NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Nie Paź 02, 2011 4:38 pm
kredyt w holandii z negatywnym BKR
Autor Wiadomość
migrant 
Poczatkujacy
nh

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: krk
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 4:09 pm   kredyt w holandii z negatywnym BKR

witam. posiadam vast contract i staram się o kredyt w nl, ale mam negative bkr, poprzez własną głupotę dwa lata temu:( moze ktoś miał podobne doświadczenia i moze pomóc w tej sprawie bo w bankach bardzo ciezko:/ z góry dziękuje
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 49
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 4:37 pm   

Ciężko będziesz miał. Możesz popróbować w firmach które udzielają kredytów bez sprawdzania w BKR, tyle że przygotuj się na "odpowiednie" prowizje i oprocentowanie. Szukaj w guglach, leningen zonder bkr.
 
 
migrant 
Poczatkujacy
nh

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: krk
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 4:46 pm   

Właśnie już tyle tego obdzwoniłem i dalej lipa:/ mam nadzieję, że ktoś miał niedawno taki sam problem i sie udało....
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 10:11 am   

A czasami Geemente nie udziela jakichś kredytów socjalnych? Obiło mi się o uszy.
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 10:18 am   

W Polsce jeśli spłacisz zaległy dług to zostaje się wykreślonym z BIK. Może tutaj też tak jest?
_________________
Dumny Polak
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 10:34 am   

jso napisał/a:
W Polsce jeśli spłacisz zaległy dług to zostaje się wykreślonym z BIK. Może tutaj też tak jest?


Niestety tutaj tak nie jest.
My bylismy w podobnej sytuacji. Pewnie ze masz mozliwosc dostania tego kredytu w instytucjach ktore daja pozyczki (bez patrzenia w bkr - to to tylko z nazwy tak jest), ale odsetki sa DUUUze! Tak, dostalismy kredyt (wlasnie przez lennieng met BKR), ale naprawde wolalabym go nie miec i gdybysmy mogli cofnac czas - w zyciu nie zdecydowalabym sie po raz 2 na ten kredyt.

Tutaj rejestracja w BKR trwa 5 lat, a glosy byly i takie ze ma sie ten cyrk przedluzyc do 10!!! ale puki co nie slyszalam zeby ta ustawa przeszla.
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 11:40 am   

no niestety. kiedys jakies dwa lata temu byla ozliwosc otrzymania kredytu hipotecznego z negatywnym BBKR-em ale fakt koszty takiego kredytu byly bardzo wysokie. z tego co wiem teraz banki nie chca wogole juz udzielac ryzykownych pozyczek, na co mial wplyw kryzys, obecnie banki bardziej wnikliwie oceniaja tak dochody jak i inne zadluzenia- wiec w obecnym czasie niestety raczej mozesz zapomniec o hipotece.
niestety
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 11:56 am   

jso napisał/a:
W Polsce jeśli spłacisz zaległy dług to zostaje się wykreślonym z BIK. Może tutaj też tak jest?


jso nie do konca -sprawa jest taka,ze bank/firma moze niby zrobic takie wykreslenie na dwa sposoby - jedne jest bardzo latwy drugi sporo zachodu i malo komu sie to chce robic dlatego firmy ina na latwizne i wybieraja pierwszy sposob a wtedy "notatka" o Tobie jest tam przechowywana przez 5 lat.

Moj ojczulek mial takie problemu bo mu sie Polbank pomylil (z innym czlowiekiem) i go umiesci i pozniej 6 miesiecy trwalo wyjasnianie itd. Kumpel z banku mi polecil co maja zrobic - bo tez probowali to zrobic zostawiajac notatke a Nordea przez to odmawiala kredytu. Takze naprawde trzeba na to uwazac bo banki sie wycwanily i maja orenz ale jak juz przychodzi do naprawy to sa niechetne.

dodatkowo UE sie porozumiala i chca zrobic taki ogolno europejski BIK/BKR - w jednym sobie zalatwisz wpis juz wszedzie Ciebie widza...
Ostatnio zmieniony przez .:Paco:. Pon Paź 03, 2011 11:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
migrant 
Poczatkujacy
nh

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: krk
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 4:11 pm   

Dziękuje za szeroki odzew:) Tak ogólnie to potrzebuję kredyt gotówkowy a nie hipotekę... Misia 0101 mogłabyś mi podać namiary na tą firmę? Chciałbym się zorientować, co i jak i jak dawno to załatwiałaś? Z góry dzięki:)

[ Dodano: Pon Paź 03, 2011 5:05 pm ]
A być może ktoś miał do czynienia z zakupem samochodu na raty w takim przypadku, także proszę o odzew:)
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 5:41 pm   

4 lata temu i bylo to elq (ale cos tam slyszalam ze zbanczyli), czy prawda - nie wiem, poszukaj.
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
migrant 
Poczatkujacy
nh

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: krk
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 6:48 pm   

ok zaraz poszukam i mam nadzieję, że w końcu uda się coś zdziałać....

[ Dodano: Wto Paź 18, 2011 6:17 pm ]
niestety dalej nic:((:(:(:(:(:(:(: jesli ktos ma namiary na sprawdzoną firmę to proszę o odzew. :073:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group