NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dailyflex
Autor Wiadomość
Bandit129 
Poczatkujacy
IGT130

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 8
  Wysłany: Wto Mar 01, 2011 11:34 pm   Dailyflex

Uwaga!!. Na prace przy chryzantemach w Gravenzade u holendra o imieniu <usunięte przez moderatora> a nazwisko bodajze <usunięte przez moderatora> przez firme DailyFlex. Glownie chodzi mi oto ze pracujac na pelnych obrotach(a potrafie sie sprezyc) ponad 50 godz tygodniowo, czasem 45 dostaje sie wyplate w kwocie 250/tydz.Z tego co mi wiadomo , a wiem to na 100% firma placila za nadgodziny na tej szklarni do listopada 2010 (135% za godziny powyzej40,oraz 150% za soboty ).Niestety dla polskich pracownikow przez zachcianke i chec wyzysku Polaka tych dodatkowych pieniedzy(co zreszta nam sie nalezy) nie ma Wychodzi na to ze pracujac czy to 40 godz/na tydz, czy 45, czy 50 dostaje sie taka sama kwote czyli 250e. Nie chce tutaj rozpisywac sie jaka atmosfera panuje na szklarni, jak gonia do pracy pomimo tego ze pracuje sie bardzo szybko jak wlasciciel nasmiewa sie z ciebie tylko dlatego ze jestes Polakiem.Dlugo by pisac o tym co sie tam dzieje, ale po prostu radze zeby prace przez to biuro omijac szerokim lukiem, bo szkoda nerwow, a co najwazniejsze zdrowia.Nie dajcie soba manipulowac i upominajcie sie o swoje bo czas skonczyc z wyzyskiem!!!. Nie bojcie sie zglaszajcie wszystkie nieprawidlowosci do Inspekcji Pracy czyli SNCU. trzeba sie wziac za ZLODZIEJI.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 11:43 pm   

Cytat:
Nie dajcie soba manipulowac i upominajcie sie o swoje bo czas skonczyc z wyzyskiem!!!. Nie bojcie sie zglaszajcie wszystkie nieprawidlowosci do Inspekcji Pracy czyli SNCU. trzeba sie wziac za ZLODZIEJI.


a Ty juz to zglosiles do Inspekcji pracy? mozesz napisac co juz wywalczyles ?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group