NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Lis 15, 2011 6:47 pm
przewoznik 1st class zna ktos?
Autor Wiadomość
pitt47 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 2
  Wysłany: Śro Lis 02, 2011 6:18 pm   przewoznik 1st class zna ktos?

witam jechal ktos ta firma, na necie pieknie pisze ale jak jest w rzeczywistosci? :?:
 
 
Traken 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 46
Wysłany: Czw Lis 10, 2011 12:49 pm   

Totalna porażka ...pożyczenie sobie imienia dobrej firmy 1st Class i nic więcej .Są nie solidni i nie słowni nie jest to wyssane z palca tylko przekonałem sie na własnej skórze .Dziś a własciwie wczoraj moja partnerka miała jechać z tym przewoźnikiem do kraju .Najpierw zapewniani nas że wyjazd odbedzie sie w terminie pierwotnym w godz 14-17 potem 19-20 ,a im dalej było tym gorzej ,około 23 po zapytaniu czemu nie ma jeszcze busa otrzymaliśmy odpowiedź że były problemy z awanturującym sie pasażerem ,co okazało sie totalną bzdurą jak mogliśmy sie przekonać w rozmowie z pasażerami którzy postanowili jechać z tym przewoźnikiem .Pani która (być może) pełniła dyżur na GG około godz 1 w nocy po ponownym zapytaniu ,napisała że, bus będzie za około godz i w tej samej chwili otrzymalismy SMS-a od kierowcy że będzie około 3,30 po zacytowaniu treści wiadomości od kierowcy pani zamilkła na dobre ...no cóz praca w nocy jest wyczerpująca Bus przyjechał ale dopiero o 4,30 ciągnąc za sobą lawetę z innym autem ....może to jakiś zapas w godz W :037: Kierowca bez słowa tłumaczenia lub przeprosin , zabrał bagarze które spakował do auta będącego na lawecie, a w tym czasie pasażerowie postanowili wykożystać chwilę na papierosa i podzielić sie pierwszymi spostrzeżeniami z podróży .To co usłyszałem wołało pomsty z nieba ..... jednym słowem raczej nie poleciłbym tej firmy ,a to co firma proponuje w swojej ofercie daleko odbiega od rzeczywistości .......proponował bym w rankingu firm transportowych ,firmę 1st Class umieścić na czarnej liście gdyby taka istniała a jeśli to nie robi problemu proponuję usunięcie ogłoszenia o usługach z ofert firm transportowych znajdujących sie na stronie głównej portalu Niedziela.nl a wszystkich którzy chcieli by skorzystać kiedyś z usług tej firmy radze omijać ja szerokim kołem .
_________________
Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lis 12, 2011 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
1st-class Polsk 
Poczatkujacy
przewozy

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: 11 województw
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 12:05 am   

Dobry wieczór,
Przedstawie sytuacje jak to wyglądało od naszej strony.
Faktycznie Pana partnerka nazwijmy ja dla przykladu Maria miała u nas zarezerwowany przejazd do Polski, poinformowaliśmy ta Panią że zaczynamy zbierać naszych pasażerów w godzinach od 14 do 17, jednak dzień wcześniej poinformowaliśmy że będziemy o 19, niestety mieliśmy problemy z pasażerem po drodze dlatego poinformowaliśmy Pana partnerkę że bus bedzie miał opóznienie i bedzie około godz 1 w nocy, tak jak Pan piszę poinformowaliśmy przez GG ze bus będzie za 2,5 godziny niestety Pani Maria powiedziala ze ona nie może czekac tak dlugo itp itd. Bus przyjechal o godzinie 4.
Faktycznie bus się spóźnił i to dużo za co przeprosiliśmy wszystkich pasażerów i dodatkowo zaproponowaliśmy dwa rozwiązania tej sytuacji dla wszystkich pasażerów:
przejazd za pól ceny ewentualnie przejazd gratis.
Przykro nam że taka sytuacja się zdażyła ale to jest droga...
Co do naszej oferty nie może Pan i Pana partnerka mieć żadnych zastrzeżeń bo wszystko co oferujemy, nasze promocje jak rownież wyposażenie samochodu sa zawsze dostepne dla każdego, co do naszych samochodow to dla Pana informacji 70% naszych aut jest z rocznika 2011 :)

Przepraszamy raz jeszcze za zastniała sytuacje
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lis 12, 2011 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pchelek 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: Opole / Rijswijk
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 7:51 pm   

Podoba mi się taka polityka firmy, nawaliliśmy więc przepraszamy i oferujemy coś gratis. Jak mi kiedyś przyjdzie z korzystać z przewozu to wybiorę was ;)
 
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 10:11 pm   

Mi też się spodobało, że przeprosili.
Każdy z nas ma już bagaż doświadczeń z innmi ludźmi, i niektórzy są po prostu głupio uparci i nawet jakby im całego busa chcieli dać to nie wezmą tylko do internetu na skargę...
 
