NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta z ubezbieczenia
Autor Wiadomość
izka26
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 19
Skąd: PURMEREND
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 5:10 pm   Karta z ubezbieczenia

Mam pewien problem. Moze mi ktos doradzi co i jak. Mam ubezpieczenie wykupione od 2 miesiecy i jeszcze nie dostalam zadnej karty z ubezbieczenia. Nie mam zielonego pojecia czy mam pierwsze isc i wybrac lekarza i dopiero mi przysla karte, czy powinni mi przyslac karte bez wybranego lekarza. Moze mi doradzicie jak mam to zrobic. Pozdrawiam.
 
 
marzena 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 5:41 pm   

Witaj
Karta powinna przyjść do Ciebie pocztą. Jak pójdziesz zapisac się do lekarza rodzinnego weź ze sobą kartę ( jak bedziesz ja miec) lub list z ubezpieczalni w którym jest podany numer polisy i Twoje dane.
Moze warto zadzwonić do ubezpieczalni i zapytać dlaczego jeszcze nie dostałaś karty...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 7:16 pm   

witaj :D izka26 jest dokladnie jak napisala Marzena,ale bywa i tak http://www.niedziela.nl/f...t=ubezpieczenia
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
pasQdzia 
Gaduła nad gadułami :-)

Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 471
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 10:15 am   

ja dostalam karte po 5 miesiacach od ubezpieczenia,jestem ubezpieczona w VGZ.
Jak wezmiesz list z ubezpieczalni z numerem polisy to doktor Cie zapisze normalnie.
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 10:42 am   

Chyba najlepiej byloby zadzownic do ubezpieczyciela i sie zapytac co jest nie tak, sprawdz dokladnie swoje konto czy zostalo pobrane ubezpieczenie za te dwa miesiace, chyba ze sama placilas im na konto, ja bym zadzownila lub chociaz napisz maila.
 
 
izka26
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 19
Skąd: PURMEREND
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 2:38 pm   

pobrac z konta mi pobrali .wiec z oplatami jest wszystko ok. jedynie ta karta. mysle ze poczekam jeszcze tydzien i potem bede dzwonic. zobaczymy co mi powiedza. pozdrawiam
 
 
ivi2212 
Nieśmiały użytkownik
jacus

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 72
Skąd: Venray
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 7:28 pm   

Ja mialam podobna sytuacje z VGZ,gdy zadzwonilam powiedzieli aby do lekarza isc z polisa,a karte dostane po nowym roku,no i tak bylo.
 
 
izka26
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 19
Skąd: PURMEREND
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 9:54 am   

Czesc. Wiecie dziwna sprawa z ta karta. Wczoraj zadzwonilam do do mojego ubezpieczyciela i mi powiedzieli ze karte mi wyslali 2 razy a ja nie odebralam.Niezle co? babka sprawdzila mi moj adres oczywiscie wszystko sie zgadzalo. Powiedziala ze sie wszystkim zajmie. ciekawe ile bede musiala czekac i czy dojdzie ? pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 1:06 pm   

Witaj Jzka :D no rzeczywiscie dziwna sprawa bo karty, ot tak sobie nie wysyla sie, az dwa razy zwyczajowo jest 1xdo roku ... (jesli mowa tu o plastikowej karcie typu pasie) i na pewno nie wysylaja jej listem poleconym ktory wymaga potwierdzenia ....nigdy z tym sie nie spotkalam ze strony swojego ubezpieczenia.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
izka26
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 19
Skąd: PURMEREND
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 2:35 pm   

Wlasnie mnie to tez zaskoczylo. Mimo wszystko ona mowila ze karta (chodzi mi o pasie)zostala wyslana i ze potem wrocila. Jest to tym bardziej dziwne bo listy od nich przychodza normalnie pod wskazany adres.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group