NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Błednie wypełniony opgaaf
Autor Wiadomość
Acer 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 3:22 pm   Błednie wypełniony opgaaf

Witajcie, mam nastpeujacy problem, dostałem te niebieskie koperty zwrotne z podatku i druczki które zle wypełnilem.....

zamiast danych własciciela konta wpisałem swoje dane (nie jestem włascicielem konta)

Moge to wykorektorowac? czy skreslic?

wypełniłem pierwszą i druga strone (jest to polskie konto wiec z tego co widze powinienem wypełnic tylko druga strone...... najpierw zrobilem, potem poczytałem.... :/)

prosiłbym o rade co mam teraz zrobic przed wyslaniem kopert
 
 
marek18071981 
Poczatkujacy
marek18071981


Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 43
Skąd: Oss
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 8:39 am   Hej

Tutaj masz wzór pisma które wypełnisz i wyślesz na adres z tego listu który dostałeś czyli do Heerlen: http://s1777.chomikuj.pl/...skie.pdf&loc=PL To samo pismo wyślij na adres: BELASTINGDIENST APELDOORN CENTRALE ADMINISTRATIE UITBETALINGEN 2 POSTBUS 9055 7300 GT APELDOORN NEDERLAND Ostatecznie telefon do belastieng z prośbą o ponowne wysłanie pisma. ;) A ja pamiętam, że kiedyś zawsze dostawałem dwa razy pismo do podania numeru konta. Pierwsze wypełniałem i wysyłałem, drugie przychodziło po 2 tygodniach, z tym nie trzeba było nic robić. Nie wiem jak jest teraz.
Ostatnio zmieniony przez marek18071981 Nie Cze 05, 2011 8:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Acer 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 7:55 pm   

troche zamotane....

wysle wykorektorowane, zobaczymy co bedzie

nr konta bedzie nie ruszany, jedynie dane wlasciciela wiec mysle ze powinno sie obejsc bez problemow
 
 
tropical 
Poczatkujacy
tropical

Dołączyła: 26 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 8:00 am   zmiana na konto pl

dostaklam pismo w ktorym pisze ze kasa zostanie przlana na konto jakies inne niz moje pl wiec napewno kancleraii tylko ze ja wolalbym na swoje i chce kombinowac sama wyslac to pismo ze zmiana na konto pl tylko nie bardzo wiem ktore pobrac z tej strony urzedu ?

[ Dodano: Nie Cze 26, 2011 8:17 am ]
weszlam na ten formularz opgaaf rekeningnummer i tam nie widze miejsca zeby wpsiac konto pl tylko nl, ktos podpowie jak to zrobic bo nie chce sie martwic ze w lolo mnie zrobi ta kancelaria
 
 
Artem 
Poczatkujacy
Artem

Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 2:26 am   Re: zmiana na konto pl

tropical napisał/a:
dostaklam pismo w ktorym pisze ze kasa zostanie przlana na konto jakies inne niz moje pl wiec napewno kancleraii tylko ze ja wolalbym na swoje i chce kombinowac sama wyslac to pismo ze zmiana na konto pl tylko nie bardzo wiem ktore pobrac z tej strony urzedu ?

[ Dodano: Nie Cze 26, 2011 8:17 am ]
weszlam na ten formularz opgaaf rekeningnummer i tam nie widze miejsca zeby wpsiac konto pl tylko nl, ktos podpowie jak to zrobic bo nie chce sie martwic ze w lolo mnie zrobi ta kancelaria


Albo to ty chcesz zrobić kancelarie w lolo nie płacąc im prowizji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group