NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypłata pieniędzy kartą ING w bankomacie PKOPB.
Autor Wiadomość
djwojkot 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 29
  Wysłany: Sob Lip 23, 2011 8:20 am   Wypłata pieniędzy kartą ING w bankomacie PKOPB.

Witam. Od niedawna jestem w Polsce. Wczoraj pierwszy raz miałem przyjemność pobrać pieniądze holenderską kartą ING w bankomace PKOPB. Wypłaciłem 150zł. Czy ktoś wie ile euro w rzeczywistości mi zabrało razem z prowizją? Może ktoś wie, gdzie takie tranzakcje się najlepiej przeprowadza. Pozdrawiam :035:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 23, 2011 10:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Lip 23, 2011 10:28 am   

djwojkot napisał/a:
Wypłaciłem 150zł. Czy ktoś wie ile euro w rzeczywistości mi zabrało razem z prowizją?


Witam,

Wszystko zalezy od kursu wg ktorego bank przeliczyl euro na zl , co do prowizji to albo jest minimalna albo jej wcale nie ma .

A zeby wiedziec dokladnie to jesli masz dostep do konta przez neta to zaloguj sie do ing.nl i sprawdz historie rachunku tam bedzie pisac wszystko ;)
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
djwojkot 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 29
Wysłany: Sob Lip 23, 2011 12:47 pm   

Kurs był wtedy 3,85 za 1ue. No właśnie założyłem już sobie konto internetowe w ING, ale nie zdążyłem go jeszcze aktywować. OK, ale słyszałem że najlepiej wypłacać z bankomatów Millenium. :033:
Ostatnio zmieniony przez djwojkot Sob Lip 23, 2011 12:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Lip 23, 2011 6:48 pm   

Nieee ja zawsze wypłacam z BP bo mają najlepszy kurs.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Sob Lip 23, 2011 7:01 pm   

zaszlyszane w FIDO....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group