NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA-OSZUST!!!
Autor Wiadomość
Donald Tusk 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 1
  Wysłany: Sob Lut 20, 2010 12:08 pm   UWAGA-OSZUST!!!

Ma na imie Tomek, mieszka w Den Haag.Oferuje prace ale zapomina ZAPŁACIC. Posługuje się telefonem o numerze 0619-511-821 @mail [email protected] Jak ktoś ma wątpliwości to niech zapyta się pracujących pod adresem: Voorburg ul.Van Naeltuijekętraat 237 Den Haag Rijklofvan Goensttraat15 Właśnie szuka w dziale "dam prace" JELENI do malowania biurowcuw. Ostszegam ja właśnie oddałem należności z ubiegłego roku do egzekucji komorniczej
 
 
c.d.n. 
Poczatkujacy
niezly model....

Wiek: 61
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 4:29 pm   

dobrze ze napisales ten post,bo nieuczciwych ludzi trzeba tepic,pozdro dla forum.
_________________
C.D.N. na pewno....nastapi...
 
 
arsen 
Poczatkujacy
arsen

Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 8:05 pm   

potwierdzam, ten frajer wyrolowal w ten sposob wielu chlopakow, ktorzy wykonali dobra prace.
_________________
arsen
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 11:03 pm   

To możecie zgłosić to np do Belastingu,bo pewno zatrudnia na czarno.A w takim przypadku kary są nie małe.
 
 
RealNl 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 1:23 pm   

cos dodam bo widze ze jeszcze dalej kreci LODY i zeruje na naiwnych krajanach teraz suche sprawdzone fakty:brak firmy od 1.5 roku dlug w balastingu 130.000euro brak srodkow trwalych i meldunku 3 toczace sie sprawy w sadzie...nic dodac nic ujac pozdr dla forum
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 10:01 am   

RealNl napisał/a:
cos dodam bo widze ze jeszcze dalej kreci LODY i zeruje na naiwnych krajanach teraz suche sprawdzone fakty:brak firmy od 1.5 roku dlug w balastingu 130.000euro brak srodkow trwalych i meldunku 3 toczace sie sprawy w sadzie...nic dodac nic ujac pozdr dla forum


Moge wiedziec w jaki sposob uzyskales te informacje?
_________________
Dumny Polak
 
 
Waleczne serce 
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 216
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:31 am   

No rzeczywiscie jelenie skoro nie biora zaliczki;)
 
 
didi99 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 9:14 pm   

Znam tego gościa , od lat wykorzystuje on ludzi i nie wiem jak to robi ale ciągle znajduje kolejnych naiwnych. Mam nadzieje ze w końcu ktoś dobierze mu się do d..y
 
 
amstelek1 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 4:51 pm   

po 1 to jezeli zaczyna sie prace to sie ja konczy
po 2 to dziwne ze jakos nikt niechce sie spotkac zeby wyjasnic ta sprawe do konca
po 3 to czy ja mam zadluzenie czy nie to wie to belasting wiec prosze tam zapytac
po 4 meldunek mam staly
po 5 niemam zadnych spraw s sadzie ktore sie tocza lub toczyly wrecz przeciwnie
po 6 to mi sa pieniadze winni zleceniodawcy co mam na papierze udokumentowane
po 7 to ja za wykonana prace niedostalem pieniedzy

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 4:55 pm ]
i jezeli jest ktos taki co uwaz ze jestem frajer to zapraszam do mnie do domu badz ja przyjade jezeli ktos chce i porozmawiam i wyjasnimy sobie dlaczego tak uwaza i czy zna znaczenie tego slowa i jeszcze jedno ktos jak pisze ulice niech najpierw nauczy sie pisac jej i napewno postaram sie z tymi osobami skontaktowac co tak tu ladnie pisza i ja was tez pozdrawiam nieodpisywalem wczesniej bo niewiedzialem ze sa tu tak madre osoby i niepotrafia mi osobiscie tego powiedziec tylko na forum pisac aha moja firma funkcjonuje od 5 lat i wrecz przeciwnie wykonuje prace dla wielu zleceniodawcow i jakos nikt nienazeka a ni z pracownikow ani z pracodawcow wiec czegos tu nierozumiem

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 4:57 pm ]
wiec od jutra czekam na zazalenia i moge sie spotkac u kazdego jednego adwokata z kazdym jednym ktory czuje sie pokrzywdzony
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 5:58 pm   

Jak Twoja firma funkcjonuje 5 lat i masz doskonalych zleceniodawcow ,to dlaczego Tobie nie placa??????A co to kogo interesuje ,ze Tobie nie placa ,Ty zatrudniasz ludzi i TY musisz im zaplacic .Jakbys byl ok ,to by sie nikt nie skarzyl........
_________________
Leven is.
Geven en Nemen.
Meestal nemen we te veel!
 
