NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Urgentie verklaring
Autor Wiadomość
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 7:48 pm   

post edytowany nie ma nic wspolnego z tym tematem
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Maj 03, 2011 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 8:34 pm   

Tak i to rodak.Jeszcze nasza sytuacja nie jest tragiczna jakos dajemy rade fakt rachunki musza czekac ale wazniejszy teraz jest dla nas dach nad glowa.Jest taka jedna poleczka ktora wyrzucila kobiete z dziecmi na bruk i to zima takimi osobami mozna zrobic tylko jedno :072: nic wiecej.A przyjela ta rodzinke moja koordynatorka szacunek dla niej.My chcemy tez wziasc na pokoj jedna osobe z dzieckiem naj lepiej lub dziecmi,po pierwsze fajnie miec gromadke dzieci i mozemy wzajemnie sobie pomagac a dzieci sa razem.Za nim to zrobimy zapytamy sie w spoldzielni czy mozemy wrazie czego wziasc na pokoj kuzynke z dzieckiem lub kuzyna to wtedy przejdzie tak slyszalam.Zobaczymy ,zapytam.Dziekuje za odpowiedzi i mam nadzieje ze juz nikt nie bedzie mial takich sytuacji jak my lub duuuzo gorsze.Pozdrawiam serdecznie.
_________________
fatima
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 9:28 pm   

Do autorki tematu POWODZENIA ŻYCZĘ i głowa do góry będzie dobrze ( TO RACZEJ NA TEMAT )
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Maj 04, 2011 9:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 7:47 pm   

Jestem zbulwersowana dzisiejsza wiadomoscia z compain(nawet juz nie wiem jak sie pisze).Reagowalismy wczesniej na direct de huur i jako pierwsi dostalismy to mieszkanie kobieta z tej spoldzielni dala nam nr.tel.co sie okazalo od koordynatorki aby umowic sie na spotkanie wiec to zrobilismy po dlugim oczekiwaniu na odebranie tego tel.wkoncu odebrala i ok w tamtym tygodniu powiedziala ze nie ma czasu najblizszy termin to 12maj wtorek (myli daty bo 12 maj byl czwartkiem ale pomyslalam ze moze zle cos zrozumialam) i na nastepny dzien dzwonie do niej o umowienie terminu aby moze przyspieszyc zobaczenie tego mieszkania ok powiedziala ze we wtorek 10-tego o 10:00.A dzis dzwonia ze spoldzielni i twierdza ze nie odpowiadalismy na telefony i na emaile.To jest po prostu rasizm nic wiecej.Jestesmy uczciwymi ludzmi zawsze pomagalismy innym chociaz czesto przejechalismy sie ale coz jesli ktos potrzebuje pomocy nie potrafimy odmowic.A teraz mamy mieszkac na podworku?Oszusci i tyle.Jestem w ciazy ciaza wysokiego ryzyka i znow krwawie i boli mnie brzuch obawiam sie ze nie do nosze znow ciazy.Serdecznie mam juz dosc chyba i ja zaczne wiatrakow traktowac jak oni normalnych ludzi traktoja.A roczny dochod przekracza nam,wiec nie ma podstaw do tego aby nam nie przyznac tego mieszkania.Czy ktos z was byl tak samo potraktowany jak my?Co moge zrobic w tej sprawie prosze o porade.Dziekuje.

[ Dodano: Pon Maj 09, 2011 7:49 pm ]
wiec moj angielski okazal sie niezly i dobrze zrozumialam ja 12 maj we wtorek :072: :072: :072: Takich ludzi.
_________________
fatima
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 7:58 pm   

fufu1979,

tu jest temat Urgentie verklaring
z calym szacunkiem ale
jak chcesz pogadac o zagrozonej ciazy ,to poszukaj na forum istnieje taki temat

Cytat:
A dzis dzwonia ze spoldzielni i twierdza ze nie odpowiadalismy na telefony i na emaile.To jest po prostu rasizm nic wiecej


wiesz co to jest rasizm ?

Cytat:
chyba i ja zaczne wiatrakow traktowac jak oni normalnych ludzi

nie rozumiem ...

a kto to sa wiatraki??
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 8:17 pm   

Pytam Gochna o rady a tu znow krytyka.Gdybym nie wiedziala co to jest rasizm to bym nie pisala nie jestem bladynka jak z tych kawalow.Wiatraki tak mowia polacy na Holendrow.

