NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SVB prosze o rade.........
Autor Wiadomość
mirecki
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 20
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 11:22 pm   SVB prosze o rade.........

Witam mam problem z SVB, a minowicie, migdy nie ubiegalem sie o zasilek w PL z racji wysokich dochodow i ten fakt zaznaczyl wydzial spraw spolecznych w PL i taka informacje przeslal do SVB, a SVB domaga sie wyjasnienia dlaczego w PL nie ubiegalem sie o zasilek, dzis dostalem nastepne pismo z SVB, ze przekladaja mi termin do 28 listopada na wyjasnienie tej sprawy. Dzwonilem do marszalka wojewodztwa o wyjasnienie dotarlem do pracownika biura ktory to robi i dostalem wyjasnienie, ze mam zlozyc w PL w niosek o zasilek na dziecko, oczywiscie dostane odmowna odpowiedz / wysokie dochody/ a nastepnie mam ponownie zlozyc wniosek do SVB, SVB ponownie przesle zapytanie do marszalka wojewodztwa a ta instytucja w odpowiedzi dopiero wyjasni, ze mi zasilek nie przysluguje gdyz mam za wysokie dochody,.... no coments paradoks zyciowy.
ma ktos jakas rade lub podpowie jak to inaczej zalatwic? bo nastepne pol roku mi zleci Pozdrawiam wszystkich Forumowiczow
 
 
nollewska 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 547
Skąd: Veghel/Torrevieja
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 11:03 pm   

Jezeli w Polsce nie pobierales zasilku rodzinnego, gdyz nie skladales wniosku, to teraz MUSISZ to zrobic. Najprawdopodobniej Twoja zona pracuje w Polsce i moze sie ubiegac o zasilek rodzinny. Wg. prawa holenderskiego kazda osoba zatrudniona powinna otrzymac zasilek rodzinny w swoim kraju, tylko SVB nie chce wziac pod uwage faktu, ze to inny kraj i inne zasady.
Och, skad ja to znam!
Skladaj wniosek, aby dali Ci decyzje negatywna i nie bedzie dalej problemu w NL.
_________________
Nollewska
www.kancelariabean.com
Kancelaria Podatkowa On-line
 
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 4:44 pm   

Czy jesli w moim profilu na svb.nl widnieje data kolejnej wyplaty i znak zapytania to jest to uzaleznione przedstawieniem im przelewow kierowanych do matki dziecka?
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 9:14 pm   

stroopwafel napisał/a:
Czy jesli w moim profilu na svb.nl widnieje data kolejnej wyplaty i znak zapytania to jest to uzaleznione przedstawieniem im przelewow kierowanych do matki dziecka?


trzeba bylo przycisnoc znak zapytania:
Op de datum betaling maakt de SVB uw geld over naar de bank. Afhankelijk van uw bank kan het nog enkele dagen duren voordat het bedrag op uw rekening staat.

czyli danego dnia SVB bedzie przelewalo pieniadze... ale moze to potrwac pare dni zanim pieniadze beda widoczne na twoim koncie...

a jak wejdziesz po prawej stronie w: Details... to u mnie wyswietla sie:
Volgende betaling kinderbijslag

* 3e kwartaal van 2011
* Wordt uitbetaald 05-10-2011
Ostatnio zmieniony przez Duuvelke Nie Sie 07, 2011 9:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group