NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontrakt cd
Autor Wiadomość
janzia 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 15
  Wysłany: Wto Sty 04, 2011 8:06 pm   Kontrakt cd

Mam kontrakt i było by wszystko ok,jest napisane minimu brutto na mc,minimum na godz ale niema ile tych godzin mam pracować a przecież od tego zależy stawka godzinowa no i ewentualne nadgodziny,bo moim zdaniem powinno być ile tych godzin na tydzień mam w kontrakcie,czy to jest zgodne a może to jakiś haczyk do manipulowania wypłatą.Za każdą odpowiedź dzięki.[/code]
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 8:14 pm   

janzia napisał/a:
gdzie te czasy gdy w okolicy 50km bylem jeden a holender zebym u niego pracowal przjezdzal po mnie do domu i odwozil a teraz w promieniu jednego kilometra jest 100 polakow.I moze tu jest problem ze maja za dozy wybor.Jak sie dowiedzialem ze otwieraja rynek pracy dla polakow to powiedzial joz wtedy zebym sie nie cieszyl bo przyjedzie tania sila robocza i nie bede mogl joz zadac podwyzek.A tak nawiasem z wieloma postami sie zgadzam po tylu latach w holandi duzo widzialem i sie nasluchalem.Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w nowym roku.


no przepraszam ale tyle lat w Holandii i nie wiesz co pisze na kontrakcie ...?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
janzia 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 15
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 11:54 pm   

Jak bym nie wiedział to bym tego nie dostrzegł,a kontrakty dopiero 3,5 roku kiedyś wszystko było na czarno.Tylko zastanawiam się po co to,bo w kwietniu mija 20 lat u niego i żadnych problemów nie było i nie ma .
 
 
ogrodnik31 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 13
Wysłany: Śro Sty 12, 2011 5:11 pm   

janzia powinieneś być szczęśliwy,wszędzie słyszysz mowę ojczystą.to tak jak byś był w Polsce.czuj się jak w domu.na Islandii pracowało ponad 10 tyś Polaków,a Islandczyków jest wszystkich 280 tyś.i widzisz jaki jest efekt-to oni zbankrutowali,a nie my.Polska jest zieloną wyspą.ciekawe kiedy wezmiemy namiar na Chiny.tam będzie ciężko.dużo ich....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group