NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komputer
Autor Wiadomość
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 9:14 pm   Komputer

Potrzebuje programu do podzielenia dysku bez utraty danych, znacie jakis program?
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 12:12 pm   Re: Komputer

Kuba napisał/a:
Potrzebuje programu do podzielenia dysku bez utraty danych, znacie jakis program?


slyszalam ze partition magic mogl to zrobic ale glowy za to nie dam.

partition manager podobno ma wieksze mozliwosci od powyzszego w zarzadzaniu partycjami wiec podejrzEwam, ze moglby podzIelic dysk bez utraty danych.

czEgo jestem pewna to Acronis Partition Expert. to narzEdzie napewno podzIeli bez utraty danych.
_________________
Nell
 
 
Bea 
Gaduła


Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 127
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 12:15 pm   

może to ci się przyda
http://www.pcworld.pl/news/82315_1.html
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 7:37 pm   

ja tez mam problem otuz strasznie muli mi komp. skanowalem go kacperkiem i wykazuje ze jest czysty. prosze o pomoc
 
 
Dubus 
Nieśmiały użytkownik
szyderca


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 59
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 7:59 pm   

Kasper Kasprem, ale na mulenie najczesciej pomaga czyszczenie rejestru i wywalenie spyware :)
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:23 pm   

matthewue napisał/a:
ja tez mam problem otuz strasznie muli mi komp. skanowalem go kacperkiem i wykazuje ze jest czysty. prosze o pomoc


przeskanuj www.ewido.net i wywal wszystko co znajdzie :wink:
 
 
matthewue 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 57
Skąd: UE
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:45 pm   

dzieki wam zaraz sie biore do roboty. pozdrawiam
 
 
kawaler 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 8:37 pm   Hmmm

Na tego typu programy ja bym troszeczke uważał... bo zawsze moze coś sie zdarzyć nieprzewidywalnego :-O
_________________
Email: [email protected]
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 8:53 pm   Re: Hmmm

kawaler napisał/a:
Na tego typu programy ja bym troszeczke uważał... bo zawsze moze coś sie zdarzyć nieprzewidywalnego :-O


jaki program i co sie może przydarzyć :roll:
 
 
Marzena38 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 55
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 79
Skąd: Lodz
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 8:43 pm   

Sluchajcie mam problem ...Nie moge od kilku dni wyslac zadnego e-maila ze swojej poczty, bo wyskakuje mi takie zdanie .....

Volg de onderstaande aanwijzingen als je Windows Live Hotmail wilt blijven gebruiken. Dit bericht krijg je van tijd tot tijd te zien. Het maakt deel uit van onze methode om ongewenste berichten tegen te gaan.

Nastepnie pojawia sie cos takiego

Typ de tekens in die je in deze afbeelding ziet
In Windows Live Hotmail wordt de HIP-test (Human Interface Proof) gebruikt om spam te bestrijden. De cijfers en letters in de afbeelding die u moet typen dienen om te controleren dat een persoon en niet een geautomatiseerd programma de pagina probeert te openen. Deze test voorkomt dat automatische programma's accounts aanmaken en ongewenste berichten versturen.

8 tekens
Typ de getallen in die je hoort. Als je het niet goed kunt verstaan, kun je de opname nogmaals afspelen of op de knop Vernieuwen klikken om een andere reeks getallen te beluisteren.



Dit helpt ons te voorkomen dat automatische programma's accounts aanmaken en ongewenste berichten versturen.
Vraag hulp hierbij



Typ de 8 tekens die je ziet in de afbeelding.
Typ de 10 getallen in die je hoort in de opname.


A kiedy klikam na hulp , to jest taki tekst

De HIP-test uitvoeren:
Bekijk de cijfers en letters in de afbeelding en typ deze in het vak onder de afbeelding. Voer een van de volgende handelingen uit als u één of meer cijfers of letters niet kunt lezen:
Klik op het pictogram Vernieuwen om een nieuwe afbeelding weer te geven.
Klik op het pictogram om een geluidsopname van tien cijfers te beluisteren. Als u liever nogmaals een afbeelding bekijkt, klikt u op het pictogram .
Klik op Naar Postvak IN.

