NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Nie Lip 25, 2010 4:25 pm
NIEUCZCIWI KSIEGOWI:
Autor Wiadomość
tom958 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:02 pm   NIEUCZCIWI KSIEGOWI:

Post ten jest dla osob ktore zetknely sie z tym problemem wiec, piszcie o swoich zlych doswiadczeniach, by przestrzec innych przed nieuczciwymi ksiegowymi.
Tak wiec przestrzegam przed KSIEGOWA z Hilversum.
Oddalismy papiery do rozliczenia tejze pani przed miesiacami i do tej pory probujemy odzyskac nasze dokumenty i pieniadze za zeznania ktore miala nam rozliczyc niestety z miernym skutkiem. Ignorancja tejze kobiety niezna granic.
Od tego tygodnia wnieslismy skarge na ta Pania w 'wetwinkel' wiemy ze to troche potrwa ale nie mozna takich sytuacji puszczac plazem.
Piszcie na pewno jest wiecej takich przypadkow.


Użytkownicy piszący z tego IP
tom958

hollandpomoc

T. Urban

tom985


nie wierze takim ktorzy zakladaja po kilka kont na forum tylko po to by oczerniac innych niestety wyglada na to ze sam innych oszukujesz
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lip 25, 2010 4:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:07 pm   

Co starasz sie osiagnac zakladajac kolejne konta i wklejajac ten sam tekst? Przeciez i tak wiesz, ze temat wyladuje w koszu a Ty dostaniesz bana.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:08 pm   

Nie bardzo rozumiem jakie papiery ta Pani ciagle ma. Wysylasz zawsze kserokopie jaaropgave lub online
 
 
tom958 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:11 pm   

Niestety bilety M no i pieniazki oczywiscie. Tak wiec jest to zwykle wyludzanie pieniazkow a nie uslugi ksiegowe
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:18 pm   

Czlowieku zejdz ze mnie i daj mi spokoj , pieniadze juz przelalam i panstwa formularze odesle poczta i nie zycze nikomu takich klientow jak panstwo sa a szczegolnie pan

jesli mnie pan nie zostawi w spokoju to zglosze na sprawe na policje , a wetwinkiel sie takimi sprawami nie zajmuje

monika

trzeba bylo przyjechac do mnie a nie isc na latwizna to nialby pan to zrobione od reki , wspolczuje panstkiej partnerce zyc z taka osoba jak pan :074:
 
 
tom958 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:26 pm   

O dzien dobry fajnie ze Pani napisala bo ciezko sie z Pania skontaktowac. Sprostowanie Wetwinkel zajmuje sie wlasnie takimi sprawami (doradza, posredniczy). Co do policji jak najbardziej jestem za tym by pani zadzwonila. Logiczne nie pisze tego bez przyczyny, osoby ktore znaja sie na fachu ksiegowego powinny byc rzetelne, i nie chce sie juz rozpisywac.
 
 
MacGrey 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 140
Skąd: Rijswijk
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:27 pm   

LOL
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:28 pm   

tom958, ale Ty koles jestes poryty. zonk..
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:37 pm   

Co za beznadziejny kolo. Zawsze ktos poryty glupstwa wypisuje bo nie ma jeszcze zwrotu. Zenada
 
 
tom958 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 2:45 pm   

Jeszcze raz napisze niektorzy ksiegowi sa fikcyjnymi ksiegowymi pobieraja pieniadze pod przykrywka robienia np. rozliczenia. A ta Pani niby robi nam rozliczenie od kilku miesiecy mimo iz termin minal 1lipca.
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 3:32 pm   

A to ciekawe... Mnie sie oberwalo , ze jestem glupia, poniewaz zaufalam firmie w Polsce


post w czesci edytowany



ale tu nikt nie porusza tematu o polskich biurach ,wiec nie rozumiem
po co, o tym piszesz ,podobny post umiescilas juz w innym watku forum , po co znow ten
co chcesz przez to osiagnac, zalezy ci na podkreceniu atmosfery na forum ?
_________________
Jadąc za morze klimat zmieniamy, nie siebie. Horacy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lip 25, 2010 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 3:59 pm   

Tomo(czy jak tam sie pan zwie teraz ), no nie wiem czy tak ciezko bo wczoraj rozmawialam z panem , przedwczoraj z pana partnerka a dzis nie odbiera pan telefonow

teraz to panu sie spieszy a ciekawe czemu dopiero w 2010 rozlicza pan 2008 wtedy sie panu nia spieszylo

jest pan zenujacy , a na swojej pracy znam sie lepiej niz pan

W ciagu 2 dni 6 razy ten sam post ZENADA
Ostatnio zmieniony przez mavd Nie Lip 25, 2010 4:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tom958 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 4:15 pm   

Bardzo mi zalezy na tym by przestrzec ludzi i by wiecej takich spraw wyszlo na jaw. Gdyz z tego co wiem jest to coraz czesciej spotykane zjawisko(PSEUDOKSIEGOWYCH).Ja naprawde chce tylko i wylacznie tego by mi pani wszystko zwrocila. Nie pisalbym gdyby bylo wszystko ok, nieprawdaz?
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 4:25 pm   

gdybym pana chciala oszukac to napewno nie podalabym panu mojego adresu i innych danych , i watpie czy mozna nazwac oszustwem jesli wszystko panu oddaje

Mam przepracowane w Holandii na stanowiskach finansowych ponad 15 lat a od trzech lat mam firme i mam ludzi ktorzy sa u mnie od 3 lat i wracaja a musza przejechac ponad 100 km w jedna strone

A zerszta to chyba pan jest pseudo a nie ja moja firma dziala legalnie a nie jak dziesiatki innych na czarno

Niech juz pan zakonczy ta zenujaca dyskusje , a inni nich sami decyduja z czyich uslug chca korzystac lub nie

zegnam pana i pana partnerke i mam nadzieje ze to juz nasze ostatnie spotkanie
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 4:25 pm   

prywatne sprawy zalatwiajcie sobie na privie a nie na forum

do widzenia :074:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group