NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie biura polecacie? Tilburg
Autor Wiadomość
xgrzegx 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 26
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 9:10 pm   jakie biura polecacie? Tilburg

Hej, szukam biur w których mógłbym znaleźć prace, jestem już zarejestrowany od tygodnia w Ranstadzie (czy jakoś tak) i od tego czasu nie ma żadnego odzewu, więc chciał bym zwiększyć szanse na znalezienie jakiejś pracy... Więc do jakich biur warto się zarejestrować w okolicach Tilburga?

Pozdrawiam.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 11:24 pm   

http://www.uitzendbureau.nl/uitzendbureaus/tilburg

http://www.detelefoongids...tegorie_locatie

albo wpisz w google uitzendbureau tilburg
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 2:25 am   

Zdaje sie, ze pytanie brzmialo w jakich biurach warto sie zarejestrowac, a nie, jakie sa w Tilburgu. Warto probowac w Adecco. Tempo-Team i Creyf`s. O ile choć trochę znasz niderlandzki. Jak nie, to raczej pozostają Ci polskie biura. Polecam E&A albo SBA Euro.
_________________
<cenzura>
 
 
xgrzegx 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 26
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 6:46 am   

Niiestety nie znam holenderskiego, ale z angielskim daje sobie świetnie rade :) pracowałem np w biurze Olympia, tylko zrezygnowałem, bo 20 godzin (lub mniej) w tygodniu nie było dla mnie ... Próbowałem Tempo-Team w Waalwijku, tylko stwierdzili że musze mieć własny transport... no a niestety nie posiadam auta. O Creyf's słysze pierwszy raz ;) a w E&A pracowałem w zeszłym roku, to też nie było zbyt ciekawie, a z tego co wiem, to E&A w Tilburgu zapewnia prace w Norbert Dantresangle (-30 stopni itd) co akurat mnie nie interesuje, bo pracuje tam mój ojciec i nie jest za ciekawie.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Mar 10, 2012 7:03 am   

Olympia jest daremna, nie warto. E&A ma prace w magazynach AH, Campinie, Kuehne&Nagel, Dobo Logic i chyba gdzies jeszcze. Creyfs jest na Spoorlaan. Tempo Team ma stosunkowo duzo ofert, moze i z angielskim by wzieli. Tak jeszcze mi sie przypomnialo, ze sporo ludzi pracuje tez przez Axell. Najczesciej jest to Syncreon w Waalwijk, z tym, ze oni zapewniaja transport.
_________________
<cenzura>
 
 
krecikowa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Gru 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie Mar 11, 2012 8:58 am   


post edytowany nie ma nic wspolnego z tym tematem
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Mar 11, 2012 10:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 12:44 am   

Axell jak naj bardziej nawet fajnie placa a teraz wiem ze jest praca na Walwajku bo pracuja po 12godz. wiem bo mam tam duuuzo przyjaciol.Axell daje transport tylko gdy mieszkasz na ich lokacji.Pozdrowionka i powodzonka zycze.
_________________
fatima
 
 
xgrzegx 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 26
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 9:57 am   

w Axlu jestem zarejestrowany już dość troche czasu... Pracowałem w Syncreonie i nie wspominam tego najlepiej :) E&A też było w zeszłym roku, pracowałem przy pikowaniu serów w Zeewolde, robota strasznie monotonna i w dodatku płacili grosze, mimo że warunki mieszkalne były dosyć dobre, to obiecywali dużo a bardzo mało z tego robili... o Creyf's nigdy nie słyszałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group