Nie znam holenderskiego ani nie jestem dobra w obsludze komputera , prosze pomozcie , jak tego sie pozbyc ...
 
 
thomas 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 70
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 9:06 pm   

Jak rece rosnal nie z tego miejsca co trzeba to zawsze cos nieprzewidzianego moze sie zdarzyc :035: :030:
_________________
Najwieksze slabosci czlowieka:
watpliwosc i poczucie nizszosci.
Ostatnio zmieniony przez thomas Śro Sty 16, 2008 9:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Śro Sty 16, 2008 9:26 pm   

Wg tego co piszesz sprawa ma sie nastepujaco:
Cytat:
Volg de onderstaande aanwijzingen als je Windows Live Hotmail wilt blijven gebruiken. Dit bericht krijg je van tijd tot tijd te zien. Het maakt deel uit van onze methode om ongewenste berichten tegen te gaan.

Postepuj z nastepujacymi wskazowkami jesli chcesz nadal uzywac Windows Live Hotmail.Komunikat ten zobaczysz od czasu do czasu.Jest to jeden z naszych sposobow by zapobiegac niepozadanym listom(spam)
Cytat:
Typ de tekens in die je in deze afbeelding ziet

Wpisz znaki ktore widzisz na tym obrazku(token)
Cytat:
In Windows Live Hotmail wordt de HIP-test (Human Interface Proof) gebruikt om spam te bestrijden. De cijfers en letters in de afbeelding die u moet typen dienen om te controleren dat een persoon en niet een geautomatiseerd programma de pagina probeert te openen. Deze test voorkomt dat automatische programma's accounts aanmaken en ongewenste berichten versturen.

W Windows Live Hotmail uzywany jest test HIP (test aktywnosci czlowieka) aby zalczac spam.Cyfry i litery na obrazku ktore musisz wpisac sluza po to aby sprawdzic,ze to osoba a nie programy(spam-boty) tworza konta i wysylaja niepozadane listy.
Cytat:
8 tekens
Typ de getallen in die je hoort. Als je het niet goed kunt verstaan, kun je de opname nogmaals afspelen of op de knop Vernieuwen klikken om een andere reeks getallen te beluisteren.

Wpisz 8 liczb ktore slyszysz.Jesli nie potrafisz dobrze zroumiec mozesz nagranie odtworzyc ponownie lub kliknac guzik "Odswiezanie" aby odsluchac nowy szereg liczb
Cytat:
Dit helpt ons te voorkomen dat automatische programma's accounts aanmaken en ongewenste berichten versturen.
Vraag hulp hierbij

To pomaga nam zapobiegac by programy-automaty tworzyly konta i wysylaly niepozadane listy
Cytat:
Typ de 8 tekens die je ziet in de afbeelding.
Typ de 10 getallen in die je hoort in de opname.

Wpisz 8 znakow ktore widzisz na obrazku
Wpisz 10 liczb ktore slyszysz w nagraniu

I to powinno pomoc .W kazdym razie przy wysylaniu maila pojawia sie sytuacja w ktorej musisz autoryzowac operacje czyli w tym przypadku musisz wprowadzic okreslone znaki z obrazka badz uslyszane cyfry.

Pozdro :wink:
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
Marzena38 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 55
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 79
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 5:12 pm   

Bardzo Ci dziekuje za pomoc , zaraz sprobuje to zastosowac :)
Bez Twojej pomocy nawet nie wiedzialabym jak sie do tego zabrac , jeszcze raz wielkie dzieki :)

[ Dodano: Czw Sty 17, 2008 8:01 pm ]
Sprobowalam zrobic wszystko po kolei , niestety w punkcie gdzie mialam wpisac uslyszane cyfry - utknelam :074:
Cyfr nie slychac tylko jakies niezrozumiale teksty jak z koncertu rokowego...
Czy jest jakis inny sposob zeby calkowicie sie tego pozbyc ? Moze jakis darmowy program antywirusowy czy cos podobnego , co usunie mi te przeszkode ???

Prosze pomozcie....
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 8:58 pm   

Nie Marzena ..zaden program antywirusowy temu nie zapobiegnie poniewaz to nie jest kwestia wirusa tylko opcja zabezpieczenia poczty przed spamem i nieautoryzowanym wysylaniem maili. Najprawdopodobniej uzywasz konta poczty na hotmailu przez komunikator msn.Jesli w msn nie jestes w stanie tego zniwelowac to poprostu zaloguj sie do poczty bezposrednio z przegladarki.Czyli kliknij tutaj i wpisz swoj adres mail w 1 okno a w drugie wpisz haslo.

Pozdro :wink:
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
Marzena38 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 55
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 79
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 4:46 pm   

Bardzo Ci dziekuje za pomoc :)
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group