NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nazwy firm zatrudniające polaków
Autor Wiadomość
księżniczka123 
Poczatkujacy
powrót

Dołączyła: 27 Paź 2008
Posty: 17
  Wysłany: Pią Cze 11, 2010 8:21 pm   nazwy firm zatrudniające polaków

Witam
Szukam firm które zatrudniają polaków przez agencje pracy oraz imie i nazwisko szefa tej firmy. nie chodzi o biura pośrednictwa, tylko bezpośrednio o firmy w noord brabant (Tilburg, Breda okolice)
Jeśli ktoś coś wie to proszę piszcie to bardzo ważne
Dzięki temu sytuacja w waszej firmie może znacząco sie poprawić.
pozdrawiam
_________________
księżniczka :033:
Ostatnio zmieniony przez księżniczka123 Pią Cze 11, 2010 9:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bati3 
Gaduła

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 7:34 am   

ciekawe jak moze sie polepszyc lol
 
 
BARKA 
Poczatkujacy
MONIKA

Dołączyła: 11 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: ELBLĄG
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 11:27 am   

post edytowany nie umieszczamy ogloszen na forum
_________________
MONIKA
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Cze 13, 2010 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 3:16 pm   

bati3 nie rob OFF-Topica. Zle sie pozniej czyta posty gdzie sa bezsensowne wypowiedzi nie wnoszace nic do tematu. Nie jestem adminem, ale to jest wkurzajace, bo czlowiek szuka informacji a znajduje g****.

księżniczka123 jest sporo takich firm. Na moje oko chcesz otworzyc agencje pracy (albo juz ja masz, albo w takowej pracujesz jako osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych kontraktow). Jezeli juz firmy zatrudniaja pracownikow przez agencje to rzadko z tych agencji rezygnuja, bo maja z nimi dobre kontrakty.
Praktycznie mozesz dzwonic do kazdej firmy i umawiac sie na spotkania. Jak znajde pozniej chwilke czasu to podesle Ci nazwy kilku firm gdzie mozesz sprobowac.
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
księżniczka123 
Poczatkujacy
powrót

Dołączyła: 27 Paź 2008
Posty: 17
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 12:45 am   

dzięki bardzo jak będziesz miał chwile wysłać mi te adresy to będe wdzięczna.
a polepszyć moge poniewaz kiedy dana firma będzie chciała współpracować ,pracownicy z poprzedniego pośrednictwa będą mogli przejść do agencji pracy którą ja reprezentuje i np uzyskać wyższe wynagrodzenie, i nie marwic sie o to ze ktoś ich oszuka.
Proszę tylko o odpowiedzi ludzi którzy chcą mi pomóc, lub chcieli by dalej pracować w aktualnej firmie ale nie przez swoje biuro pracy poniewaz np mają z nim problemy
Pozdrawiam
_________________
księżniczka :033:
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 8:49 am   

księżniczka123 napisał/a:
a polepszyć moge poniewaz kiedy dana firma będzie chciała współpracować ,pracownicy z poprzedniego pośrednictwa będą mogli przejść do agencji pracy którą ja reprezentuje i np uzyskać wyższe wynagrodzenie, i nie marwic sie o to ze ktoś ich oszuka.


No to powodzenia w szukaniu takich firm. ciekawa jestem czy o konsekwencjach dla ciebie, dla twojej firmy i przedewszystkim ,,dla rzeszy" pracownikow ktorzy przejda (???) pomyslalas?
Pelen szacunek dla ludzi przedsiebiorczych, ale kaszany przedwyborczej sie juz najadlam.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
bati3 
Gaduła

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 11:40 am   

księżniczka123 napisał/a:
dzięki bardzo jak będziesz miał chwile wysłać mi te adresy to będe wdzięczna.
a polepszyć moge poniewaz kiedy dana firma będzie chciała współpracować ,pracownicy z poprzedniego pośrednictwa będą mogli przejść do agencji pracy którą ja reprezentuje i np uzyskać wyższe wynagrodzenie, i nie marwic sie o to ze ktoś ich oszuka.
Proszę tylko o odpowiedzi ludzi którzy chcą mi pomóc, lub chcieli by dalej pracować w aktualnej firmie ale nie przez swoje biuro pracy poniewaz np mają z nim problemy
Pozdrawiam


nie robisz tego bezineteresownie tylko kase z tego masz innym uitzendburom podprowadzasz ludzi to taki jest twoj sposob na biznes? wstydz sie
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 9:11 pm   

Czy to przypadkiem nie jest nielegalne ze wzgledu na prawo o konkurencji?
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
księżniczka123 
Poczatkujacy
powrót

Dołączyła: 27 Paź 2008
Posty: 17
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 2:05 pm   

słuchajcie czy wy nie potraficie czytac nie prosiłam o zbędne komentarze.jeśli nie możesz mi pomóc to nie pisz!
a wstydzic powinny sie biura pracy które oszukują ludzi na pieniadze sama pracowałam przez takie firmy kilka razy i wiem ze czasami ciezko jest z nich uciec a ja moge pomóc .
pozdrawiam
_________________
księżniczka :033:
 
 
 
aalex 
Poczatkujacy
aalex

Wiek: 39
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 17
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 11:18 am   

Chciałem zaznaczyć że to nie są zbędne komentarze a bardzo słuszne, dla mnie cały ten post jest zbędny.
_________________
AaLeX
 
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 11:39 am   

księżniczka123 napisał/a:
Dzięki temu sytuacja w waszej firmie może znacząco sie poprawić.
księżniczka123 napisał/a:
pracownicy z poprzedniego pośrednictwa będą mogli przejść do agencji pracy którą ja reprezentuje
to jak to jest w danej firmie sie polepszy czy w waszej firmie sie polepszy ???
księżniczka123 napisał/a:
wyższe wynagrodzenie, i nie marwic sie o to ze ktoś ich oszuka.
hmm jak widze z tak podlym podejscie do tej sprawy i podstawiania swini innym firmom to ty sie nie brzydzisz i jak tu takiej firmie ufac ktora juz na poczatku robi przekrety i podklada swinie innym i juz na poczatku oszukuje.
księżniczka123 napisał/a:
......czasami ciezko jest z nich uciec a ja moge pomóc .
księżniczka123 napisał/a:
wstydzic powinny sie biura pracy które oszukują ludzi
a co wy teraz robicie ????????????
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
Ostatnio zmieniony przez baileys Wto Cze 15, 2010 11:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iwona33 
Poczatkujacy
iwona33

Wiek: 47
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 3:08 pm   

witam,mam pytanko czy ktos pracował w firmie 24xseven,WERNHOUT-NEDERLAND. :039:
 
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 4:47 pm   

Ksiezniczko123, jaka agencje posrednictwa pracy reperezentujesz? Jestes jej wlascicielem? Mozna prosic o jakas wizytowke?

Pozdrawiam.
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 8:53 pm   

Ksiezniczko123: Sprobowac mozesz w Firmie Syncreon Technology w Walwijk.Adres firmy mozesz sprawdzic w googlach znajdziesz lub tez w Meat Frinds (nie potrafie pisac po angielsku wiec za bledy sorry) na Best.Moze w koncu ktos zacznie byc uczciwy-chociaz zazwyczaj poczatki sa suuuper a potem no coz zobaczymy.Wiezyc trzeba co nie? :039: .Pozdrawiam i powodzonka.
_________________
fatima
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group