NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
uitzendbureau nie wypłaca mi wynagrodzenia
Autor Wiadomość
futrzak12345 
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2012
Posty: 2
  Wysłany: Śro Paź 17, 2012 1:41 pm   uitzendbureau nie wypłaca mi wynagrodzenia

Witam mam pytanie odnoszące się do mojej sytuacji , jestem już w polsce pracowałem przez pośrednictwo pracy 24 / 7 przez cały pobyt pracy 7 tygodniowy dostałem jeden przelew , w tej chwili jestem w polsce i jak zostałem zapewniony przez pania kordynator podczas pobytu w polsce powinienem dostawać przelewy tydzien po tygodniu za 6 tygodni oraz po 6 tygodniach powino zostac przelane wakacyjne . W istocie wyglada to tak że już jest 42 tydzień a jedyny przelew jaki otrzymałem to za pierwszy tydzień pracy 32 .Mam w związku z tym pytanie do jakich instytucji moge się zgłosić z tym problemem?? ewentualnie czy macie namiary do polskich prawników którzy mogliby sie zainteresować tą sprawą , z tego co mi wiadomo wiele osób ma podobny problem do mojego ..Z góry dziękuje
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Paź 17, 2012 5:32 pm   

futrzak12345,



http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=80255
w linku telefon
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Wrz 28, 2013 8:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
talyb 
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Brabant
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 2:17 pm   

http://www.pomoc-prawna.nl/
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Wrz 28, 2013 8:23 pm, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
futrzak12345 
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 1:41 pm   

Dzięki za informacje , skorzystam z obu zródeł poprostu zalezy mi na tym aby odzyskać swoje ciezko zarobione pieniądze których do tej pory nie mam ,nie chcę już pisać więcej o całej agencji i wyzysku który tam się odbywa , chciałbym poprostu tylko odzyskać pieniądze za swoją prace, anormalną sytuacją jest że trzeba o nie walczyc w taki sposób, próbuje cały czas się skontaktować z kordynatorami ale ignorancja pewnych osób nie zna granic nie wspominając o kłamstwach i zapewnieniach itp ...poprostu ludzka cierpliwość kiedys się kończy a sytuacja w której trzeba czekać na pierwszy przelew po 8 tygodniach przy stawce niewiele ponad 5 -6 euro netto na godzine jest nie do przyjęcia , myslę że to byłby idealny materiał reporterski do telewizji jak się postępuje z ludzmi we współczesnych czasach ...Pozdrawiam !!
Ostatnio zmieniony przez futrzak12345 Pią Paź 19, 2012 1:57 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
talyb 
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Brabant
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 9:04 pm   

To jest po prostu kpina, ze takie rzeczy (w niby cywilizowanym kraju) się dzieją w XXI wieku...
Mam nadzieje, ze słono za to zapłacą i trzymam kciuki :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group