NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logistic Services
Autor Wiadomość
Wirhc 
Poczatkujacy


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: NL
  Wysłany: Wto Lut 22, 2011 4:06 pm   Logistic Services

Heyka,
Chciałbym zapytać o agencje Logistic Services(tutaj w holandii) a mianowicie co wy byli lub obecni pracownicy o niej sądzicie. Czy warto w tej agencji się zatrudniać, jakie mniej więcej zarobki oferują, czy zwracają za benzynę i czy są przede wszystkim wypłacalni. Szukam pracy na dłuuugi okres a niewiele pozostaje agencji które zatrudniają z językiem angielskim. Za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Śro Lut 23, 2011 10:01 am   Re: Logistic Services

Wirhc napisał/a:
Heyka,
Chciałbym zapytać o agencje Logistic Services(tutaj w holandii) a mianowicie co wy byli lub obecni pracownicy o niej sądzicie. Czy warto w tej agencji się zatrudniać, jakie mniej więcej zarobki oferują, czy zwracają za benzynę i czy są przede wszystkim wypłacalni. Szukam pracy na dłuuugi okres a niewiele pozostaje agencji które zatrudniają z językiem angielskim. Za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam.


Witam,
A zatrudniają z językiem angielskim ???
Bo ja z własnego doświadczenia wiem że język angielski juz nie "nie przydatny" dla osób które poszukują pracy w nl ;/ obecnie wymaga sie języka hol ...
Pozdrawiam
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Izula25 
Poczatkujacy
Być albo nie być...


Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 40
Skąd: polska
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 7:06 pm   

Dwa tygodnie temu pracowalam przez tą firmę ,niestety tylko 2 dni bo było malo pracy,ale za to atmosfera fantastyczna.Byla to praca na magazynie przy naklejaniu kodów kreskowych na towar.Pani z firmy bardzo miła,kasa na czas wszystkie dodatki sie zgadzały no i za dojazd do pracy także było zwrócone.Z opini pracujących tam dziewczyn także słyszałam same miłe zeczy na temat ich stosunku do ludzi,wiec polecam. :033:
 
 
Wirhc 
Poczatkujacy


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: NL
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 1:04 pm   

Hey,

Izula25, dzięki za info...,

Kolego Beny.rac co do j. angielskiego masz racje ale tylko w połowie, z mojego doświadczenia wiem że agencja agencji nie równa - wszystko zależy od lokalizacji i zapotrzebowania itp. np. idąc do agencji manpower czy tempoteam w Den Bosch oczywiście wołają o j. holenderski ale już w Eindhoven brak jęz. hol. nie przekreśla szans na prace w tych samych agencjach w/w. Szkoda że my ludzie nie mamy portu usb, szybko bym wgrał sobie ten holenderski i do pracy a tak musze robić maślane oczy jak kot w "Shreku 2" :037: :) )

Pozdrawim





:119:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Mar 01, 2011 1:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 3:33 pm   

Wirhc napisał/a:
Kolego Beny.rac co do j. angielskiego masz racje ale tylko w połowie, z mojego doświadczenia wiem że agencja agencji nie równa - wszystko zależy od lokalizacji i zapotrzebowania itp. np. idąc do agencji manpower czy tempoteam w Den Bosch oczywiście wołają o j. holenderski ale już w Eindhoven brak jęz. hol. nie przekreśla szans na prace w tych samych agencjach w/w. Szkoda że my ludzie nie mamy portu usb, szybko bym wgrał sobie ten holenderski i do pracy a tak musze robić maślane oczy jak kot w "Shreku 2" :037: :) )


Witam,
W moim przypadku wysłałem moje cv i list motywacyjny do większości biur w okolicy i te które odp to potrzebują pracowników jedynie z językiem hol ...
Natomiast na werk.nl można zaleść sporo ofert dla osób z językiem ang ale wiekszośc to praca w polu przy truskawkach i szparagach i zacznie sie ok kwietnia ...

Ale dzięki za radę - odwiedzę te biura w mniejszych miastach ...

Pozdrooo
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 4:37 pm   

Beny.rac napisał/a:
odp to potrzebują pracowników jedynie z językiem hol ...


To nic innego jak LENIE w biurach pośrednictwa i brak chęci z ich strony.
Bo Pani czy Panowi jednemu z drugim nie chcę się zadzwonić do firmy docelowej czy może się pojawić pracownik taki czy owaki.
Przykład z życia wzięty- załatwiałem prace znajomej
Konkretnie chciałem by dostała prace w zakładzie X - blisko domu.
Dzwonię do Tempo Team -
Pani 1 mówi, że tak potrzebują pracowników, ale z językiem holenderskim,
tydzień później druga Pani mówi, że tylko z językiem.
Po paru dniach dzwonię trzeci raz i rozmawiałem z "głową" tego oddziału T-T, który wykonał dwa telefony i od poniedziałku już pracowała tam.

Sam kiedyś szukałem pracy to zaszedłem do Adecco o prace w pewnym zakładzie Y... odpowiedź: "ojjjj bez holenderskiego tam nie przyjmują", więc zapukałem do drzwi tej firmy Y, rozmowa z menagerem - rzut okiem na CV i tydzień później półroczny kontrakt mieliśmy podpiasny... nikt o języku nawet nie wspomniał!!
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
Wirhc 
Poczatkujacy


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: NL
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 9:06 pm   

Dokładnie Doronio, można odczuć jakby zmowę między agencjami które stworzyły nam barierę "językową" chociaż ok 80% ludności nawija po angielsku. Co się okazuje że w agencji powtarzają "holenderski" a w firmie że nie jest konieczny wystarczy dobry angielski. Jestem tu ponad 3 lata i dopiero od jakiegoś czasu zaczął się taki syf robić. Niektórzy powiedzą że przez te lata mogłem się tego języka nauczyć, zwiedziłem każdą część holandii i nie miałem problemu z dogadaniem się czy w firmach których pracowałem czy to w urzędzie czy w spożywczym i do tej pory nie mam, no ale dzisiaj zasady agencje ustalają. To jest jak walka Don Kichota z wiatrakami(żarcik). Ciekawe co wymyślą jak już wszyscy będziemy po holendersku rozmawiać-chiński mile widziany(ha ha).


A tak żartobliwie; uważam że najlepiej szukać pracy na "dręczyciela"(chodzić dzień w dzień do upatrzonej agencji i pytać o pracę aż w końcu dadzą za wygraną) lub "visitora"(samemu jeździć po firmach i zostawiać CV). Apropo ostatniego: znam osoby którym udało się w ten sposób znaleźć pracę. :028:

Beny.rac powodzenia w szukaniu. Fight for your rights.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group