NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
INTERNET KPN ADSL-PODLACZENIE ???
Autor Wiadomość
pacia 
pacia

Dołączyła: 18 Lut 2012
Posty: 0
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 7:49 pm   

Witam mozliwe ze gdzieś już był ten post dodany, ale jestem świeżym użytkownikiem i nie umiem znaleźć. A więc ma pytanie do osób, które zamawiały internet z kpn, możecie mi napisać jak to się odbywało? Jakie dokumenty trzeba było wysłać na maila czy co? :083:
 
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 9:06 pm   

http://www.niedziela.nl/f...er=asc&start=15
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 3:27 pm   

Jak wyglada montaz takiego neta? Musze montowac antenke za oknem czy to jest taki modem do postawienia w domu?
 
 
KKamil 
Gaduła

Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 128
Skąd: Wrocław / Eindhoven
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 6:32 pm   

Jeśli to połączenie ADSL to jest przez linię telefoniczną, także musisz mieć gniazdko telefoniczne w domu (nie wiem co w przypadku gdy takowego nie ma).
Mi do wzięcia internetu w KPN wystarczył tylko dowód osobisty i karta płatnicza.
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 6:47 pm   

a co jesli nie ma ktos gniazdka telefonicznego? Ja zaznaczylem ze nie mam telefonu ale sie znalazlo :081:

[ Dodano: Pon Mar 05, 2012 9:37 pm ]
Dostalem start installatiepakket i 2 dni pozniej smsa z informacja o wyslaniu ale nic o sygnale. Czy poinformuja mnie tez ze juz jest puszczony bo podlaczylem i nic..
 
 
madzia575 
Poczatkujacy

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 49
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 9:42 pm   

Jak my dostaliśmy installatiepakket to po podłączeniu go internet działał odrazu... albo się coś zmieniło albo sygnał nie dochodzi i trzeba zadzwonić na klantenservice...

Ostatnio sie przeprowadzalismy i mielismy problem z sygnałem. Niby został dostarczony a go nie było. Przyjechał pan monter i okazalo sie ze musiał jechac do jakies skrzynki kilka ulic dalej i cos tam zakodować. Działa :)
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 5:18 pm   

Placi sie jak sie zamowi montera kiedy nie umie sie samemu podlaczyc?
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 5:59 pm   

Nooo, 35 euro :

Cytat:

Installatie omvat De KPN monteur zorgt ervoor dat je televisie-, internet- en/of telefoonverbinding werkt. De kosten bedragen € 35,- inclusief BTW. Voor dit bedrag zorgt de monteur dat de verbindingen werken en sluit de monteur in één keer maximaal 1 computer, 2 televisies en 1 telefoontoestel voor je aan.
Kosten eerste installatie Het standaardbedrag van € 35,- voor de KPN monteur, wordt op je eerstvolgende factuur in rekening gebracht.


http://www.kpn.com/prive/...installatie.htm
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 7:18 pm   

Dzieki :038:
 
 
madzia575 
Poczatkujacy

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 49
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 4:29 pm   

a ja nie zapłaciłam nic :) :):) gratis :) ale to może zalezy... a mam internet juz 3 lata, przeprowadziłam sie, wszystko podłączyłam jak należało a reszta nie lezała juz po mojej stronie wiec czemu ja mam płacić ale moze za pierwsze podłaczenie sie płaci :)
Ostatnio zmieniony przez madzia575 Czw Mar 29, 2012 4:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agula i robert

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 0
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 8:37 pm   

witam
mój mąż w NL ma dziwny problem z KPN,wzieł internet u nich w listopadzie 2011 (umowa na rok)
płaci co misiac regularnie z konta mu pobieraja,ostatnia wpłata teraz 08.04 była pobrana
przez KPN,poczym przyszła pani do niego z KPN dzisiaj ,cos mówila (mąż zna tylko niemiecki troche ) , ze rozwiązana umowa i ze zabiera router i tyle wzieła i wyszła ,zostawiła jakas kartke czy naklejke ,mąż poszedł do nich zapytac o co chodzi ale nic z tego za wiele nie zrozumiał .??? Teraz nie wiemy o co chodzi czy mozna tak wziasc nawet jak sie wszystko płaci na czas???Aga
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 9:27 pm   

agula i robert,

Cytat:
przyszła pani do niego z KPN dzisiaj ,cos mówila (mąż zna tylko niemiecki troche )



no to pogadal gluchy z niemowa
Cytat:


Teraz nie wiemy o co chodzi


ja tez nie wiem o co chodzi ,a ot tak nic sie tu z domu nikomu nie wynosi

moze zaszla jakas pomylka i zabrali urzadzenie nie temu co potrzeba ,
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Maj 01, 2012 9:06 pm   

Mialem taka sytuacje ze podlaczylem net ale sygnalu nie bylo. Zamowilem montera i okazalo sie ze to z ich winy.Nie wlaczyli sygnalu wiec 35 euro nie musialem placic.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group