 
Traken 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 46
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 12:25 pm   

Estamos napisał/a:
Każdy z nas ma już bagaż doświadczeń z innmi ludźmi, i niektórzy są po prostu głupio uparci i nawet jakby im całego busa chcieli dać to nie wezmą tylko do internetu na skargę...

Nie próbuj być złośliwy .Znasz szczególy ? Kto jest niby tym uparcie głupim ?
_________________
Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte.
Ostatnio zmieniony przez Traken Pon Lis 14, 2011 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
1st-class Polsk 
Poczatkujacy
przewozy

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: 11 województw
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 10:03 pm   

Traken napisał/a:
Totalna porażka ...pożyczenie sobie imienia dobrej firmy 1st Class i nic więcej .Są nie solidni i nie słowni nie jest to wyssane z palca tylko przekonałem sie na własnej skórze .Dziś a własciwie wczoraj moja partnerka miała jechać z tym przewoźnikiem do kraju .Najpierw zapewniani nas że wyjazd odbedzie sie w terminie pierwotnym w godz 14-17 potem 19-20 ,a im dalej było tym gorzej ,około 23 po zapytaniu czemu nie ma jeszcze busa otrzymaliśmy odpowiedź że były problemy z awanturującym sie pasażerem ,co okazało sie totalną bzdurą jak mogliśmy sie przekonać w rozmowie z pasażerami którzy postanowili jechać z tym przewoźnikiem .Pani która (być może) pełniła dyżur na GG około godz 1 w nocy po ponownym zapytaniu ,napisała że, bus będzie za około godz i w tej samej chwili otrzymalismy SMS-a od kierowcy że będzie około 3,30 po zacytowaniu treści wiadomości od kierowcy pani zamilkła na dobre ...no cóz praca w nocy jest wyczerpująca Bus przyjechał ale dopiero o 4,30 ciągnąc za sobą lawetę z innym autem ....może to jakiś zapas w godz W :037: Kierowca bez słowa tłumaczenia lub przeprosin , zabrał bagarze które spakował do auta będącego na lawecie, a w tym czasie pasażerowie postanowili wykożystać chwilę na papierosa i podzielić sie pierwszymi spostrzeżeniami z podróży .To co usłyszałem wołało pomsty z nieba ..... jednym słowem raczej nie poleciłbym tej firmy ,a to co firma proponuje w swojej ofercie daleko odbiega od rzeczywistości .......proponował bym w rankingu firm transportowych ,firmę 1st Class umieścić na czarnej liście gdyby taka istniała a jeśli to nie robi problemu proponuję usunięcie ogłoszenia o usługach z ofert firm transportowych znajdujących sie na stronie głównej portalu Niedziela.nl a wszystkich którzy chcieli by skorzystać kiedyś z usług tej firmy radze omijać ja szerokim kołem .


Jak sie okazalo Pana partnerka jutro zdecydowala sie z nami wracac do Holandii :) (za dar Mamy nadzieje ze po jutrzejszym kursie Pan rowniez opisze podroz ze szczegolami :)
Oczywiscie tak jak obiecalismy jedzie za 0zl :)
 
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 6:26 am   

Traken jest uparcie głupi. Takie rzeczy się zdarzają, w tym roku rezerwując busy 6 razy ani razu nie byli na czas. Taka to specyficzna działalność. Nie mówię, że to popieram jest wręcz przeciwnie tylko akurat w Twoim przypadku zostało to bardzo dobrze rozwiązane.
 
 
Traken 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 46
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 9:54 am   

Estamos ...czy ja w jaki kolwiek obraźliwy sposób wyrażam swoje zdanie ? Chyba nie, wiec czemu robisz to w stosunku do mnie ? W swoim ostatnim poście sam potwierdzasz że na 6x ani razu nie byli na czas ale cóż ,to może ja nie jestem przyzwyczajony do takich obsówek ,na co dzień kożystam z własnego transportu.
To było moja zdanie a jakie będą innych uczestników tego.... nie wiem
Owszem cieszy mnie ten fakt że Pani pisząca w imieniu 1stClass przeprasza na forum za zaistniałą sytuację.
Do 1st Class:
Co do wyposażenia busa ja nie miałem żadnych zastrzeżeń. A pisząc o aucie na lawecie że, może na godz W , nie miałem na myśli nic co by świadczyło o stanie Waszego taboru transportowego.
_________________
Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte.
 
 
1st-class Polsk 
Poczatkujacy
przewozy

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: 11 województw
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 11:53 am   

z tego co ja zrozumialam to Pan rezerwowal 6 razy busy, co wedlug mojego rozumowania nie tyczy sie naszej firmy :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group