NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Wrz 17, 2010 6:16 pm
Alimenty od ex po rozwodzie
Autor Wiadomość
Fuksi 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 9:52 am   Alimenty od ex po rozwodzie

Sad przyznal alimenty po rozwodzie w 2004 r.do tego roku placil ex, od niedawna nie placi bo:
-podal sprawe do sadu zeby zmniejszyc z trzy cyfrowej kwoty do dwucyfrowej kwoty podajac argument ze ja mam partnera z ktorym zyje razem pod jednym dachem.
Otoz ja chcac zaoszczedzic troche pieniedzy zrezygnowalam z mieszkania socjalnego/wtedy mialam WAO
plus jego alimenty,kwota nie przekraczala zasilku dla bezrobotnych/ wiec po oplaceniu vaste lasten bylam co m-c na malym minusie,szukalam az znalazlam pokoj niedrogi
w domku wlascosciowym u goscia/stary/za ktory place 300 e i bez wiekszych wygod ale moge zaoszczedzic teraz kase.Ex twierdzi ze z tym starym zyje!!!to jest nieprawda!
Jak mam sie bronic w sadzie?
-on ma swoj dom,/gdzie mnie splacil w 2004 r./dobry zawod choc teraz specjalnie poszedl na WW aby zmniejszyc swoje dochody
-kupil znowu sobie nowe auto 2 lata temu,
-ma oszczednosci akcje itp w bankach
-wiec jego standart nie mozna porownaC Z POGORSZENIEM SIE MOJEJ sytuacji po rozwodzie od 2004 r. zyje bardzo skromnie, a pracowac nie moge bo mam inwalidztwo .
Jest jakies wyjscie?
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:04 am   

Chyba bez pomocy adwokata nie dasz sobie rady , widzac twoje dochody zaplacisz jakas mala sume a reszte zaplaci panstwo za ciebie.
W Rotterdamie znajduje sie firma Lbio , oni zajmuja sie siciaganiem alimentow
tel.010-2894894 od 09.00 do 12.00 i od 13.00 do 16.00 www.lbio.nl

monika
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:12 am   

Fuksi, nie rozumiem dlaczego zmienilas nick i nawet plec w profilu ?przeciez kilka dni temu umiescilas na forum temat


Cytat:
Po rozwodzie i alimentach w Holandi


Mile forumowiczki, chce sie podzielic z Wami moim spostrzezeniem na narodowosci ktore maja do naszej polskosci sentyment,i nie dyskryminuja od wejscia do instytucji..
Dzieki przychylnej osobie/turczynce/ otrzymalam adres na super uczuciowa i walczaca jak lew adwokat z pochodzeni marokanka!
To dzieki niej moge byc nadal w NL to dzieki niej mam szybki rozwod za 90 euro/bo nie pracuje/ to dzieki niej mam alimenty od ex holendra, to dzieki niej nie znajac dobrze niderlandzkiego postarala sie o tlumacza, to dzieki niej w dalszej kolejnosci pokierowala mnie o podwyzszenie alimentow a nie wiedzialam o tym itp..
Zycze wam aby na naszej trudnej tutaj drodze zycia w razie problemow stanela zyczliwa nam osoba!
Pozdrawiam,
ps.moze porozmawiamy o zyciu po rozwodzie



http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#209539
 
 
Fuksi 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:35 am   do experta tego forum Gochny!

Chyba sie pomylilas w tak szybkiej odp.Twojej i podejrzen!
Czemu mialabym zmienic nick ? czemu mialby on sluzyc? Fuksi mam od kilku lat a nic nie mam wspolnego z nick Maja ,to jest forum wymiany mysli i pogladow,a nie szukanie dziury w calym........sorry.........
ps. a plec faktycznie to hohlik sprze lat kiedy tworzylam nick!
ps.tresc jest wazna a nie drobiazgi jak plec....
Ostatnio zmieniony przez Fuksi Nie Wrz 12, 2010 11:37 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:59 am   

Cytat:
Czemu mialabym zmienic nick ? czemu mialby on sluzyc?

a to juz nie do mnie pytanie ,na to odpowiedz sobie sama,bo ja nie wiem, co chcesz tym osiagnac tu na forum

i nie ''produkuj'' sie az tak bardzo, bo to koliduje z pytaniami ktore zadalas w tym watku
w pierwszym poscie ...czytajac je , mozna odniesc bardzo niemile wrazenie, co do osoby ktora je umiescila
 
 
Fuksi 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 6
  Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 9:44 pm   odczep sie moderatorko

post edytowany w calosci
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Sty 23, 2013 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:12 pm   