[ Dodano: Pon Maj 09, 2011 8:18 pm ]
Jak bys ty Gohna czula sie w takiej sytuacji?Tu nie chodzi o mnie tylko ale o innych tez.
_________________
fatima
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 8:27 pm   

fufu1979,

nie odpowiem bo nigdy tez w takiej sytuacji nie bylam


tu tematy w ktorych mozesz porozmawiac o zagrozonej ciazy

http://forum.niedziela.nl...fbdadf4098bd3a3



http://forum.niedziela.nl...bb28435f2abde3a


tu o spoldzielniach mieszkaniowych


http://forum.niedziela.nl...e03088fd950769d


ps Kobieto na co czekasz jesli znow krwawisz, to jak najszybciej do szpitala bo stracisz dziecko
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 11:22 pm   

fufu1979 napisał/a:
Pytam Gochna o rady a tu znow krytyka.Gdybym nie wiedziala co to jest rasizm to bym nie pisala nie jestem bladynka jak z tych kawalow.Wiatraki tak mowia polacy na Holendrow.

[ Dodano: Pon Maj 09, 2011 8:18 pm ]
Jak bys ty Gohna czula sie w takiej sytuacji?Tu nie chodzi o mnie tylko ale o innych tez.


no przeciez mowilismy zebys sie nie przejmowala bo cie nie moga w ciagu 2 tyg z domu wyrzucic tylko obowiazuje 3 miesieczny termin wypowiedzenia w dodatku pismem poleconym (list) a ty go nawet nie dostalas czyli teoretycznie wciaz nie dostalas wypowiedzenia wiec masz wiecej niz 3 miesiace a w 3 miesiace spokojnie pozalatwiacie ta sprawe z woning corporatie po prostu sie tam musicie udac i wytlumaczyc to co zaszlo z tym mieszkaniem direct te huur

ps nie popelnilas bledu? piszesz ze wasz dochod cos tam przekracza... wiec jesli wasz dochod przekracza limit jaki mozna miec zeby dostac to mieszkanie to poczekajcie na inna oferte chyba co tydzien jest nowa oferta direct te huur
 
 
slodka_milka 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 11:22 pm   

[quote="fufu1979"]Jestem zbulwersowana dzisiejsza wiadomoscia z compain(nawet juz nie wiem jak sie pisze).Reagowalismy wczesniej na direct de huur i jako pierwsi dostalismy to mieszkanie kobieta z tej spoldzielni dala nam nr.tel.co sie okazalo od koordynatorki aby umowic sie na spotkanie wiec to zrobilismy po dlugim oczekiwaniu na odebranie tego tel.wkoncu odebrala i ok w tamtym tygodniu powiedziala ze nie ma czasu najblizszy termin to 12maj wtorek (myli daty bo 12 maj byl czwartkiem ale pomyslalam ze moze zle cos zrozumialam) i na nastepny dzien dzwonie do niej o umowienie terminu aby moze przyspieszyc zobaczenie tego mieszkania ok powiedziala ze we wtorek 10-tego o 10:00.A dzis dzwonia ze spoldzielni i twierdza ze nie odpowiadalismy na telefony i na emaile.To jest po prostu rasizm nic wiecej.Jestesmy uczciwymi ludzmi zawsze pomagalismy innym chociaz czesto przejechalismy sie ale coz jesli ktos potrzebuje pomocy nie potrafimy odmowic.A teraz mamy mieszkac na podworku?Oszusci i tyle.Jestem w ciazy ciaza wysokiego ryzyka i znow krwawie i boli mnie brzuch obawiam sie ze nie do nosze znow ciazy.Serdecznie mam juz dosc chyba i ja zaczne wiatrakow traktowac jak oni normalnych ludzi traktoja.A roczny dochod przekracza nam,wiec nie ma podstaw do tego aby nam nie przyznac tego mieszkania.Czy ktos z was byl tak samo potraktowany jak my?Co moge zrobic w tej sprawie prosze o porade.Dziekuje.

Hejka. Tez mieszkam w Eindhoven.
nie kojarze tego compain. Na wstepie, nei denerwuj sie teraz to ty i dziecko jestecie najwazniejsi a nie jakies glupie mieszkanie. Ja rowniez mialam problem z mieszkaniem w czasie ciazy (byly wlasciciel miszkania zakrecal mi ciepla wode, czasami na 3 dni, jak chcial spbie ugotowac to musielismy wyjsc z salonu (salon z otwarta kuchnia) , odmopwiono nam urgentie (a ten wlasnie "wspanialomyslny czlowiek" miwszkanie dostal z urgentie i przyjezdza sobie ze swojego kraju raz na pol roku do holandii bo tu zycie dla niego jest za drogie), wprowadzilismy sie do studia ale mamy swiety spokoj.

http://www.juridischloket.nl/Pages/default.aspx - link gdzie moga udzielic ci bezplatnych porad prawnych, poza tym w eindhoven w welzijn mozesz zawsze udac sie na bezplatne porady prawne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group