ok.124e za miesiac za jedna osobe :119: wydaje mi sie ze masz oplacane tylko te minimum i dlatego placisz za wszystko /prawie wszystko/
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 8:39 pm   

61 euro to napewno nie cena za pakiet rozszerzony, a tylko tem obejmuje fizjoterapie. W pakiecie podstawowym (ktory najprawdopodobniej masz patrzac po cenie) fizjoterapeuta jest platny dodatkowo (tak jak np dentysta) Wiec wszystko sie zgadza.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Ksysiuuuu 
Poczatkujacy
Ksysiuuuu

Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 9:06 am   

Ok z gory Wam bardzo dziekuje a mozna sobie zwiekszyc te ubezpieczenie zeby jednak za wszystko nie placic i co mi da wyzsze ubezpiecznie bedzie tam denstyta?? Pozdrawiam
 
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 10:40 am   

moje ubezpieczenie pokrywa stomatologa/choc nie wiem do jekiej kwoty :043: bo nie kozystalam jeszcze/fizjoterapie tez ale wiem jedno mozesz podwyzszyc zawsze :039:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 6:04 pm   

Ksysiuuuu, Twoj podstawowy pakiet w CZ nie obejmuje fiz.ter.
wyglada na to ze oplaty bedziesz musial poniesc sam

Cytat:
Fysiotherapie vanaf 18 jr: geen vergoeding


http://www.zorgplanet.nl/...verzekering.htm
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
smerfetka25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 20
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 10:03 pm   

ja tez mam ubezpiezcenie w cz i musze przyznac ze jakas smieszna kwote placisz...z tego co wiem z wlasnego doswiadczenia pakiet podstawowy kosztuje 90.75 pakiet rozszezony ja place 119.40 czyli pakiet podstawoy ktory kazdy powinien miec 90.75 + pakiet rozszezony 28.65 pakiet rozszezony zawiera rowniez np.dentyste, fizjoterapie w przypadku dentysty jest limit w cz 450 e na rok po przekroczeniu tej sumy musisz placic z wlasnej kieszeni mimo tego ze masz ubezpieczenie chodzi tutaj o np.leczenie kanalowe ktore nie jest pokrywane w 100% przez ubezpieczalnie przed korzystanie z dentysty czy fizjoterapii czy innych radzilabym zadzwonic do ubezpieczalni i zapytac jak sie sprawy maja wiem z wlasnego doswiadczenia to tej pory splacam rachunki dosyc spore za dentyste nie dowiadywalam sie prze no iteraz mam...polak madry po szkodzie....
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 11:24 pm   

smerfetka25 napisał/a:
ja tez mam ubezpiezcenie w cz i musze przyznac ze jakas smieszna kwote placisz...


nie koniecznie... majac eigen risico 655 i zniszke kolektywna jest to suma calkiem realna...
 
 
Ksysiuuuu 
Poczatkujacy
Ksysiuuuu

Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 5
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 9:29 am   

Dziekuje Wam wszytskim za pomoc czyli jednym slowem mowiac lepiej zmienic ubezpieczenie na drozsze?? Czy w moim przypadku nie bedzie sie to oplacalo??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group