NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dofinansowanie do godzin UWV a zasiłek dla bezrobotnych
Autor Wiadomość
Asia197999 
Nieśmiały użytkownik
Kasia111

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 11:56 am   dofinansowanie do godzin UWV a zasiłek dla bezrobotnych

Witam
Jezeli pisze ten post w zlym miejscu lub nie kontynuuje juz moze istniejacego tematu to przepraszam. Bardzo licze na Wasza pomoc bo informacje w internecie to jedno a Wasze faktyczne doswiadczenia to o wiele wieszka skarbnica informacji.
W zeszlym roku od pazdziernika postaralam sie o dofinansowanie z UWV do godzin pracy ktorych moja agnecja mi niestety nie zapewniala. 31 grudnia umowa sie skonczyla i moje pytanie brzmi czy moge pobierac teraz zasilek dla bezrobotnych??? uwv przyslalao mi czwarta liste do wypelnienia a podobno jezeli pracuje sie w Holandii do 5 lat jakakolowiek pomoc z Uwv przysluguje jedynie na 3 miesiace. Czy to prawda??? ze albo dofinansowanie do godzin na 3 miesiace w czasie trwania umowy albo zasilek po jej wygasnieciu???
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.
Pozdrawiam
Asia
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 2:07 pm   

Nic nie napisalas jakiego rodzaju to dofinansowanie bylo?
Czy wczesniej pracowalas wiecej godz, i UWV wyplacalo Ci zasilek WW za czesciowe godz. ktore mniej pracowalas?
 
 
Asia197999 
Nieśmiały użytkownik
Kasia111

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 4:02 pm   

od polowy pazdziernika pracowalam po 3 dni w miesiacu i uwv wlasciwie dofinansowanie do 35 godzin w tygodniu tak jak mialam w umowie czyli prawie za caly miesiac
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 6:38 pm   Re: dofinansowanie do godzin UWV a zasiłek dla bezrobotnych

Asia197999 napisał/a:
Witam

W zeszlym roku od pazdziernika postaralam sie o dofinansowanie z UWV do godzin pracy ktorych moja agnecja mi niestety nie zapewniala. 31 grudnia umowa sie skonczyla i moje pytanie brzmi czy moge pobierac teraz zasilek dla bezrobotnych??? uwv przyslalao mi czwarta liste do wypelnienia a podobno jezeli pracuje sie w Holandii do 5 lat jakakolowiek pomoc z Uwv przysluguje jedynie na 3 miesiace. Czy to prawda??? ze albo dofinansowanie do godzin na 3 miesiace w czasie trwania umowy albo zasilek po jej wygasnieciu???
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.
Pozdrawiam
Asia

Jak wynika z Twoich informacji, od pazdziernika pobieralas zasilek WW i pracowalas w mniejszej ilosci godz.
Wobec tego zasilek WW wydluza Ci sie o ilosc przepracowanych dni w czasie zasilku.
 
 
Asia197999 
Nieśmiały użytkownik
Kasia111

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 7:47 pm   

bardzo dziekuje za odpowiedz , tylko nie wiem dlaczego dostałam czwartą liste do wypelnienia i to bylby czwarty miesiac wyplacania swiadczenie , boje sie ze jak ja wysle to pozniej bede musiala cos oddawac?? czy uwv wysylajac pusta liste do wypelnienia kontroluje czy sie to komus nalezy czy nie???? pracuje w Holandii 1,5 roku.
 
 
Jagoda97 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 802
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 7:57 pm   

Asia197999 napisał/a:
bardzo dziekuje za odpowiedz , tylko nie wiem dlaczego dostałam czwartą liste do wypelnienia i to bylby czwarty miesiac wyplacania swiadczenie , boje sie ze jak ja wysle to pozniej bede musiala cos oddawac?? czy uwv wysylajac pusta liste do wypelnienia kontroluje czy sie to komus nalezy czy nie???? pracuje w Holandii 1,5 roku.

Musze przyznac, ze trzeba miec cierpliwosc aby odpowiadac na Twoje pytania :013:
Jaka pusta liste Ci przysylaja? pusta kartke!?
Domyslam sie, ze chodzi o inkomstenformulier. Jezeli wczesniej wypelnialas wszystko zgodnie z prawda o przepracowanych dniach i dochodach, to mozesz spokojnie wypejnic 4-ty formularz.
Oni sami ocenia na jak dlugo bedzie Ci jeszcze przyslugiwal zasilek.
Ostatnio zmieniony przez Jagoda97 Śro Sty 25, 2012 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asia197999 
Nieśmiały użytkownik
Kasia111

Dołączyła: 04 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 8:29 pm   

jezeli mialas do czynienia z takim zasilkiem to okreslenie pusta lista chyba nie powinno byc tajemnicze. To pusta lista do wypelnienia godzin.
Bardzo dziekuje za cierpliwosc i odpowiedz.
pozdrawiam
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 10:00 pm   

http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=74484

Tu było o tym. Najlepiej zapytaj w samym UWV, jak to jest w Twoim przypadku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group