 
 
amstelek1 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 9:24 pm   

ok zgadzam sie tylko sa ludzie co zaczynaja prace i albo jej niewykonuja odpowiednio a twierdza ze jest tak albo niekacza jezeli jest wykonana ok dostaje pieniadze i place tak jak trzeba a jezeli jest zle wykonana to niedostaje i ja za to pieniedzy mam nadzieje ze jest towystarczajaca odpowiedz
gr.tomasz
 
 
karol50 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Delft
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 10:39 pm   

Dobrze panie tomku.
Wykonywalismy dla cibie montarz plint. Praca została wykonnana i jeszcze pytalismy sie czy masz zastrzezenia-nie było zadnych.
a pieniadze czakamy 3 tyg a teraz nawet nie odbierasz telefonu. Cytyje twuj sms do mnie: wysłany dnia 26.02.2010 o godz 17.21 "Powiem szczerze robert zle przelał kase w śode dam goeówke sorry bardzo" Dziesiaj była ta środa . Moze i do tego sie ustsunkujesz ?
Co do zlecenidawców rozmawialismy z maklerem i wszystie pieniadze ci przelał.
Obawiam sie ze pozostaje tylko jedne wyjscie niech amstelek pomysli. Proponuje sprawdzić swój telefon bo w naszych jest opcja dyktafon i łatwo sie nagrywa nawet umowy ustne
_________________
karol
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 4:23 pm   

Ja to mam wrazenie , ze to wszystko na temat Panie Tomku, coz dla mnie to niezaprzeczalne dowody.
 
 
Kameleon 
Poczatkujacy

Wiek: 48
Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 6
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 9:55 pm   

Oj Oj az mnie glowa boli od tej Panstwa dziecinady.

Panie Tomaszu to nie Polska To jest Holandia a znajac rodakow wydaje mi sie ze Pan jest delikatnie spalony jesli chodzi o Nederland.
Odpowiedzialny pracodawca nie zbywa swoich pracownikow wrecz przeciwnie stara sie aby Pracownicy jak i zleceniodawcy byli zadowoleni.Trzeba miec glowe na karku a nie bawic sie w jakies podchody.
Panu chodzi tylko i wylacznie o kase areszta jest nie wazna.
W Holandi nazywa sie takich ludzi OSZUSTAMI a NIESTEY TO NIE JEST MILE WIDZIANE

NIESTEY POLAK POTRAFI SPRZEDAC RODAKA ZA 1 CENTA ZEBY TYLKO SOBIE POLEPSZYC SYTUACJE

NAWAZYL SOBIE PAN WINA WIEC TRZEBA JE TERAZ WYPIC---NAJGORSZY JEST KAC MORALNY :030:

[ Dodano: Czw Mar 04, 2010 10:05 pm ]
OSOBY POKRZYWDZONE PRZEZ TOMKA

pANSTWO DAJCIE SOBIE NA WSTRZYMANIE JESLI CHODZI O ADWOKATOW---SZKODA ZACHODU I WYDAWANIA PIENIEDZY

ADWOKACI SIE WZBOGACA A PANSTWO PIENIADZE STRACA BO NIESTEY ZE SPALONEGO GESIORA NIE DA SIE SKUBAC

DOBRA RADA
ODDAC TA SPRAWE DO HOLENDERSKIEGO PROGRAMU KASSA ALBO OPGELICHT TELEWIZJA SIE TYM ZAINTERESUJE

ZDJECIE TOMKA OPIS WSZYSTKICH SYTUACJI I JEST SPALONY W HOLANDI WE WSZYSTKICH DZIALALNOSCIACH

ZYCZE POWODZENIA

[ Dodano: Czw Mar 04, 2010 10:13 pm ]
PANIE ZAAMA ZAAMA

Uzyskanie jakichkolwiek informacji o jakiejkolwiek firmir nie jest to trudne a szczegolnie jesli chodzi o firmy jedno osobowe-Przypadek Tomka
_________________
Kameleon
 
 
amika 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 77
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:21 pm   

prywatne porachunki na publicznym forum... zamierzaja panowie dochodzic sprawiedliwosci czy zalezy wam na zniszczeniu drugiego czlowieka?
pan Donald Tusk chyba cierpi na brak towarzystwa, bo wiekszosc postow sam sobie pisal w temacie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group