NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanko w sprawie abonamentu
Autor Wiadomość
Laura76 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 21
  Wysłany: Pią Lis 11, 2011 2:07 pm   Pytanko w sprawie abonamentu

Witam.
Mam problem ,a mianowicie chodzi o to ze tydzien temu bylam w belcompany i chcialam zakupic telefon na abonament.Wszystko bylo ok do momentu spisania danych i przelania centa na konto vodeafone.Pozniej Pan nas poinformowal ,ze niestety nie mozemy dzis wziaz telefonu bo jest niedziela i nie maja jak sprawdzic czy wszystko jest ok.Powiedzial ,ze w poniedzialek sprawdza i zadzwonia kiedy przyjechac po odbior.Czekalam do srody nikt sie nie odezwal i zadzwonilam i okazalo sie ze Pan nas zbywal przez dwie godziny kazal dzwonic za pol potem znowu za pol godziny bo jeszcze nic nie wie,az wkoncu po czwartym moim telefonie stwierdzil ze nie dadza nam telefonu.Majac pytanie dlaczego uslyszalam ze mam napisac list do vodeafone i sie dowiedziec.Dziwi mnie ta sytuacja, poniewaz nie mam dlugow w nl,ani zadnych rat.Mialam wszystkie dokumenty nl prawko,paszport z wklepka oraz salarisy i umowe z pracy.Jestem zawiedziona,poniewaz telefon mial byc to prezent dla syna bo mial urodziny tego dnia.Wyszlo jak wyszlo syn nie dostal prezentu pomomo ze czekal i mial nadzieje i sie cieszyl.Mam do Was pytanko czy ktos tez sie spotkal z taka odmowa?Mam meldunek tu juz trzy lata i staly dochod.Moze mi ktos cos doradzi co zrobic by dostac telefon na abonament,nie stac mnie kupic teraz za gotowke.
Pozdrawiam
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 3:00 pm   

sprobuj zamowic przez ich strone.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
angelika30 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 7:14 pm   

ja mam na abonament w kpn nie mialam paszportu tylko dowod i nie bardzo chcieli mi dac ale w koncu dali wiec sprobuj w kpn,ja bralam w centrum Den haag
_________________
zycie jest piekne tylko ludzie to k....!!
 
 
jw1987 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 34
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 7:28 pm   

No ale suma sumarą podpisałaś te umowę? jesli tak to na podstwie umowy MUSZĄ wydać Ci telefon, o ile nie podpisałaś czegoś nie czytając dokładnie.
Jeśli umowy nie podpisałaś to po prostu nie zawracaj sobie głowy tą konkretną siecią komórkową tylko idz gdzieś indziej! Nie to nie, podejrzewam, że problemem jest narodowośc niestety. Jest mnósto sieci, a z pewnością nie oni jedyni mają ciekawe oferty.
 
 
senior024 
Nieśmiały użytkownik
senior024

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 54
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 7:50 pm   

Ja proponowałbym jednak napisac ten list do głownej siedziby tak dla zasady.Nic Pani na tym nie traci a uzyska informacje.Przedstawic te cała sytuacje(podac adres tej placowki).Ciekawe co odpisza?Jestem pewien ze przełozeni tego sprzedawcy nie beda zadowoleni z jego postawy.
 
 
Alutka 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 324
Skąd: Lelystad
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 7:56 pm   

Witam, ja proponuje zamowić przez internet ,Pozdrawiam
 
 
DominiqueLV 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 35
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 11:39 pm   

Alutka napisał/a:
Witam, ja proponuje zamowić przez internet ,Pozdrawiam

a to jakoś łatwiej wtedy jest?
ja osobiście chętnie bym wziął internet mobilny ale szkopuł jest taki że paszportu nie wziąłem i mam tylko dowód os, bo w końcu w schengen jesteśmy. W Phone House odesłali mnie z kwitkiem ze względu na pszport, podobnie w belcompany. Może poradzicie jak tu normalnie neta mobilnego z umową skombinować...
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 11:42 pm   

powtorze mojego poprzedniego posta. sprobuj zamowic przez internet. jest latwiej, bo omijasz sprzedawce i jego widzimisie.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
DominiqueLV 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 35
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 11:45 pm   

zaq napisał/a:
powtorze mojego poprzedniego posta. sprobuj zamowic przez internet. jest latwiej, bo omijasz sprzedawce i jego widzimisie.

zapoluje :) wstępnie się rozglądałem i oferta t-mobile wydała mi się najciekawsza. bo nie w niej limitu transferów a ja czasem you tube lubie katować a i czasem jakiś odcinek serialu się zaciągnie.
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 8:15 am   

Wszystko przez neta robic. Tv, internet, komorka. zadnych problemow. Raz poszedlem do sklepu kpn to cyrki wyszly bo system ich nie chcial przyjac numeru paszportu, a przez neta bez problemu poszlo.
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 9:27 am   

no nie wiem czy sobie pokatujesz youtube na mobilnym necie to raczej youtube skatuje ciebie bo jesli sie jest daleko od nadajnika to transfery sa bardzo niskie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group