NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie nocleg na weekend w Eindhoven - kto pomoże?
Autor Wiadomość
giniu 
Poczatkujacy
giniu

Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 1
  Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 5:24 pm   gdzie nocleg na weekend w Eindhoven - kto pomoże?

Witam Szanownych Forumowiczów,
mam olbrzymią prośbę. Razem z 3 kolegami lecę 18 czerwca do Eindhoven w celach turystycznych (21 powrót). Chcemy pozwiedzać, wpaść do coffee shopa, pójść na balet czy mecz itp. Niestety nie możemy znaleźć żadnego noclegu w normalnej cenie. Problemem jest zapewne język bo po angielsku wyskakują z przeglądarki same drogie hotele dlatego byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś był w stanie nam w jakikolwiek sposób pomóc. Myślę, że moglibyśmy spać gdziekolwiek czy motelu czy schronisku dla młodzieży nawet w namiocie bo ogólnie nie wybieramy się tam spać, ale prędzej czy później będziemy musieli gdzieś się kimnąć :) Jak będziemy na miejscu to na pewno się zrewanżujemy. Pozdrawiam!
Michał
Ostatnio zmieniony przez giniu Śro Kwi 07, 2010 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 10:58 am   

http://bedandbreakfast.bbnl.nl/uptodate/Eindhoven/ moze tu cos znajdziesz ;) juz od 20-30 euro za osobe maja gdzieniegdzie. Moze sprobuj zadzwonic.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
opgezwolle 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: eindhoven
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 5:41 pm   

To zescie se chlopy miasto wybrali do zwiedzania tu nawet ladnego kanału nad wodą nie ma to miasto robotnicze Philipsa rozbudowało sie dla tego koncernu, rozumiem ze zacheciło was połączenie z wrocka na mecz se nie pójdziecie bo bedą MŚ hoteli nie znam ale moge polecic Budgethotel na Wilhelminaplein ,kiedys zdazylo mis ie tam trafic bo co tu duzo gadac mialem przebombe i do domu nie doszłem przekimałem za 30 euro słyszałem ze dobrze trafilem bo to jeden z tanszych no chyba ze chcecie spac w 18 w schronisku z marokami i turasami (radze dobrze zawiazac buty) zycze milego zwiedzania kofikow Pozdro :028:
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 5:46 pm   

Moglbys uzywac znakow interpunkcyjnych? Poza tym prosze Cie...

opgezwolle napisał/a:
doszłem


nie katuj nas.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
opgezwolle 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: eindhoven
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 8:59 pm   

Aleś ty dokładna ,miałas 6 z polskiego czy o co ci chodzi ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group