NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak odzyskać pieniądze z ABN AMRO?
Autor Wiadomość
kosok 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 7:09 pm   Jak odzyskać pieniądze z ABN AMRO?

Witam. Mam mały problem. Mam konto w AMN AMRO poniewaz kiedys pracowalem w Holandi i teraz dostalem zwrot podatku wlasnie na holenderskie konto. I tu problem poniewaz karta do bankomatu mam zablokowana poniewaz bardzo dlugo jej nie uzywalem. Czy jest jakies sposób zeby wypłacic te pieniadze bez koniecznosci wyjazdu do Holandi i wizyty w banku, poniewaz mieszkam oczywiscie w Polsce. Prosze o pomoc pozdrawiam.
 
 
 
Eloziom81 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 14
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 7:19 pm   

Napisz list i sie podpisz ;-)
 
 
kosok 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 4:01 pm   

ale napisac ze co? zeby przelali mi na inne konto te pieniadze (tego raczej nie zrobia po otrzymaniu tylko listu) czy zeby odblokowali mi karte? a moze jeszzce cos innego?
Ostatnio zmieniony przez kosok Pią Mar 12, 2010 4:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eloziom81 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 14
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 4:29 pm   

Opisz sprawę zobaczysz co ci odpiszą wiem ze idzie zamknąć konto.pieniądze przeleją na twoje konto w Polsce.Możliwe ze tez już konto jest zamknięte bo nie miałeś na nim żadnych środków i po czasie zamknęli .możliwe ze tam nie ma nawet pieniędzy za rozliczenie zadzwoń i się spytaj o info jak sprawa wygląda.
 
 
singelnl 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 206
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 6:46 pm   

Cytat:
Napisz list i sie podpisz ;-)


Daj znac na forum jezeli w ten sposob przeleja ci jakiekolwiek pieniadze na twoje konto.

Jezeli ci sie uda to ja odrazu zaczne pisac listy do bankow , :026:
 
 
kosok 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: Sob Cze 19, 2010 12:26 pm   

i jednak sie udalo:) napisalem list, ze chce zamknac konto i przelac wszystkie pieniadze na polskie konto. lista musial byc podbity u notariusza i przetłumaczony przez tlumacza przysieglego. pozdro;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group