NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z jarografem
Autor Wiadomość
siwy.wsw
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 7:49 pm   Problem z jarografem

Witam, mam problem z uizenbiurem, nie chca mi wydać jarografu ponieważ rzekomo dostałem jakieś mandaty służbowym autem :013: a że już u nich nie pracuje nie mają z czego ściągnąć.
Czy mają prawo coś takiego zrobić? Jeśli nie to w jaki sposób ich nakłonić do wydania mi tego jarografu? Czy jest jakiś inny sposób odzyskania go? Dodam że jestem w Polsce. z góry dzięki za pomoc..

[ Dodano: Wto Mar 06, 2012 10:02 pm ]
Wpadłem na jeszcze jeden pomysł tylko nie wiem czy to możliwe. Mam solarisy, niestety nie mam kilku ostatnich ponieważ firma wydawała je z opóźnieniem a jak wróciłem do polski nie wysłali mi ich. A więc mam ostatni solaris za 26 tydzień a skończyłem w 31 tyg. i mam wyciągi z banku ze wszystkimi wpłatami z biura. I moje pytanie brzmi czy firma rozliczająca jest w stanie z tego wyliczyć podatek?
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Śro Mar 07, 2012 5:07 pm   

Moim zdaniem nie. Chodzi tutaj o rok 2010 czy 2011 ? Ja bym wyslala list polecony, do nich po holendersku zeby wyslali jaaropgave naumieszczala tam wszystkich mozliwych praw.
A co wedlug nich powinienes zrobic, aby jaaropgave odzyskac ?

:039:
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
siwy.wsw
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 07, 2012 10:31 pm   

o 2011...niby mandat zapłacić tylko nawet nie wiem jak, bo on jest na biuro a nie na mnie.. A nawet nie wiem czy to napewno ja kierowałem, bo przecież nie pamiętam kiedy i czy akurat tym autem bo numerów rejestracyjnych z przed pół roku też nie pamiętam.
 
 
prowodyr 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 18
Skąd: nl/pl
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 10:15 am   

Mandat niech se placa sami , napisz im maila ze jesli nie przesla ci skanu jaarografe na twoia poczte to zglosisz o tym fakcje do sncu i sio u mnie poskutkowalo i na drugi dzien juz byl
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 12:53 am   

A takze mozesz zglosic do Balastingu i zapytac sie w juridish locket (jakos tak sie pisze).
_________________
fatima
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group