NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o radę
Autor Wiadomość
sebastian33 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 11
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 10:15 pm   prosze o radę

Szukam pomocy może ktoś zna sposób jak można odzyskać swoją wypracowaną kase robiłem dwa miesiące w firmie przy kładzeniu kabla a wypłate dostałem tylko za pierwsze dwa tygodnie potem już ani pracy ani reszty pieniedzy on nawet nie odbiera telefonów ani nie odpisyje na sms prosze o pomoc
 
 
optymistycznie 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Cze 2009
Posty: 50
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 11:14 pm   

a umowe miales?
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 11:38 pm   

sebastian33,



Zglos wyzysk biura pracy (uitzendbureau)! 0800- 2700000



http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=80255
 
 
Bandit129 
Poczatkujacy
IGT130

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 8
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 2:19 am   

Dlaczego nie podales nazwy firmy???Jezeli nie pomoze ci SNCU to po prostu wejdz do biura bierz laptopa i do widzenia.Przeciez biura pracy musza sie w koncu nauczyc ze czas wykorzystywania Nas Polakow minie i przyjdzie im zakasac rekawy i zaczac samemu robic(mowiac delikatnie).Powodzenia.
Ostatnio zmieniony przez Bandit129 Pią Mar 04, 2011 2:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 6:53 am   

Kolega wyżej ma trochę racji. Jednak radziłbym uważać, żeby oprócz oszukania przez biura, czy nieuczciwego pracodawce nie iść jeszcze do mamra.
Lepszym pomysłem, jest zabranie z sobą 3-4 kolegów tak dla pompy i odnalezienie osoby odpowiedzialnej.
Otoczony, osaczony człowiek mający do wyboru kilka stówek bądź spuszczenie łomotu nie wybierze łomotu. Chyba, że miałeś szefa masocha.
Powodzenia w każdym bądź razie życzę:).
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 3:57 pm   

A ja odradzam nerwowe ruchy.Tylko odpowiednie urzędy.
Holenderski bez mrugnięcia okiem zadzwoni po prostu na policję że skradziono laptopa albo że kilku gości chce go pobić.On się wytłumaczy wy nie.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 4:03 pm   

bobikpl ma racje- Gochna podala ci numer- zadzwon
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Bandit129 
Poczatkujacy
IGT130

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 8
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 4:09 pm   

Trzeba zaryzykowac.Podejdz do biura i zapytaj spokojnie gdzie sa twoje pieniadze jezeli okaze sie ze nic z tego nie wyszlo to... (decyzja nalezy do Ciebie}Ale nie wydaje mi sie zeby ktos z biura zadzwonil na policje ryzykujac przy tym wizyty z urzedu skarbowego , inspekcji pracy oraz rozne panstwowe kontrole... Przeciez to jest ponad miesiac roboty za friko.Pracowal ktos z was przy kablu? w blocie ? w mokrym ubraniu? widzieliscie jak wyglada gosc ktory wyszedl z dolka ktort ma ponad 50 cm glebokosci? Ja bym nie popuscil! Zaznaczam to jest ponad miesiac pracy
Ostatnio zmieniony przez Bandit129 Pią Mar 04, 2011 4:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 4:35 pm   

Bandit129,
Mam dużo współczucia dla kładących kable,naprawdę,ciężka praca.
Kolega nie dostał należnych pieniędzy-trzeba walczyć !
Ale tu nie jest tak że jak Ktoś zadzwoni na policję że mu biuro demolują i biją,to policja bierze ze sobą kontrolę z Balastingu,Inspekcji pracy czy inną bo ktoś nie dostał wypłaty,ich to w ogóle nie interesuje !!!.Policjant jak mu się bedzie chciało w ogóle gadać to wprost ci powie-Proszę iść z tym do sądu!
Od tego są inne instytucje.
Pracodawca może być winien, bo nie wypłaca wynagrodzenia ale sprawcy napadu/kradzieży/zastraszania zostaną aresztowani i osadzeni w areszcie dla cudzoziemców i odbędzie się procedura sądowna.Policja się tu nie p..atyczkuje.
Żadnego znaczenia nie ma że ktoś jest Polakiem,Holendrem czy Hindusem.
sebastian33 podaj wiecej informacji,czy pracowałeś przez biuro pracy hol.uitzendbureau,czy ktoś prywatny lub firma cie zatrudnił,czy masz umowę na tą pracę.
i inne dane.Bo my tu nie jesteśmy Nostradamusami żeby wiedzieć jak tam miałeś z tą pracą.
Jak potrzebujesz żeby ktoś zadzwonił do tej firmy i się zapytał dlaczego nie ma wypłaty to ja mogę zadzwonić.Poślij mi na PW informacje za jaki okres nie dostałeś wypłaty,twoje dane podstawowe,dane firmy tel. stronę www,nazwiska osób.Mogę się zapytać i lekko nacisnąć.
Ostatnio zmieniony przez bobikpl Pią Mar 04, 2011 5:27 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group