NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wyjazd z EUROJOB do pracy jechać czy nie jechać ;/
Autor Wiadomość
Madlenka88
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 6
Wysłany: Śro Lip 18, 2012 8:08 pm   wyjazd z EUROJOB do pracy jechać czy nie jechać ;/

Witajcie,
stoję przed dylematem wyjazdu z agencją Eurojob do pracy w Holandii... Czytałam na forum same złe opinie ;/ żadnych dobrych , no może jedna się znalazła... W niedzielę ma być wyjazd do miasta 30km od granicy niemieckiej (zapomniałam aktualnie nazwę) tam podobno maja biuro holenderskie i załatwię z nimi formalności. Później maja mnie przenieść do jakiegoś mieszkania już na stałe. Praca niby przy sprzęcie elektronicznym, grach komputerowych itp. Wymagana znajomość języka ang, moją koleżankę odrzucili z tego powodu że źle przeszła rozmowę po angielsku. Pani przez telefon przemiła tak jak piszą wszyscy na forum... Proszę o poradę bo mam jechać sama ;/ obawiam się a może wie ktoś coś więcej o tej agencji i pracy dla niej. Ja niby miałabym pracować w SIWA czy coś takiego... dopiero jutro będę miała wszystko na piśmie. Agencja oferuje na rękę po odliczeniu opłat za mieszkanie 6 euro z groszami. Proszę poratujcie opiniami...
Z góry dziękuję
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Lip 18, 2012 8:21 pm   

Madlenka88, Kobieto nie pytaj o juz znana droge , same zle opinje o tym b.pracy . Ja bym sie nie zastanawiala ani chwili nad tym wyjazdem . No chyba ze szukasz czegos by sie usprawiedliwic przed sama soba i jednak pojechac . Wybor jak widac juz zrobilas i dlatego zycze ci powodzenia , i zakladam sie sama z soba kiedy to pod innym nickiem bedziesz wyplakiwac na forum ze ciebie erojob przekrecil .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Madlenka88
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 6
Wysłany: Śro Lip 18, 2012 8:35 pm   

raczej nicka zmieniać nie bedę.... a kazda opinia jest dla mnie canna poniewaz to pierwszy wyjazd w nieznane. mam tam kolezanke ale w innym miescie ktora dla nich pracuje od 3 miesiecy w firmie small i nie narzeka lecz wolę popytać równiez ludzi na forum.
 
 
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Śro Lip 18, 2012 8:58 pm   

@Madlenka88 tez jestem zdania, ze kto pyta nie bladzi, dlatego nie zrazaj sie postem powyzej, zdecydowana wiekszosc uczestnikow tego forum to mili i porzadni ludzie a wyjatki, wiadomo...potwierdza tylko ta regule. :033:
 
 
neoshinnu 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 12
Wysłany: Śro Lip 18, 2012 9:07 pm   

proponuję nie wyjeżdżajcie wszystkie agencje są do d... :) kto ma swój rozum i cel ten pojedzie jeśli wie czego chce. a ja czekam i się doczekać na jakąś ofertę nie mogę, bo teraz ciężko z ofertami. ciężko coś wyłapać konkretnego z dnia na dzień. pzdr
 
 
Madlenka88
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 6
Wysłany: Śro Lip 18, 2012 9:11 pm   

dziękuję za ciepłe słowa ;) hehe. Kurcze jestem w rosterce bo chce się zarobić a tu agencje zarabiaja na nas ;/ a możecie polecić jakieś agencje które w ogóle cieszą się dobrą opinią, czy takich nie ma :) )
 
 
balladynka
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 7:41 am   syn pracuje

E&A - Opole
ul. Kołłątaja 3/1
45-064 Opole napewno wyplacalni
 
 
neoshinnu 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 12
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 8:07 am   

Madlenka88 napisał/a:
Kurcze jestem w rosterce bo chce się zarobić a tu agencje zarabiaja na nas ;/ a możecie polecić jakieś agencje które w ogóle cieszą się dobrą opinią, czy takich nie ma :) )

znowu to samo się zaczyna... a na czym agencja ma zarabiać? przemyśl to dokładnie. to nie są instytucje charytatywne a osoby bez języka i doświadczenia raczej by inaczej nie znalazły pracy za granicą. z agencji spróbuj może też NL-Jobs.com a na werk.nl też znajdziesz kilka ogłoszeń po polsku xD
 
