NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Okradziona (nie przez posrednika)
Autor Wiadomość
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
  Wysłany: Wto Mar 22, 2011 7:58 am   Okradziona (nie przez posrednika)

No wiec wczoraj o 10.40 zostalam okradziona :( i napewno nie jestem ani pierwsza ani ostatatnia, ale zdarzylo sie to po raz pierwszy w moim zyciu i pytam sie czy taka praktyka policji jest normalna?

a wiec 3 holendrow przyjechalo cos odemnie kupic (tutaj: sandwichpanelen voor schuur), 2 z nich bylo juz wczesniej kupili cos odemnie, zaplacili i pojechali. tym razem bylo inaczej. bylam sama w domu, przyjechali 3 (2 z nich to dosc duze karki), jak zapakowali wszystkie panele, ten najstarszy wszedl do domu i powiedzial do mnie ze oni juz jada i za 10 min beda spowrotem z pieniedzmi, ( :/ ) pytam go a co przyjechal pan po panele i nie ma pan zeby mi teraz zaplacic a dopiero za 10 minut ????!!!! A on obrocil sie na piecie i wychodzi, ja troche zszokowana biegne za nim i mowie ze nie, on nie reaguje, wiec mowie niech mi pan zostawi numer telefonu i na kartce napisal mi numer. No i odjechali....

Czego panowie nie wiedzieli (o mnie), to ze zrobilam ich samochodowi 2 zdjecia (czulam ze cos jest nie tak jak on z tymi karkami przyjechal) pierwsze zdjecie zrobilam 3 minuty po tym jak przyjechali (czyli przyczepka byla pusta), drugie zdjecie (5 min przed tym jak odjechali) czyli juz z moimi panelami na przyczepce. widac numery rejestracyjne.

No i co... Jade na policje robic tutaj tzw. aangifte i co???? policjantka mi mowi ze dzisiaj nikt mnie nie wyslucha bo dzisiaj nie mamy aangifteafspraak !!! WTF?! I zapisala mnie na 28.marca zebym zrobila wtedy zgloszenie.
P.s.: nie bylo jakiegos tloku na komisariacie, bylam sama - policjantek przy balie = 2 sztuki :/

No i teraz moje pytanie: Czy to k..wa normala procedura? Oni moga do 28 juz wszystko opylic komus, czyli ogolnie co? mimo ze mam numery rejestracyjne i dowod w postaci zdjec moge zapomniej i o kasie i o panelach? Pozatym co sie dzieje po tym jak zrobie aangifte, co dalej robi policja.
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
Ostatnio zmieniony przez misia0101 Wto Mar 22, 2011 10:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 11:33 am   

powiem szczerze ze nigdy nie spotkalam sie z taka reakcja- a kilkakrotnie bylam na policji zglaszajac czy zgube czy inne aangifte i nigdy nikt nie kazal mi przyjsc w innym czasie.
moja rada- poszlabym jeszcze raz na policje( moze trafilas na niemila, badz leniwa agentke?
sprobuj podejsc jeszcze raz- powodzenia
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 11:43 am   

ale twoje zgloszenia przyjeli od razu? bo nam sie tez wydaje dziwne, ja rozumiem rower skradziony na miescie o 3.00 przez niewiadomo kogo, a ja mam numery rejestracyjne tego samochodu bez problemu rozpoznam tych ludzi, a oni napewno albo sie juz pozbyli towaru albo do 28 na 100% juz go nie bedzie.

pojade jeszcze raz dzisiaj.
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 12:04 pm   

dokladnie zawsze przyjmowali od razu wiec dlatego pisalam bys poszla tam jeszcze . moze trafilas na malo kompetentnego agenta
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 1:44 pm   

aangifte afsprak jest obowiazkowe jakos od polowy marca , bylo o tym dosc duzo w gazecie


monika
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 5:34 pm   

a dzisiaj wlasnie holendrowi w pracy powiedzialem ze dlatego knockploeg sa popularne bo prawo nie dziala
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Cze 29, 2011 7:12 pm   

misia0101,

i jak sie sprawa dalej potoczyla ??
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Śro Cze 29, 2011 7:25 pm   

poszlam na te aangifte afspraak. pokazalam wszytko, zdjecia zlozylam zeznania. okazalo sie ze facet mieszka w tej samej miejscowosci co ja. policja przyjechala do niego do domu, tam byly moje rzeczy. tego samego dnia facet zadzwonil do nas z jakas niewiarygodna sciema.

szybko opisze co bylo wedlug niego: on po te panele przyjechal z synem i jeszcze z jakims facetem i TEN FACET kupil odemnie te panele (to mialy byc dla niego, a nie dla tego dziadka ktory sie ze mna umawial) potem pojechali do domu i on temu facetowi dal 100 euro zeby ten mi zaniosl (ale 3 sekundy wczesniej powiedzial ze to ten drugi odemnie je kupil a teraz to on mu dal pieniadze :/)a on tego nie zrobil :/ i on jest w szoku teraz ze taka sytuacja zaistniala.

umowil sie ze mna ze on przyjdzie i przyniesie mi te pieniadze. no i osobiscie ten dziadek przyszedl, dal mi te pieniadze i powiedzial: teraz ja oficjalnie od ciebie je kupuje :/

nie wiedzialam czy mam sie z tego tekstu smiac czy plakac
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Śro Cze 29, 2011 8:06 pm   

niezly numer, facet niezle sobei kombinuje...

ale jak to sie mowi: holender polakowi na obczyznei wilkiem :033:


misia super ze odzyskalas pieniadze!
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Cze 29, 2011 8:35 pm   

:038:
_________________
Dumny Polak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group