NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Czw Kwi 26, 2012 3:01 pm
bezprawnie zostalam zwolniona
Autor Wiadomość
kamikaj100
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 4:05 am   bezprawnie zostalam zwolniona

Jak to jest ze w pl pracujac rok bez żadnego ale dostajesz koroniowke, a tu pracujac 3 lata dostajesz odmowe???
warunek 26 tygodni w ciagu 36 zostal spelniny nawet 4 razy!!!
Tylko nie piszcie ze jak sie nie podoba to do pl...
Wydaje mi sie ze w innych przypadkach tez mam problem. Podpisujac umowe na internet i tv nl z ziggo za OK 42 euro NA MIESIAC PIERWSZY RACHUNEK 150euro?!
PROBA LOGOWANIA na konto ziggo nieudana
- numer zarejestrowany, ale konto skrzynki meilowej nie pasuje -ten sam adres na ktory przyszedl rachunek...innego nie mam a przy logowaniu system go nie poznaje!!!
Mam wiecej przykladow ale ide spac :) i bede miala koszmary z ziggo na czele i uwv a nad nimi bedzie stal superwajzer mowiac kom op-nie wiem jak sie pisze:)
!!!


Pozdrawiam


tytul edytowany a caly watek przenosze do dzialu praca
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Kwi 26, 2012 2:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 5:04 am   

kamikaj100, temat o dyskryminacji na forum juz jest moglas swoj post tam opisac . Ale z opisanych spraw nie widze nigdzie ( jak na razie ) dysryminacji wiec i w tamtym temacie by nie pasowal .
A jak mozesz wytlumacz mi chociaz ta czesc zdania bo moze ja nieumna czy cus ale tego to nie rozumiem . zreszta inne posty i pozostala czesc tego postu jest ..... nieskladna/nie do zrozumienia .
kamikaj100 napisał/a:
Jak to jest ze w pl pracujac rok bez żadnego ale dostajesz koroniowke
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
kamikaj100
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 7:12 am   

kamikaj100 napisał/a:
Jak to jest ze w pl pracujac rok bez żadnego ale dostajesz koroniowke
[/quote]


masz racje posty moga byc niezrozumiale EMOCJE

moze sie myle, ale w pl jak przpracujesz rok i stracisz prace, skladasz dokumenty i dostajesz pare groszy na zycie. W moim przyp
Nie po to tyralam po ok 55 godzin w tyg dostajac 380e na reke, a teraz nawet mi bezrobotnego nie chca przyznac :013:
Nie przyjechalam tu na wczasy i o tym tez mowia moje solarisy :021:
zaistniala taka sytuacja ze bezprawnie zostalam zwolniona-jak kilkanascie innych osob i obecnie pracy jeszcze nie znalazlam...a skoro tyle kasy szlo na podatki wiec normalne ze pomyslalam o uwv
a co dyskryminacji to jest dlugi temat
podam teraz tylko jeden przyklad
czesc pracownikow w tej samej firmie ma zwracane za dojazdy, czesc ma placone za system zmianowy!
i wiele podobnych
Ostatnio zmieniony przez kamikaj100 Czw Kwi 26, 2012 7:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 8:08 am   Re: dyskryminacja

kamikaj100 napisał/a:
Jak to jest ze w pl pracujac rok bez żadnego ale dostajesz koroniowke, a tu pracujac 3 lata dostajesz odmowe???



Czym umotywowali odmowe ? Jest termin, w ktorym mozesz sie odwolac. Znajdz prawnika socjalnego, on pomoze Ci napisac pismo.
W sprawie Ziggo - sam dekoder kosztuje 99 euro :

https://www.ziggo.nl/#producten/alles-in-1/basis/

[ Dodano: Czw Kwi 26, 2012 8:13 am ]
kamikaj100 napisał/a:

Nie po to tyralam po ok 55 godzin w tyg dostajac 380e na reke, a teraz nawet mi bezrobotnego nie chca przyznac :013:
Nie przyjechalam tu na wczasy i o tym tez mowia moje solarisy :021:
zaistniala taka sytuacja ze bezprawnie zostalam zwolniona-jak kilkanascie innych osob i obecnie pracy jeszcze nie znalazlam...a skoro tyle kasy szlo na podatki wiec normalne ze pomyslalam o uwv


A moze Twoj pracodawca nie odprowadzal skladek do UWV i dlatego dostalas odmowe ? Wez te "salarisy " i idz do prawnika, gdzie mieszkasz ?
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
YANNOSICK 
Super gaduła
Cogito ergo sum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 389
Skąd: Zeeland
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 8:31 am   

Ja jak zwykle zgodzę się z baileys, moim zdaniem to nie żadna dyskryminacja tylko problem typu
kamikaj100 napisał/a:
nie wiem jak sie pisze:)
Odmowa zasiłku nastąpiła z jakiegoś powodu (jeżeli w pisemnym uzasadnieniu stoi : NIE DOSTANIESZ BO JESTEŚ Z POLSKI - to jest dyskryminacja) a zakup pakiet z Ziggo niesie ze sobą opłate aktywacyjną, przesyłkę itp.
To,że z powodu braku podstawowej nawet znajomości języka nie rozumiesz zasad panujących w tym kraju nie daje Ci prawa do wykrzykiwania wszem i wobec o dyskryminacji. Chyba ,że masz na myśli dyskryminację na tle intelektualnym... tu się zgodzę - jesteś ofiarą !
_________________
If You always follow, You will never lead.
 
 
xenon 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 238
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 12:28 pm   

Nie wiem czemu udajecie ,ze nie wiecie o co chodzi. Nikt jej nie napisze pisma "nie bo jestes z polski" podbijajac to pieczatka urzedu. Po prostu beda robic wszystko by sie nie mogla zarejestrowac. A jak po jakims czasie uda jej sie zarejestrowac napisza pismo ,ze mina czas na rejestracje i z zasilku nici.

Mi pracownik gminy na pytanie dlaczego moja zona nie moze isc na kurs jezyka wspolfinansowany przez gmine odpowiedzial dla Polakow jest " niet verplicht" Poprosilem zeby napisal mi na pismie odmowe .Oczywiscie zrobil to na miejscu dodajac to jest oficjalna odpowiedz gminy na moje pytanie ale pieczatki nie przybil bo nie ma takiego obowiazku...
Koledzy mowia widzisz jak bys mial auto na polskich jak my to bys w gminie nie musial sie o kurs prosic.Bo zamiast placic wegenbelasting mialbys na kurs i jeszcze by Ci zostalo. Tak mysla cwaniaki z Polski a reszta na tym traci.
Ostatnio zmieniony przez xenon Czw Kwi 26, 2012 12:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group