 
Przemekk
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Haarlem
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 1:16 pm   Re: syn pracuje

balladynka napisał/a:
E&A - Opole
ul. Kołłątaja 3/1
45-064 Opole napewno wyplacalni


Jutro mam wyjazd na pakowanie boczku do Haarlem ciekawe jak to bedzie wygladac :)
 
 
Madlenka88
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 6
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 4:07 pm   

neoshinnu napisał/a:
Madlenka88 napisał/a:
Kurcze jestem w rosterce bo chce się zarobić a tu agencje zarabiaja na nas ;/ a możecie polecić jakieś agencje które w ogóle cieszą się dobrą opinią, czy takich nie ma :) )

znowu to samo się zaczyna... a na czym agencja ma zarabiać? przemyśl to dokładnie. to nie są instytucje charytatywne a osoby bez języka i doświadczenia raczej by inaczej nie znalazły pracy za granicą. z agencji spróbuj może też NL-Jobs.com a na werk.nl też znajdziesz kilka ogłoszeń po polsku xD


Język angielski znam b. dobrze także o to się nie martwię :P Po prostu jak większość martwię się o warunki pracy, czy też zakwaterowania- to raczej normalne. Początki bywają trudne :D
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 6:16 pm   

Łącznie na zakładzie pracowało nas 100 osób (OKOŁO). Byliśmy ludźmi z Van Koppen, Work Support. Pracodawca nie przedłużył z żadnym biurem umowy tylko wybrał nam nowe: Eurojob. Ci którzy pracowali dla VK od razu podziękowali za kontynuację pracy. Kilkanaście osób z WS zgodziło się na oferowane przez nich warunki ale o ile dobrze wiem to dziś (po dwóch miesiącach od przejęcia firmy przez Eurojob) nikt tam ze "starej" ekipy już nie pracuje. Ja rzuciłem tym g---m po pierwszej wypłacie (czyt. po 7 tygodniach, wypłaty są miesięczne ale 3 tygodnie idą do firmy na depozyt).
Nie wiem konkretnie o który Eurojob Ci chodzi ale z tego co ludzie piszą to nie warto. Próbuj przez coś innego.
PS: W Work Support wcale tak źle nie było. Jak się pilnowało swoich interesów to nikt nie miał żadnych problemów.
 
 
Madlenka88
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 6
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 12:12 pm   

Juz jestem w Holandii zaryzykowałam ... Jaja wyszły jak berety z ta praca i mieszkaniem :D początek- przed podpisaniem umowy znalazłam sie w najlepszym domku agencji, teraz już jestem gdzie indziej. Praca miała być przy xbox i grach za super stawkę, a wyszło że idę do piekarni xD ale fajnych ludzi przynajmniej poznałam, a jestem tu dopiero kilka dni. Jak cos to bedzie to jakaś przygoda wakacyjna heh.
Ostatnio zmieniony przez Madlenka88 Wto Lip 24, 2012 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vanrafell 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 97
Wysłany: Śro Lip 25, 2012 9:03 pm   

Madlenka88 napisał/a:
Jak cos to bedzie to jakaś przygoda wakacyjna heh.


Albo wakacyjny koszmar. Ogólnie rzecz biorąc firma Eurojob nie wróży nic dobrego. (wiem od znajomych i na własnym przykładzie).

Dokonałaś wyboru i pozostaje nam jedynie życzyć Ci szczęścia i wiele cierpliwości :)
Pozdrawiam
 
 
Madlenka88
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 6
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 3:42 pm   

opowiem Wam moje wrażenia :) obecnie pracuje w firmie So Samaal i mam super domek, na razie mało ludzi tu mieszka. jestem przezadowolona bo udało mi sie trafic teraz na fajnych ludzi w domku i w pracy :) ale wczesniej miałam różne ekscesy zanim tu trafiłam...
 
 
zzic
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 5
  Wysłany: Pią Paź 26, 2012 8:44 pm   

post edytowany

jeden post wystarczy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 27, 2012 12:20 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group