Fuksi,

nie lubie kretactwa ... z dzisiejszego postu
Fuksi,
Cytat:
zyje bardzo skromnie, a pracowac nie moge bo mam inwalidztwo



a tu z innego tematu forum
Fuksi,
Cytat:
wiesz, nie wcinaj tu kitu, bo ja sie doslalam do pracy! a twoje dewagacje na temat pensji i grzybkow ,to bzdura! zwykla zlosliwosc !
A tak na marginesie ,jestes na spalonej pozycji bo brak ci samokrytycyzmu popatrz w lustro i 50-tka na karku ,to nie odpowiedni wizerunek do wymogow jakie byly stawiane!
Proponuje poczytac tresc ogloszenia!/jeszcze raz/



http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#111966
 
 
Fuksi 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 7:59 am   tu rzadzi gochna

i bawi sie w dedektywa ale jej to slabo wychodzi patrz na daty postow!!!



wystarczy juz tych zlosliwosci pod moim adresem nie cierpie kretaczy


Użytkownicy piszący z tego IP
Fuksi

Maja

[email protected],

czy to nie twoj adres ?w profilu Maja?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Wrz 13, 2010 10:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miep 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 311
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 8:50 am   

Fuksi napisał/a:
-podal sprawe do sadu zeby zmniejszyc z trzy cyfrowej kwoty do dwucyfrowej kwoty podajac argument ze ja mam partnera z ktorym zyje razem pod jednym dachem.
mial prawo i w sytuacji jakia opisalas to wygra sprawe bezapelacyjnie.
Fuksi napisał/a:
Otoz ja chcac zaoszczedzic troche pieniedzy zrezygnowalam z mieszkania socjalnego/wtedy mialam WAO
plus jego alimenty,kwota nie przekraczala zasilku dla bezrobotnych/ wiec po oplaceniu vaste lasten bylam co m-c na malym minusie,szukalam az znalazlam pokoj niedrogi
to zyjesz na duzo wyzsza stope jak cie stac . Sa rodziny z dwujka dzieci ktore sie musza utrzymac z 1200 € miersiecznie.
Fuksi napisał/a:
w domku wlascosciowym u goscia/stary/za ktory place 300 e i bez wiekszych wygod ale moge zaoszczedzic teraz kase.Ex twierdzi ze z tym starym zyje!!!to jest nieprawda!
jak zyjesz z nim dluzej jak 6 m-cy pod jednym dachem a on nie mial zandej partnmerki ( oficjalnie zamledownaej) to chcesz czy nie wedle prawa bedziecie zanotowanie jako samenwonen.A tak na marginesie alimenty mialas zasadzone na inna sytuacje mieszkaniowa teraz twoja sytuacja sie zmienila twoj ex ma calkowite prawo by w tym wypadku znizyc wyplacana ci kwote .
Fuksi napisał/a:
-on ma swoj dom,/gdzie mnie splacil w 2004 r
jak splacil to nic ci do tego domu .a ze rozpuscilas ta kase to nie jego problem .
Fuksi napisał/a:
-ma oszczednosci akcje itp w bankach
a co boli i chcesz teraz z niego wyciagnac ile sie da i szukasz sposobu ?
Fuksi napisał/a:
pracowac nie moge bo mam inwalidztwo .
a masz inwalidztwo ktorego stopnia ?
na ile procet jestes afgekeurd? bo jezeli na mniej jak 50 % to mozesz najzywczajnie w swiecie pracowac na dopasowanym ci stanowisku.
Fuksi napisał/a:
-wiec jego standart nie mozna porownaC Z POGORSZENIEM SIE MOJEJ sytuacji po rozwodzie od 2004 r. zyje bardzo skromnie, a pracowac nie moge bo mam inwalidztwo .
jego standardu nie musisz porownywac z twoim, bo on ma na utrzymaniu siebie i swoj dom no i ciebie . Choc chyba mi sie wydaje juz nie dlugo bo wzaleznosci jak dlugo byliscie oficjalnie razem tak dlugo bedziesz dostawac alimenty po rozwodzie , no chyba ze on ci udowodni ze mieszkasz z kims lub ze masz partnera , jezelin jest jak opisujesz to on juz dawnpo udowodnil ze tak jest wiec watpie zybys miala jeszcze jakies szanse.
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 49
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 12:31 pm   Re: Alimenty od ex po rozwodzie

Fuksi napisał/a:

Jak mam sie bronic w sadzie?


Raczej nie bronić, a z której strony przyatakować, o to ci chodzi. Jesteście po rozwodzie od sześciu lat, a próbujesz z byłego zrobić źródło utrzymania, i patrzysz jak go rąbnąć na kasę. Potwierdza to twoje pisanie, że ma oszczędności w banku, co dwa lata zmienia auto, hehe, co ciebie to obchodzi, w oczy kłuje?? Pracować jednak możesz, skoro w innym poście pisałaś, że dostałaś pracę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group