NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROBLEM Z WYPROWADZKA I ODZYSKANIEM SWOICH RZECZY
Autor Wiadomość
beny3114 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 2
  Wysłany: Pon Paź 31, 2011 7:13 pm   PROBLEM Z WYPROWADZKA I ODZYSKANIEM SWOICH RZECZY

Witam mam pewien problem z polakiem. Przyjechalem 3 miesiace temu do holandii i wynająłem pokój u polaka, co sie później okazało bardzo złym pomysłem, nie było żadnych mediów, ZA POKÓJ PŁACIŁEM 600 EURO, telewizje sam zalozylem i prosilem zeby wzial internet jakis taki stacjonarny bez limitow w KPN czy telforcie. Pojechal po ten internet ale przywiózł vodafon bezprzewodowy 45 euro abonamentu. Zapytałem czy ten internet ma jakieś limity a on powiedział że on nie wie bo on się na tym nie zna. to bylo dokladnie na początku sierpnia. Używały tego internetu 4 osoby. W miniony piątek wyprowadzałem się od tego człowieka i gdy chcialem zabrać swoje rzeczy on rzucił mi rachunek za internet z sierpnia na 370 euro i powiedzial ze ja mam to zaplacic bo to ja cos sciagalem i to ja nabilem ten rachunek. zabralem tylko czesc swoich rzeczy bo wygonil mnie z domu i powiedzial ze jak zaplace to moge wziasc reszte. Dodam jeszcze ze gosc faszerowal sie sterydami a teraz jest caly czas pijany wiec mysle ze nie musze tlumaczyc co z tego wyszlo... Pojechalem na policje, i tu jest dopiero zdziwienie, policjantka powiedziala mi ze moga interweniowac dopiero jak cos sie dzieje. Wiec zapytalem czy najpierw musze wyladowac w szpitalu zebyscie mi pomogli?? i mowie ze teraz do niego pojade wiec za 5 minut wyslijcie radiowoz bo bede lezal przed domem w kaluzy krwi. Policjantka do mnie zebym nie jechal ale oni nie moga mi pomoc... wiec co mam zrobic?? Kupic bron i zastrzelic gnoja?? PROSZE POMOZCIE BO NIE WIEM CO MAM ZROBIC... MOŻE KTOŚ ZNA LUDZI KTÓRZY POMAGAJA ROZWIĄZYWAĆ TAKIE PROBLEMY??
 
 
dar12 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 30
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 9:44 pm   

"beny3114
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 2

"Wysłany: Nie Lip 03, 2011 1:29 am Re: Mobilny Internet
witam. jestesm w holandii i mam prolem z netem. kupilem startowke vodafone mobiel prepayd internet modem mam novatel wireless mc935d. vodafone dzialal na poczatku do czasu jak sie pieniadze skonczyly, probowalem doladowac ale w zaden sposob nie da rady tego zrobic. bylem w vodafonie gosc gdzies dzwonil twierdzil ze doladowal a sprawdzam stan konta na telefonie i dupa pusto. kupilem startowke t-mobiel i nie moge polaczyc przez ten modem bo pisze ze jest zle ustawiony. co z tym zrobic?? prosze o pomoc..."


Dwa posty i jeden przeczy drugiemu. Na co liczysz kolego?
 
 
darkis 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Wiek: 52
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 360
Skąd: Venlo-Nijmegen
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 8:09 am   

nie rozumiem pewnych ludzi....jesli nabiles rachunek to nie ma ze boli, musi bolec..

I powiem Ci ze wlasciciel mieszkanie zrobil bardzo dobrze ze zabral twoje rzeczy....chciales internet-chciales..no to plac!!!

Ale po przeczytaniu twojego wczesniejszego postu , to nie wiem sam co o tym sadzic..ale reasumujac

Klamstwa maja zawsze krotkie nogi.....
_________________
www.stalgorzow.pl
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 10:36 am   

Dlaczego on ma placic? Niech placi ten co wzial neta na abonament a jak jest debilem co nie potrafi sie dogadac (wzial neta ktorego mu zaproponowal sprzedawca a wiec limit a ponad dodatkowo platne) to ma pecha. Mogl chlopakowi powiedziec zeby sam sobie kupil. Co to w ogole za branie na kogos. Nie planujesz tam byc dlugo kupujesz neta na usb i tyle w temacie.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 11:31 am   

pewnie macie racje

ale jesli ktos wynajmuje pokoj za 600 euro ,to do rachunku sa a przynajmniej powinny byc wliczone wszelkie koszty.... internet tez ,

kolego beny3114, popelniles blad nie pytajac co otrzymasz w zamian za ta kase ...
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 12:55 pm   

moim zdaniem, nie powinno miec miejsca cos takiego, ze ten facet zatrzymal twoje rzeczy. co to jakies prywatne egzekwowanie? nie slyszalam o czyms takim. kto nabil rachunek ten powinien zaplacic, tym bardziej jezeli korzystalo kilka osob, to koszt nalezy rozbic. ja bym zglosila sie jeszcze raz na policje, moze do innej zmiany i powiedziala, ze mieszkalam tam, koles mi mowil i nie wpuszcza, a chce zabrac swoje osobiste rzeczy.
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 2:50 pm   

moim zdaniem to jakas "tania" prowokacja...

1. nick ma tylko dwa posty, w dodatku przeczace sobie nawzajem.
2. opisana sytuacja jest az nie wiarygodna...albo trzeba byc ostro przy scianie aby sie na taki cos godzic (sposob zalatwienia internetu itd) albo nie miec rozumu (bez obrazy)
3. albo cos kombinuje bo sobie przeskrobal sam tamtym ludziom - proboje sie dowiedz jak moze odzyskac rzeczy

watek nie warty chyba wiecej wypowiedzi bo bardzo podejrzany
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group