NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z wyplata pieniedzy z bankomatu,karta rabobank
Autor Wiadomość
madziarka19 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 32
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 10:41 pm   problem z wyplata pieniedzy z bankomatu,karta rabobank

Witam,mam taki problem,od kilku dni probuje wyplacic gotowke w roznych bankomatach,w tym takze w macierzystym bankomacie rabobanku,w ktorym mam konto.Niestety za kazdym razem napisane jest,ze ten z ta karta nie moge korzystac z tego bankomatu i bankomat zaraz oddaje mi karte.Wczesniej nie bylo nigdy takiego problemu.Z maszynki do internetu,rabobankowskiego tokena moge korzystac normalnie,robie wiec przelewy na inne konto i stamtad wyplacam pieniadze.Czy ktos wie co moze byc nie tak z moja karta?Z gory dziekuje za odpowiedzi.
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 10:55 pm   

Moze jest ten sam problem co z moja karta. Chcialam wyplacic pieniadze i byla ta sama sytuacja. Nie wiedzialam co sie dzieje bo pieniadze na koncie byly wiec podeszlam do pracownicy i lamana angielszczyzna wytlumaczylam o co mi chodzi. Pani wziela karte, sprawdzila i powiedziala , ze trzeba ja aktywowac. Potem poprosila o dowod, weszla w komputer, cos kliknela i bylo ok- moglam korzystac z bankomatu. Ja takze mam konto w Rabobanku. :039:

[ Dodano: Nie Lip 18, 2010 10:56 pm ]
Mozesz miec rowniez uszkodzona karte
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 10:56 pm   

Sprobuj zaplacic karta w sklepie a potem wyplacic cos w bankomacie (wez sobie gotowke ze soba, gdyby sie okazalo, ze i w sklepie nie dziala).
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 11:51 pm   

Po co kombinacje typu :
suska napisał/a:
Sprobuj zaplacic karta w sklepie a potem wyplacic cos w bankomacie (wez sobie gotowke ze soba, gdyby sie okazalo, ze i w sklepie nie dziala).

Idz do banku i powiedz , że masz problem z kartą . Przeciez to bez sensu z tymi przelewami . Wymienia Ci ja na nową .
_________________
Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

— Adam Mickiewicz
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 9:09 pm   

Mariola101 nie sadzisz, ze gdyby to bylo takie proste to juz by dawno poszla?
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 7:46 pm   

A moze nie probowala ? Czasami jest problem z dogadaniem sie.
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 7:57 pm   

Amissa, to potrafila zalozyc konto a nie potrafi zglosic niedzialajacej karty... z calym szacunkiem, ale taka konwersacje to nawet w necie fonetycznie zapisana mozna znalezc....

madziarka19, proponuje przejsc sie do banku....
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 10:33 am   

Do odważnych świat należy ! Sory , ale myślisz , że ktoś do banku z Tobą pójdzie z forum . Możesz znajomych poprosić . Z mojej strony tyle .
Powodzenia .
_________________
Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

— Adam Mickiewicz
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 9:43 pm   

Mi wlasnie o to chodzilo , ze nie probowala wyjasnic sprawy w banku. Ja dukalam po angielsku i na migi- jakos poszlo :041:
 
 
madziarka19 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 32
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:41 pm   

Tragedia i jeszcze raz tragedia,życzliwym dziękuję,całej reszcie współczuję.Byłam jedynie ciekawa jaki może być problem z ta kartą.Z racji tego,że cały tydzień pracuję do 17tej,nie byłam w stanie pójść do banku i pomyślałam,że może ktoś wie czy ten problem jest do rozwiązania bez wizyty w banku.Tylko tyle.Proszę się już nie martwić i nie bulwersować,wczoraj byłam w banku,okazało się,że karta jest rozmagnesowana i zamówiłam sobie już nową.Obawiam się,że z 75%osób z tego forum nie miałabym nawet ochoty wybrać się do banku.
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 6:37 am   

madziarka19 napisał/a:
Obawiam się,że z 75%osób z tego forum nie miałabym nawet ochoty wybrać się do banku.


Masz rację :033:

To Holandia, tutaj się nie pomaga.
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 7:46 am   

EdysiaK napisał/a:
Masz rację

To Holandia, tutaj się nie pomaga.


pomaga, pomaga...

madziarka19 napisał/a:
Z racji tego,że cały tydzień pracuję do 17tej,


w czwartki zazwyczaj sa banki czynne dluzej (19-20) a na pewno rabobank

madziarka19 napisał/a:
Obawiam się,że z 75%osób z tego forum nie miałabym nawet ochoty wybrać się do banku


a ja mysle ze jak komus nie dziala karta to idzie najpierw do banku a nie szuka odpowiedzi na forum... a co do

madziarka19 napisał/a:
że może ktoś wie czy ten problem jest do rozwiązania bez wizyty w banku


to Ci kazdy napisal idz do banku, bo powodow niedzialania karty moze byc pelno... a jak ktos by napisal ze moze rozmagnesowana - to bys sie lepiej poczula? chyba i tak do banku musialabys sie przejsc...
 
 
Neela 
Poczatkujacy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 44
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 1:29 pm   

Ja tez wczoraj mialam problem z karta Rabobanku.

Najpierw rano pobralam sobie 50 euro w bankomacie ABN AMRO, potem potrzebowalam na lody troche drobnych wiec poszlam do najblizszego bankomatu kolo lodziarni - ING, transakcja sie odbyla standardowo tylko... nie wyplacilo mi pieniazkow (!), sprobowalam 2 raz i to samo, żadnego komunikatu, że cos jest nie tak, oddalo mi karte, ale pieniazkow nie ma.
Probowalam dodzwonic sie na infolinie ING (nr telefonu z bankomatu), ale tam mozna tylko zablokowac karte. Moj facet z pracy zadzwonil wreszcie do Rabobank spytac czy obciazyli mi konto 2 x 20 euro i co zrobic w takiej sytuacji. Tam powiedzieli mu, że tylko raz dziennie mozna pobrac kaske z innego bankomatu niz rabobank.

Dla mnie to troche glupie, bo majac polska czy wloska karte pin nie ma z tym problemu - pobierasz gdzie mozesz i ile razy chcesz (do limitu dziennego oczywiscie), a tutaj robia takie ograniczenia...
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 2:01 pm   

Neela, faktycznie tak jest, ze holenderska karta mozesz skorzystac tylko 1 raz dziennie z "innego" holenderskiego bankomatu. w zamian za to nie placisz nic za transakcje, a w pl, w wiekszosci bankow pobieraja prowizje...
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
Ostatnio zmieniony przez zaq Pią Lip 23, 2010 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 2:08 pm   

Neela,
mam karte rabobanku i jakos nie spotkalem sie z czyms takim.... jest limit dzienny - bodajze 500€ z innych bankomatow i tyle, a nie ilosc transakcji dziennie...

pozatym nie spotkalem sie zeby rabobank pobieral prowizje za cokolwiek - wyplacalem gotowke w wielu krajach i nigdy prowizji nie pobierali (nawet kilkakrotnie dziennie) oczywiscie do limitu - powyzej jest dupa... tzn nie da sie i tyle...

wyjasnij to w rabobanku, bo moze cos nie tak zrozumieliscie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group