NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wysyłanie paczki do Polski - pytanko
Autor Wiadomość
vigo 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 53
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 9:57 am   wysyłanie paczki do Polski - pytanko

Witam

Chciałbym wysłać malutką paczkę do Polski o wadze ok. 0.5 kg. Chciałbym się was zapytać czym wyjdzie najtaniej (chodzi mi o pocztę i kuriera)? Jakie poniosę koszty jeśli wyśle to zwykłą pocztą i czy długi jest termin realizacji zlecenia. Dzięki z góry za odpowiedz.
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 10:04 am   

Najlepszy stosunek predkosc dostarczenia paczki/czas to bedzie dogadac sie z kierowca busika :039:

Poczta:

TNT Post: http://www.tntpost.nl/voo...asis/index.aspx 5-6euro za paczke do 0.5kg. Paczka do 2kg €0.5-€23

Kurier:

TNT Express: http://www.tntexpressboekuwzending.nl/pl/main jeden z kurierow €71-€99
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Nie Cze 14, 2009 10:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinekpl 
Gaduła
The one and only

Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 10:04 am   paczka

Jak do 0,5 kg to mozna wyslac jako list w duzej kopercie, wiele razy raz robilem, wysylalem dzieciece ciuszki, polecony to ok.5-10 e w zaleznosci czy ma byc zwykly czy priorytet.
 
 
RafAms 
Gaduła
IT Admin


Pomógł: 5 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: A'dam/Purmerend
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 2:23 pm   

Ja wysylalem w obie strony /Holandia/Polska paczki o roznej wadze przez kierowcow autobusow (jak np Eurotrans) za 10 E . Pozniej tylko trzeba odebrac paczke z miejsca gdzie zatrzymuje sie autobus. Naprawde dobry sposob i duze bezpieczenstwo przesylanych towarow.
 
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 12:46 pm   

Hm, ja z kolei wysyłałem większą paczkę, o wadze około 2,5 kg w postkantor (TNT) i zapłaciłem 20 Eur. Wysłałem w sobotę, na miejscu w Polsce była we Wtorek.
Ceny w TNT uzależnione są od wagi, więc myślę że za 0,5 kg, nie powinieneś zapłacić więcej niz 10 Eur.
Najlepiej podejdź do postkantoru i zapytaj, lub weź sobie ulotkę informacyjną (są podane ceny w zależności od wagi)

http://www.tntpost.nl/voo...dex.aspx?tab=4#

proszę bardzo - do pół kilograma - koszt - 6 Eur

pozdrawiam :030:
 
 
elwira151 
Poczatkujacy

Dołączyła: 07 Wrz 2010
Posty: 1
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:51 am   

Hej mam pytanko odnosnie tematu:)
Moja kolezanka wyslala paczke z Holandii do mnie TNT POST
Problem w tym ze paczka nie doszla
Nie dostalam zdnego awiza,a ponoc gosc z paczka byl raz jak bylam w sklepie:(
Moze wiecie jakie firmy odreczaja u nas przesylki wysylane Tnt post z holandii?bo poczta umywa rece kaze szukac przesylek po kurierach tylko nikt nie wie ktorych...Jestem z Bialegostoku
Ostatnio zmieniony przez elwira151 Wto Wrz 07, 2010 11:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:54 pm   

kolezanka powinna miec dowod nadania z numerem przesylki.
paczke mozna sledzic tu: http://www.tracktrace.nl
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
kowala6 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 27
  Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:58 pm   hej

czesc ja wysylalam raz dekoder do polski przez tnt szedl ponad dwa tyg wysylalam przesylki to ostatnia nie dotarla do tej pory!! bylam glupia i nie wzielam zadnego pokwitowania noo i nic sie teraz nie da zrobic ale to przestroga dla mnie!! cooo do odbioru jezeli byli i nic nie zostawili mowie o awizie to powinni wrocic jeszcze raz boo awizo musza zostawic ale tez mozesz zap sasiadow moze u nich cos zostawili!!
powodzenia i nie martw sie dojdzie paczka:):)
 
 
elena 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 8
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 8:12 am   

www.poolsepakketexpress.nl. Ja wysylam paczki przez nich i nigdy nie mialam problemu, paczki sa zawozone na adres adresata. Oplata 3,40 za paczke plus 1,40 za kg.
 
 
hulk_88
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 24
Wysłany: Wto Mar 14, 2017 11:50 pm   

Witam ,Chciałbym puścić paczkę za pobraniem do Polski jak to zrobić? jak powiedzieć??
Ostatnio zmieniony przez hulk_88 Wto Mar 14, 2017 11:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group