NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
makler Duinzigt
Autor Wiadomość
AgaL
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 67
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 7:24 pm   makler Duinzigt

Zamierzam wynając mieszkanie w Hadze od tego maklera ale wcześniej chciałabym sie dowiedzieć czy ktos moze z forumowiczów miał z nimi jakiś kontakt. Dokładnie chodzi o to czy ktos wynajmował od nich mieszkanie i czy wszystko było ok juz po podpisaniu z nimi kontraktu?, czy pozniej nie wystąpiły jakies problemy ze strony tego maklera?
 
 
 
mrozna 
Poczatkujacy

Dołączyła: 20 Kwi 2009
Posty: 25
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 9:17 pm   

Ja tez chce wynajac od nich mieszkanie. Jest ktos kto od nich wynajmowal mieszkanie ?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 9:20 pm   

mrozna,moze nie zauwazylas ale

temat jest z zeszlego roku i nikt jak widzisz przez ten czas nic nie dodal w tym watku ...
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 9:25 pm   

ja bylem u nich zapisany

ale nie skorzystalem bo maja jeden glupi przepis jak np mieszkanie kosztuje 700e na miesiac to musisz miec 3 razy tyle brutto czyli ok 2100e taki warunek mieli przynajmniej w koncowce 2009 od tego czasu moglo sie cos zmienic

a tak w ogole to chyba posrednik dobry
jedno mieszkanie ogladalem wygladalo to tak ze zadzwonilem i umowilem na spotkanie gosc przyjechal punktualnie itd itp wiec sa raczej zaufani szkoda tylko ze nie bylo mnie stac na mieszkanie zeby u nich wziac bo nie spelnialem powyzszego warunklu
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 11:40 am   

bejupi,



Cytat:


maja jeden glupi przepis jak np mieszkanie kosztuje 700e na miesiac to musisz miec 3 razy tyle brutto czyli ok 2100e
nie badz smieszny, uwazasz ze 2100 euro brutto ,to jakas wygorowana kwota
chyba nie myslisz, ze srednio zarabiajacego holendra na to nie stac

moze od razu sobie powiedzmy ,ze nie dla wszystkich polakow jest to granica do przeskoczenia i chyba o to w tym chodzi
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 5:00 pm   

byly tez tansz mieszkania i po 550e ale ja potrzebowalem 3 pokojowego i mialem troche ponizej 2100e i z tego powodu nie dostalem mieszkania a teraz siedze na mieszkaniu ktore jest duzo drozsze a wlasiciciel nie mial glupiej regulki
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 7:14 pm   

bejupi- moze i glupia regulka - choc ja uwazam , ze wcale niebezpodstawnie tak sobie zycza i takie maja prawo .
jest to dla wielu biur powiedzmy jakas forma wiarygodnosci.
Pozatym 2100 dla dwoch pracujacych osob to wcale nie jest wygorowany prog.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 7:35 pm   

agata napisał/a:
Pozatym 2100 dla dwoch pracujacych osob to wcale nie jest wygorowany prog.


2100 brutto na 2 osoby moim zdaniem to żaden próg - próg by był jakby chcieli 2100 euro ale netto na 2 osoby ...
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 6:30 pm   

a w ktorym miejscu wspomnialem cos o 2 pracujacych osobach? jak sie ma dzzieci to jedno niestety jest uwiazane w domu z nim
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:08 pm   

bejupi,


Cytat:
jak sie ma dzzieci to jedno niestety jest uwiazane w domu z nim


no popatrz a tego to nie wiedzialam , i nie pisze tego zlosliwie , ja tam zapierdzielalam od zawsze do pracy, nawet jak dzieci byly bardzo malutkie i podejrzewam, ze wiele kobiet wcale nie jest/nie czuja sie z tego powodu uwiazane ...a od czego sa nianie ,zlobki, albo przedszkola ? :035:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Cze 21, 2011 9:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:43 pm   

ciebie bylo stac zeby przed otrzymaniem kinderopvang toeslagu zaplacic za przedszkole z wlasnej reki mnie nie stac na danie 1000e z przedszkole i czekanie na toeslag bo nie mam 1000e proste to jest bledne kolo
zona nie pojdzie do pracy bo nie stac nas na kinderopvang, nie stac nas na kinderopvang (ktory bylby po czesci subsydiowany z toeslagu) bo zona nie ma pracy
sory ze stracilas kontakt z rzeczywistoscia jakis cas temu gochna i nie dostrzegasz w jakim polozeniu niektore przepisy prawa toeslagowego stawiaja ludzi
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:50 pm   

bejupi napisał/a:
ciebie bylo stac zeby przed otrzymaniem kinderopvang toeslagu zaplacic za przedszkole z wlasnej reki mnie nie stac na danie 1000e z przedszkole i czekanie na toeslag bo nie mam 1000e proste to jest bledne kolo
zona nie pojdzie do pracy bo nie stac nas na kinderopvang, nie stac nas na kinderopvang (ktory bylby po czesci subsydiowany z toeslagu) bo zona nie ma pracy
sory ze stracilas kontakt z rzeczywistoscia jakis cas temu gochna i nie dostrzegasz w jakim polozeniu niektore przepisy prawa toeslagowego stawiaja ludzi


wiesz, ja tez tak mialam, ale w wiekszosci zlobkow/bso mozna sie dogadac! 2 razy (rozne zlobki) poprostu poszlam i dawalam dzieci do opiekunki i opvang czekal kiedy dostane 1 naleznosc z urzedu i im przelalam. a czekali az 2 miesiace! kwestia umowienia sie.
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:57 pm   

bejupi,
Cytat:
sory ze stracilas kontakt z rzeczywistoscia jakis cas temu gochna i nie dostrzegasz w jakim polozeniu niektore przepisy prawa toeslagowego stawiaja ludzi


znamy sie osobiscie ? czy wyczytales to z moich postow ?



zenada
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
FleedoKene 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 10:43 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Cze 26, 2011 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adam54GH 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 15
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 2:04 pm   

Witam!
Ja wynajmuję mieszkanie od tego maklera juz od kilku miesięcy i jestem zadowolony, są zaufanym biurem.
Mrozna jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to chętnie udziele Ci informacji.
pozdrawiam :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group