NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zagubiony portfel z dokumentami!!
Autor Wiadomość
Abzuj 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 10:24 pm   zagubiony portfel z dokumentami!!

Witam zgubiłem portfel z dokumentami w miejscowości Vlijmen nie daleko Hertogenbosch. Jeżeli ktoś znalazł proszę o kontakt!! 647063557 Grzesiek.

PS: Dla znalazcy nagroda pieniężna.
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 10:40 pm   

przejdz sie na najblizszy posterunek policji. jest szansa, ze znalazca go tam zaniosl.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 10:53 am   

a policja holenderska radzi, zeby do portfela wlozyc kartke z numerem telefonu to wtedy albo oni albo znalazca zadzwoni, ze portfel sie znalazl
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Niunia27 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 113
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 7:49 pm   

Ja radzilabym zglosic fakt zgubienia na policji,bo nie wiadomo kto te dokumenty znajdzie.Prawda?To roznie bywa. :039:
 
 
Abzuj 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 30
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:28 pm   

Hej! byłem juz na policji ale powiedzieli że tym sie nie zajmują ( ale jadę jeszcze raz ponieważ dowiedziałem się ze jednak jest to ich obowiązkiem przyjąć takie zgłoszenie i wystawienie mi potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, ktorym będę mógł się bronić gdyby ktoś wykorzystał moje dokumenty do popełnienia przestępstwa) i kazali mi jechać na "gminę" i tak też zrobiłem. zgłosiłem tam fakt zagubienia portfela z dokumentami i powiedzieli ze jak ktoś przyniesie to zadzwonią. Karty kredytowe zablokowałem i dowod osobisty też. Dziękuje za odpowiedzi ;) Gdyby jednak ktoś znalazł proszę dzwonić.
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:43 pm   

Jak to ? Policja nie przyjmuje tego typu zgloszen ? No to obym nie znalazla sie w takiej sytuacji. W Polsce zdarzylo mi sie zgubic potfel, ale zaraz zglosilam to na policje a oni kazali mi zablokowac karty kredytowe itd.
_________________
Jadąc za morze klimat zmieniamy, nie siebie. Horacy
 
 
Abzuj 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 30
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 10:04 pm   

nie życzę Ci tego. u mnie to wyglądało tak że jak pojechałem na policje to się okazało że maja otwarte do 17 ( gorzej niż sklep spożywczy), więc pojechałem do innego miasta na główna komendę gdzie powiedziano że policja sie tym nie zajmuje i dali mi wizytówke gdzie mam zadzwonić i tutaj ponownie zonk ponieważ tam tez pracowali do 17. jak juz do nich zadzwoniłem na drugi dzień powiedzieli mi że portfela nie maja ale mam jechać na najbliższy posterunek policji i że może tam będzie więc tak też zrobiłem ( tym razem juz przed 17 ) tam się dowiedziałem że nie mogą mi pomóc bo to nie ich działka i skierowali mnie do Gminy w mojej miejscowości. jak już znalazłem to miejsce to okazało się że pracują tylko do 13 a ja byłem o 13.10... lecz starsza Pani wychodząca z Gminy załatwiła, że mnie jeszcze przyjmą. tam dowiedziałem się, że mojego portfela nie maja ale jak coś to będą do mnie dzwonić...

Przepraszam jeżeli napisałem to w sposób chaotyczny i ciężki do zrozumienia ale ta cała sytuacja taka właśnie jest...
 
 
Niunia27 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 113
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 8:42 am   

To troche dziwne i zarazem glupie.Kiedy chodzilam do szkoly,to byl temat o zgubionych kartach kredytowych(ktore znajduja sie w portwelu)i nauczyciele mowili zeby ten fakt zglosic na policje.
Ala zaraz,zaraz,Przypomnialo mi sie ze znajoma zgubila komorke,ktora znalazla nauczycielka mojej corki i ona zglosila do gminy ze znalazla ten telefon.To chyba zglasza sie do gminy zgube.Pozdrawiam
 
 
Miep 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 311
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 9:18 am   

http://www.politie.nl/Pol...ng_goederen.asp
_________________
Zyj!- powiedziala nadzieja - Bez ciebie nie moge - odparlo zycie .......
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 3:01 pm   

moja koleżanka kiedyś straciła portfel. nie wiedziała czy go zgubiła, czy ktoś jej ukradł. poszłyśmy na policję, spisałyśmy taki raport, jak portfel wyglądał i co w nim było, policjant wziął ten raport, wprowadził do jakiejś bazy i okazało się, że potrfel jest w policyjnym biurze rzeczy znalezionych. dał nam adres i kazał tam jechać na drugi dzień. to było w amsterdamie, ale niemożliwe chyba, żeby policja w różnych miastach działała inaczej...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group