NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mega polski koncert-Doda i Szymon Wydra
Autor Wiadomość
Dorota_R
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 13
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 1:02 pm   Mega polski koncert-Doda i Szymon Wydra

Czy wie ktos cos wiecej na ten temat. Chcialam sie tam wybrac jednak wciaz nie ma informacji gdzie mozna kupic bilety, a zostal juz tylko miesiac....
 
 
Dorota_R
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 13
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 4:33 pm   

W przedsprzedazy bilety 22,50 euro
W dniu koncertu 25,00 euro
Przedsprzedaz biletow w Groenoordhal/Leiden;sobota 27.10.07 i niedziela 28.10.07 lub sklep POLSAM,ul.Dorpstraat 45,1431 CA Aalsmeer,czynny od wtorku do piatku 15.00-19.00,w soboty 09.00-17.00.

http://www.buro-aalsmeer.nl/ na tej stronie znajdziecie wiecej informacji na ten temat...mozna tem rowniez zadzwonic.Wiec jak ktos chce kupic bilet a mieszka daleko od miejsca gdzie je sprzedaja moze tam zadzwonic i kupic bilet a oni go przesla.

Idzie ktos na ten koncert?
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 6:04 am   

Przyjedzie tylko szymon wydra, doda wymysli cos ze jest chora lub cos podobnego :P
 
 
fubucom 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Poznań/Rotterdam
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 1:01 pm   

Ja myślę że Doda wpadnie bo każda kasa się liczy, gdzie w Polsce by ktoś zapłacił 83,25 zł za jej koncert :lol: Dodatkowo może być ciekawie,może zacznie się rozbierać bo pomyśli że to sesja do kolejnego magazynu :023:
 
 
tilburgon
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 59
Skąd: okolice Eindhoven
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 1:20 pm   

A kto to jest Doda i Szymon Wydra?
Maja jakies przeboje ?
Jaki to typ muzyki ?
Jeszcze nigdy ich nie slyszalem !
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 3:01 pm   

jak sie slucha jeszcze disco polo to nie slyszy sie o dodzie hi hi. a jednak jak na polke to ma kilka ladnych kawalkow. a innym zal sciska co nieco. a ze jest mlodziutka ladniutka i glupiutka co wcale n9ie pozwala jej w tym by kosic kaske. tylko patrzec i nie krytykowac w sposob >>>cenzura<<< bo wkoncu to tez czlowiek a i tzreba przyznac ze atrakcyjna kobieta ale to kwestia tego jaki kto ma gust
 
 
malgosiaxx
Gaduła

Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 138
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 3:09 pm   

matthewue napisał/a:
jak sie slucha jeszcze disco polo to nie slyszy sie o dodzie hi hi. a jednak jak na polke to ma kilka ladnych kawalkow. a innym zal sciska co nieco. a ze jest mlodziutka ladniutka i glupiutka co wcale n9ie pozwala jej w tym by kosic kaske. tylko patrzec i nie krytykowac w sposob >>>cenzura<<< bo wkoncu to tez czlowiek a i tzreba przyznac ze atrakcyjna kobieta ale to kwestia tego jaki kto ma gust


Jaka biedna Doda pokrzywdzona,tak ja po chamsku krytykuja.A ona jest tak kulturalna,ach...kobieta z klasa
:twisted:
_________________
"Zaba ze studni nie wie,co to ocean"
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 3:14 pm   

ha ha dobre. nie chodzi mi o to ze ja bronie poprostu nie lubie jak ktos pisze bzdury a przewaznie jeszcze z zazdrosci. poprostu jest taka jaka jest a do tego jeszcze potrafi kase z tego robic a chyba to jest jej celem i wychodzi jej to dobrze. wkoncu kazdy sposob jest dobry.
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 4:42 pm   

a jak powiem, ze Doda nie ma talentu ?
to bedzie chamskie :P
generalnie laska jest kontrowersyjna ale to taki zawód...
ale ten Wydra.. tu nie robie jaj sobie... ide go zgooglowac... bo chyba na czasie nei jestem :roll:
---
o fak... jak to ten koleś co "do nieba nie chodze, bo jest mi nie podrodze" to ja sie nie pisze... gusta rozne, opinie też.. facet jest fatalny.. może i ma głos ale... zresztą... :wink:
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 5:15 pm   

yourij to fakt ze nie karzdy urodzil sie spiewakiem ale kazdy moze sprobowac. a efekt musi byc ten sam wkoncu kasa. tak ze ocene kto sie nadaje lub nie zostawiam fanom. pozdrawiam
 
 
Dorota_R
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 13
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 11:32 am   

ja mysle , ze przed "fanami"ona gra zupelnie inna osobe niz jest naprawde....i z tej swojej glupiej gry robi kase.A w Polsce to juz chyba sluchaja ja wylacznie 12-latki(tak czytalam raz na wp.pl).Jesli robi sie o niej cicho to zaraz wymysla jakas hisoryjke na swoj temat i znowu o niej mowia;)
Swoja droga na poczatku swojej kariery spiewala na zywo bardzo dobrze, ale ostatnio...hmm juz tak slicznie nie jest i czesto na koncertach jest playback a ludzie chca zwrotu kasy bo tak to oni sobie w domu moga posluchac.
Mimo wszystko wybiore sie na koncert...dobrze miec troszke Polski w Holandii;)
 
 
fubucom 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Poznań/Rotterdam
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 11:59 am   

Ja się tam wybiorę ale tylko po to by zobaczyć jak sie rodaki bawią, może poznam kogoś fajnego, kto też przyszedł tylko by kogoś poznać,a muzyka w tle to może być nawet Krawczyk bo po kilku piwach i tak już wszystko jedno :lol: , co do głosu Dody to myślę że na jego zmianę to miały raczej hormony zrostu i litry wódki. :030:

Właśnie wpadłem na to teraz .... a może Doda ma problemy z śpiewaniem bo przepona musi wytrzymywać nacisk silikonu :031:
 
 
fubucom 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Poznań/Rotterdam
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 12:11 pm   

Doroto R czy zwróciłaś uwagę że masz takie same imię i inicjały jak Doda,czy to przypadek,a może jesteś tak wielką fanką i się do tego nie przyznajesz :P :D

Ps; gdzie uczęszczasz na lekcje holenderskiego? jetem ciekawy bo sam chodzę i może się nawet znamy z widzenia hmm.... ta Holandia taka malutka :D
 
 
Monika :)
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 18
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 2:03 pm   

Witam,

Kiedy jest ten koncert i w jakim miescie?

Chyba nie w Arenie, hihihi :D

Monika
_________________
pozdrowiam
 
 
fubucom 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Poznań/Rotterdam
Wysłany: Śro Paź 17, 2007 2:27 pm   

http://www.niedziela.nl/i...=1086&Itemid=57



Tu jest wszystko :D

Arena? Widać że z Poznania :023:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group